EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Vlado56" |  vypnout filtr
< 1 2 3 4 5 >
Zo stránky Ultras Spartak, 5.10.2021, 19:21 !!!!!!!!!!
"Budúci víkend k nám opäť zavíta odpad z polky Európy. Hlavná jesenná atrakcia, kde nesmieš chýbať. Sever je to správne miesto, kde si budúci týždeň naplánuj návštevu. Bude hukot."
To teda bol. Z tohto príspevku z 5.10. je jasné, že ultras mali Ostravákov a Poliakov dohodnutých už predtým. A pravdepodobne vedeli aj o Čechoch a Rakúšanoch, keď píšu, že" k nám opäť zavíta odpad z polky Európy".
Myslel som si, že bezpečnostný manažér Spartaka číta stránku Ultras Spartak Trnava každé ráno ako bibliu....Peter France, bezpečnostný manažér SFZ, sa dnes vyjadril, že je za odohranie derby len za účasti detí do 12 rokov. Nech sú jeho slová sväté!


Zo stránky Ultras Spartak, 5.10.2021, 19:21:
"Budúci víkend k nám opäť zavíta odpad z polky Európy. Hlavná jesenná atrakcia, kde nesmieš chýbať. Sever je to správne miesto, kde si budúci týždeň naplánuj návštevu. Bude hukot."


Ak zvíťazí v ÚLK zdravý rozum, rozdelia včerajšok na dve časti. Jedna časť je šport, regulérnosť súťaže a rozhodnú tak, že sa odohrá v náhradnom termíne bez divákov. Druhá časť je vyšetrenie vyčíňania konkrétnych osôb a vyvodenie tresnoprávnej zodpovednosti + zákaz vstupu na futbalové zápasy na celom Slovensku najmenej na desať rokov.


18.10.2021, 13:05
Vlado, zabudni na zdravý rozum zo strany ULK, keď už ani na štadióne nebol, je to katastrofa, pripravme sa na tvrdé postihnutie Spartaka, exemplárne na výstrahu, toto bude kontumácia, zavretie štadióna a mastná pokuta, aká tu ešte nebola. A vyšetrovanie tých chuligánov? Je síce kamerový systém, máme biometrické turnikety, ale bude ťažké ich nájsť, neviem ako by sa to dalo urobiť. Ja by som bol za ich vyhľadanie, dať im uhradiť pokutu a na 10 rokov nepustiť na štadión.


Stránka hooligans.cz poskytuje veľké množstvo dôkazového materiálu.
Páni koordinátori kotla, kto pozval na derby chuligánov z Poľska a Ostravy?


Riadiaci orgán súťaže kontumuje stretnutie za
a) svojvoľné preloženie stretnutia na iný termín alebo iné ihrisko v rozpore s týmto
poriadkom,
b) nastúpenie družstva na stretnutie po uplynutí čakacej lehoty alebo nenastúpenie na
stretnutie okrem prípadov uvedených v čl. 68 ods. 6 až 8,
c) odmietnutie družstva pokračovať v stretnutí,
d) spôsobenie predčasného ukončenia stretnutia,
e) nepripravenie hracej plochy okrem zásahu vyššej moci,
f) neoprávnený štart hráča,
g) pokles počtu hráčov družstva pod sedem,
h) nedodržanie ustanoveného počtu striedajúcich hráčov.


Linky na videá chuligánov pošli na koordinátora bezpečnostno-organizačných opatrení:
Dušan Opletal, bezpecnost@fcspartaktrnava.com.
Transparent "Vždy nad vami, belasými psami" niečo hovorí...


Rozhodovanie ÚLK by mohla najviac ovplyvniť dohoda kapitánov obidvoch tímov odohrať zápas bez divákov. Ostatné nech vyšetria a potrestajú, koho potrestať treba.


Vlastný kotol, ktorý si už niekoľko rokov nevie dať rady s primitívmi vo svojom strede, dokonca si zavolá vymetených bitkárov v kuklách z Ostravy a Katovíc, nám zničil sezónu. Zničil nám futbal.


Nový zápas bez divákov. Koľký už zásluhou - našich ultras? Dúfajme, že aspoň to a neprehráme kontumačne. Ak by zostalo pri pyrotechnike zo sektora hostí, maslo na hlave zostane Slovanu. Keď vbehli na ihrisko naši ultras, máme maslo na hlave my. Trnavskí "fans" boli na bitku evidentne prichystaní. Mali na hlavách kukly.


Neprehráme kontumačne?Snívaj ďalej.


Aké slzy na jar fanúšikovia ronili, že nemôžu chodiť na futbal............


29.08.2021, 14:07
Zasa budú dnes výhovorky ako vždy. Napríklad, že je to pre Trnavčanov neskoro, alebo, že prší, že nemajú pršiplášť a podobné skvosty. Teraz myslím na Trnavčanov a ľudí z blízkeho okolia. Nemyslím na vzdialenejších fanúšikov, pre nich je to naozaj neskoro.


Snáď sa nás nájde aspoň päť šesť tisíc, ktorí necestujeme v pondelok o štvrtej ráno do práce a prídeme v nedeľu večer fandiť Spartaku ⚽


< 1 2 3 4 5 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk