EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Dnes treba hlavne silno držať palce , keď už nemozeme podporiť našich chlapcov priamo na štadióne.
Body proti Senici sú rovnako dôležité ako proti Slovanu.
V tom prvom zápase nás zaskočili , a nielen nás, veď doteraz prehrali len 4 zápasy.


Pasadena, výborne napísané :-) Ale niečo sa už pohlo... Polícia už má 11 výtržníkov a naďalej vyhodnocuje kamerové záznamy.
Spartak by mal byť iniciátorom, lídrom v opatreniach proti výtržníkom na tribúnach. Aj na pôde SFZ, ÚLK, ale aj celospoločensky, od polície, cez zákonodarstvo až po média. Z jednoduchého dôvodu: Máme najviac a najlepších fans na Slovensku a opatrenia proti pár vypatlancom, ktoré sú plošné, zasahujúce bez rozdielu všetkých fans, postihujú tie najväčšie počty a tú najlepšiu atmosféru práve u nás.


Maťo Škrteľ je na Instagrame. Ten nemám. Ak ho niekto máte, napíšte mu nápad za nás fanúšikov so zverejnením otvoreného listu Kmotríkovi. Martin je na kontumáciu veľmi naštvaný. Takýto úplne legitímny, pritom slušný počin, by sa mu mohol za páčiť.


Dobrý nápad Vlado, len keby to Maťo urobil bolo by to fajn nech sa veľkomožný vyfarbí pred celým svetom aký je a o čo mu vlastne išlo...


Radšej nech Škrtel nič nerobí, stačilo, ako si média na ňom zgustli kvôli kukle na hlave v tom klipe.


29.10.2021, 10:44
Aké konkrétne opatrenia spravili SFZ a ULK ? Okrem kontumácie, rozdania pokút a zákazu hrať bez divákov nič iné ich nenapadlo. Očakával som napríklad, že zakážu vstup v kuklách na štadión, zabezpečia identifikáciu každého fanúšika na štadióne, sprísnia kontroly na vstupe čo sa týka pyrotechniky a podobne.


29.10.2021, 16:04
To čo píše kamos som chcel aj ja napísať, takže súhlasím s jeho textom. Treba zakázať kukly na štadióne, ten kto ju bude mať bude vyvedený z hľadiska. A ešte by som skúsil zohnať zariadenie, ktoré identifikuje pyrotechniku pri vstupe na štadión, potvrdeným chuligánom zakázať účasť na futbale aspoň na 5-10 rokov. Teraz som čítal, že Kmotrík sa ide odvolať, že sa mu tie zákazy (tresty) nepozdávajú, čo keby sa odvolal aj Spartak? A ten nápad so Škrťom by som skúsil.


Jasné že okrem bezpečáka by sa mali ospravedlniť aj ultras. Len bezpečák je oficiálna funkcia v klube a ultras sú len zbabelci v anonymite.
Áno, aj ja čakám zoznam... a vymáhanie škôd!


Inak už sa pripravuje veľká mimoriadna tlačovka. Skôr ako sa na nej bezpečnostný managér, koordinátor a ultras ospravedlnia všetkým slušným fanúšikom a funkcionári oznámia svoju rezignáciu, zverejnia menovity zoznam všetkých aktérov neprístojností a oznámia ich doživotný zákaz vstupu na štadión ako aj spôsob vymáhania škôd a ďalšie opatrenia do budúcnosti aby sa už nikdy nič podobné nestalo. Presný termín tlačovky bude známy v priebehu cca dvoch týždňov aj s presným označením paralelného vesmíru v ktorom sa uskutoční .... ☝️🤣🤭


Slušní fanúšikovia potrestaní, klub potrestaný, mužstvo potrestané... ultras a chuligáni v ich radoch v pohode... dúfam, že do prvého jarného kola bude jasné, ktoré indivíduá so spartakovskými šálmi už na slovenských štadiónoch v živote neuvidíme.


Jasné, chalani, my to vieme... Ale keby ho k tomu Škrťo vyzval a on tú fair výzvu neprijme, zhovadí sa pred celým Slovenskom sám 🙂


Vážený pán Kmotrík, ak ste chlap na mieste, odvolajte sa voči kontumácii, navrhnite jej zrušenie a požiadajte ÚLK o možnosť odohrať derby s deťmi do 15 rokov v hľadisku v náhradnom termíne.
Nebolo by márne, keby ho k tomu čo najskôr otvoreným listom v médiách vyzval náš kapitán, Martin Škrteľ.


Vlado 56 - to by si veľa chcel od neho, ved na to čakal ako kura na sopeľ... Dnes už chlapov nerobia činy, ale tatkove chechtace... Smajlík


Kmotrík a chlap?Nebuď smiešný.Je to polointeligent s rozumom v slipoch/ružových/.


Kmotrík ml. : " My sme nikdy nemali problém s tým, aby sa zápas dohral pred prázdnymi štadiónom, prípadne na neutrálnej pôde alebo iba pred detskými fanúšikmi, ako to robí UEFA. Toto je však už minulosť, keďže zápas bol skontumovaný a my rozhodnutie ÚLK rešpektujeme. "

Tá Plačková mu dodáva furt dobrý matroš.


Čakám v prvom rade ospravedlnenie od našich ULTRAS a od bezpečáka - tak, ako ste poškodili Spartak to nemá obdobu a nič spoločné so zdravým rozumom - uvedomujete si to?!!!... Konečne sa dáva dokopy dobrý mančaft a vy urobíte toto?!!!... Dúfam, že sa vedenie preberie a natrvalo sa poučí - Spartačik doteho!!!...


Znepokojuje ma, že sa stále vôbec neozval náš bezpečnostný manažér. Ten chlap je úplne mimo. Kde je ospravedlnenie?!?! Kde je vysvetlenie? Aspoň nejakú trápnu výhovorku. Ako je možné dostať také množstvo pyro do sektora hostí (chápem prižmúrenie očí nad našimi bengálmi). A poučenie do budúcna? Ako si predstavuje zákaz vstupu pre chuligánov? Chce ho vôbec? Alebo bolo vyjadrenie klubu v tomto zmysle len prázdnou frázou?


Ak je pravda to, čo tvrdí polícia, že sa počas toho incidentu nemohli spojiť s bezpečnostným technikom, tak naozaj je potrebné k tomu vysvetlenie.


18.12.2021 Sereď -Spartak Trnava. Ak sa bude hrať v Trnave to nám akože zákažu ísť na štadión povzbudzovať Sereď ?😀
Ako dobre že sme kamaráti s Gurčákom. On nám dosvedčí


29.10.2021, 16:07
Pipeston, dobre si ma pobavil s Gurčákom Smajlík Smajlík


...to už bude po treste


< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk