EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pipeston" |  vypnout filtr
< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Testovanie je na na fanuskoch.
Ale otvorenie štadióna a s tým spojené činnosti musí zabezpečiť klub.
Keď to v ZA dokázali kvôli 7 ľuďom tak nás by snáď prišlo viacej.


Klub by snáď už mohol vydať stanovisko, či otvoria štadión na zápas so Žilinou pre tých čo sú ochotní sa dať testovať.
Načim už konať.


12.05.2021, 17:52
pipestone , už minule na zápas so Slovanom som mal dohodnuté obidva testy. Nie je to jednoduché vybaviť. Hlavne časovo zosúladiť.


Mas veľmi zlu pamäť.
Som rád, že zase všetci opäť riešime len futbal 😀
Už dávno som nevidel ZM tak zúfalo sa brániť.Dnes boli extrémne motivovaný , to nebol ten bezduchý výkon ako proti TN alebo DS. A paradoxne sme mohli aj prehrať. Bolo by to síce vrcholne nespravodlivé ale to sa stáva. Takto si musíme na potvrdenie Európy počkať.
Dnes Iglesias pár dobrých vecí. Anthony potrebuje hernú prax. Toth opäť ukázal, že je na slovenské pomery skvelý hráč. Na zápas so Žilinou nás snáď pustia.


08.05.2021, 19:42
Súhlasím, poďme sa baviť o futbale, na tom najviac záleží. Dúfam (podobne ako Pipeston), že na posledný domáci zápas pustia aj fanúšikov, aby sme pomohli zvládnuť dôležitý zápas so Žilinou a byť pri tom, ako si vybojujeme Európsku súťaž.


Len teraz sme sa vrátili zo štadióna. Dúfam,že nás bolo počuť. Take niečo sa dá zažiť len v Trnave.
Ako keby sme mi vyhrali titul. 😂🍾
Futbal som síce nevidel ale ak niekto výhra o tri góly tak nie je čo riešiť.


02.05.2021, 21:08
Futbal som zažil priamo na štadióne. Paráda.


Chcel by som pripomenúť ,že kopa z nás je už po dvojnásobnom očkovaní. Aj to by mali brať do úvahy. Máme samozrejme o tom doklad.


Fajn, kopa z nás - občanov druhej kategórie čo nie sme zaočkovaní, budeme fandiť na diaľku.


Včera zo Slovana bol najlepšī Rabiu. Dúfam , že si zastavený zápas za 5 žltých kariet neodstoji vo štvrtok v BB.
Snáď sa karty z ligy nemôžu preniesť do pohára.


26.04.2021, 13:51
Pohárový zápas sa do toho neráta. Taký istý prípad bol minule Holman. Tiež dostal pred naším zápasom v lige piatu žltú kartu. Následne s Petržalkou v pohári hral, ale s nami už nehral.


Trosku som meškal s prispevkom lebo najprv som si musel splniť milú povinnosť a kúpiť si virtuálny lístok na zápas s vyblednutymi.
Každé víťazstvo v nadstavbe je skvelé a nebude sa rodiť ľahko. Ale profesorsky prístup ako v druhom polcase sa nám už o tyzden môže kruto vypomstiť. Teraz bude pre Misa dôležité aby udržal chlapcov nohami na zemi.
Chápem, že sa nedá prejsť celá jar bez sem-tam zaváhania. Zvlášť keď ešte stále budujeme mužstvo. Ideme do záverečnej fázy nadstavby a bolo by smutne premrhať šancu hrať o Európu.
My fanuskovia budeme držať silno palce a keď nám povolia účasť na zápasoch tak určite prídeme.


Mám dorý pocit hlavne z toho,že cítim v tíme vysoké sebavedomie.A to je veľmi silný faktor do ďalších zápasov.Preto verme a držme palce.Už sa tu niektorí dosť nakritizovali a lámali palicu.Držme spolu.Spartak dotoho!!!!!


Tak tajne som dúfal, že snáď neurobíme hanbu. Toto by ma nenapadlo ani v najdivokejšom sne.
O to väčšia radosť. Dnes sa tešme, radujme🍾a zajtra už príprava na další zápas.
Stále sme v hre o Európu.


Vidím že z niektorých kolegov hovorí neskúsenosť keď tvrdia , že Slovanu dnes o nič nejde.
Nechali DS vyrovnať tesne pred koncom , aby titul mohli oslavovať výhrou v dnešnom zápase. Definitívne potvrdenie zisku titulu v derby zápase sa ráta trojnásobne. V DS im o nič neišlo. Ale dnes pôjdu naplno. Záleží len na nás ako k dnešnému zápasu pristúpime. Oslavu majú pozichrovanu na všetky strany. Ani VAR nám nepomôže ak Slapka bude potrebovať pomoc. Ak chceme uspieť musia hráči podať 110 % výkon, musí pri nás stáť šťastie a Slovan nesmie mat svoj deň.


Uff, vyslo ti to, ty si kuzelnik 👍👍👍


17.04.2021, 12:20
To ale musí DS dnes prehrať a ta hra až o 5 takže oslavovať nebudú aj keď by vyhrali. Nič to ale nemení natom že je to derby a to nevypustí žiadne mužstvo. Slovan je silný a ma veľký káder takže bude to onas aký výkon podamr


Skoda že Slovan nevyhral v DS. Jednak by obral DS o bod a na druhej strane si neviem predstavit ako koncentrovane by hral proti nám keby oslavoval zisk titulu už v DS.Takto nás čaká tažký zápas.
VAR-vdaka nemu už nie som až taký kritický na rozhodcov. Ani pomocou VARu kolko krát nevedia objektívne posúdit kritický moment.A oni sa musia rozhodnut v sekunde.Ked chcú sudcovia poškodit nejaké mužstvo,ani VAR nepomože.Vid El Clasico.
Inak som príjemne prekvapený kvalitou zapasov v popredných europskych ligach v týchto covid časoch ked musia hrat pred prázdnimy tribúnami.
Vid naposledy derby pražskych S. Slávia je krasny príklad ,že bez tvrdej fyzickej prípravy to nejde.Vdaka perfektnej kondicii je Slávia tam kde je.
To si snad všimne aj Mišo.Aj ked na druhej strane chapem,že tažko prinutit hrača trénovat v olovenej veste ,ked u nás dostava peniaze také aké dostáva a hlavne nemá istotu,či v kádri zostane aj po skončení sezony.
Ale my musime byt skromný.Nám by stačila aj účast v Europskej konferečnej lige.Viem ,že je to 3.europska klubová sutaž,ale kto tam od nás bude hrat to som nepochopil.Snad mužstva na 2.a 3.mieste ,t.j.DS a Trnava ? A kto potom bude hrat v Europskej lige od nás ? Asi nikto,lebo si nezaslúžime ?


13.04.2021, 07:04
1. K tomu VARu - VAR nepomôže - zbytočne kúskuje hru a nie vždy býva spravodlivý.
2. K tej Slávii - áno kondícia je základ ich úspechu, ale to je len jeden aspekt úspechu. Ďalší sú peniaze, kvalita kádra. Keď majú peniaze môžu si dovoliť kúpiť najlepších českých hráčov, ktorí hrajú v českej lige. Hlavne preto sú tam, kde sú.
3. Európsku ligu môže od nás hrať len Slovan ako majster a to vtedy, keď vypadne z predkôl Ligy majstrov. Keď Slovan následne vypadne z predkôl Európskej ligy bude hrať konferenčnú ligu. Ostatné naše mužstvá môžu hrať len konferenčnú ligu.


Skvelý vysledok. Potvrdil, že definitívne patríme do silnej štvorky.


Budeme na konci ligy na druhom mieste. Je na to pekný kurz, už som tam dal 10€. A pri vyžrebovaní tomu vážne verím. Potrebujeme však proti Slovanu získať aspoň nejaké body a Dunajská so Žilinou žiadne.


< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk