EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-29" |  vypnout filtr
1 2 >
29.10.2021, 21:07
Vlasko hral neska celkom dobre ale ten faul zbytocny.


29.10.2021, 19:15
Áno tým faulom si to pokazil. Po všetkých okolnostiach dôležité je víťazstvo za 3 body. Toto nie je krasokorčuľovanie - tu sa nehrá na umelecký dojem.


29.10.2021, 19:18
Ja som rád za víťazstvo, to bolo dnes najdôležitejšie, teraz majú viac ako týždeň na oddych, regeneráciu a prípravu na zápas v Poprade, hráme až v nedeľu.


Pasadena- krásny príklad keď sa nemá hodnotiť zápas s krvavými očami.
Klidek, jedno , dve piva na ukľudnenie a zápas budeme hodnotiť zajtra.
Za mna som vďačný za víťazstvo vzhladom na to, čo sa okolo mužstva v poslednom obdobi deje-
zranenia ,úzky káder,pokles formy , kontumacia, pokuty a zatvoreny stadion.
Z toho množstva sanci sme mali dať gól, dva navyše a všetko by vyzeralo inak.
Treba ísť mužstvo podporiť do Popradu, tam to vonkoncom nebude ľahký zápas.Takto hrá správny kapitán. Keď už to v komornej atmosfére zaspáva treba dať tomu impulz a oživiť to !


29.10.2021, 18:54
Faulovať pred vlastnou šestnástkou, to on vie. Už to bolo vo viacerých zápasoch. Aby sme sa nenudili a báli o výsledok. Už to tu niekto písal, on by mal hrať tak do 60-70 minúty a potom striedať.


Vedel by niekto rozumne vysvetliť prečo je kapitánom Vlasko ?


29.10.2021, 19:11
Pretože má trvalý pobyt v Trnave.


kamoš ... ahaá, takže to z neho robí toho " Trnavčana " či odchovanca čo hovorí tréner. Ja som myslel, že "Trnavčan" je hlavne ten čo sa tu narodí . Nevedel som, že sa stači prihlásiť na trvalý pobyt ...


Pasadena Gašparík Mišo povedal jasne kapitánom bude ten, kto je odchovanec trnavského Spartaka alebo je spätý s mestom.


bežec ... no veď práve tomu nerozumiem. Vlasko sa totiž narodil v Bojniciach. S futbalom začínal v roku 2007 v Dubnici. Potom bol zase v Liberci, Dubnici, Časlav, Senica, Liberec, Liberc B a až v roku 2012 sa objavil v Trnave. Takže odchovanec Spartaka isto nebude. Rodák z TT taktiež nie je a spätý s TT to je hádam každý futbalista kto tu hrá. Takže ... ? Hm ...🤪


30.10.2021, 14:13
Ak ti to pomôže trochu pochopiť, Trnava mu prirástla k srdcu tak, že sa rozhodol žiť aj s rodinou natrvalo v TT..
Asi preto teda Mišove rozhodnutie dať mu céčko...možno..🤔😉


Škrteľ ako kapitán by bol podľa mňa pre Spartak tá najlepšia voľba. Aj jemu prirástol Spartak k srdcu a preto sem prišiel hrať . Je určite väčšia osobnosť a pritodzená vodcovská autorita. Ale nechajme to tak . To je len môj názor. Nechcem sa tu s nikým hádať. Len som chcel poukazať na to že Gašparikové podmienky na výber kapitána a jeho samotný výber sa v reale kapanek minuli ....


Dnes treba hlavne silno držať palce , keď už nemozeme podporiť našich chlapcov priamo na štadióne.
Body proti Senici sú rovnako dôležité ako proti Slovanu.
V tom prvom zápase nás zaskočili , a nielen nás, veď doteraz prehrali len 4 zápasy.


Pasadena, výborne napísané :-) Ale niečo sa už pohlo... Polícia už má 11 výtržníkov a naďalej vyhodnocuje kamerové záznamy.
Spartak by mal byť iniciátorom, lídrom v opatreniach proti výtržníkom na tribúnach. Aj na pôde SFZ, ÚLK, ale aj celospoločensky, od polície, cez zákonodarstvo až po média. Z jednoduchého dôvodu: Máme najviac a najlepších fans na Slovensku a opatrenia proti pár vypatlancom, ktoré sú plošné, zasahujúce bez rozdielu všetkých fans, postihujú tie najväčšie počty a tú najlepšiu atmosféru práve u nás.


Maťo Škrteľ je na Instagrame. Ten nemám. Ak ho niekto máte, napíšte mu nápad za nás fanúšikov so zverejnením otvoreného listu Kmotríkovi. Martin je na kontumáciu veľmi naštvaný. Takýto úplne legitímny, pritom slušný počin, by sa mu mohol za páčiť.


Dobrý nápad Vlado, len keby to Maťo urobil bolo by to fajn nech sa veľkomožný vyfarbí pred celým svetom aký je a o čo mu vlastne išlo...


Radšej nech Škrtel nič nerobí, stačilo, ako si média na ňom zgustli kvôli kukle na hlave v tom klipe.


29.10.2021, 10:44
Aké konkrétne opatrenia spravili SFZ a ULK ? Okrem kontumácie, rozdania pokút a zákazu hrať bez divákov nič iné ich nenapadlo. Očakával som napríklad, že zakážu vstup v kuklách na štadión, zabezpečia identifikáciu každého fanúšika na štadióne, sprísnia kontroly na vstupe čo sa týka pyrotechniky a podobne.


29.10.2021, 16:04
To čo píše kamos som chcel aj ja napísať, takže súhlasím s jeho textom. Treba zakázať kukly na štadióne, ten kto ju bude mať bude vyvedený z hľadiska. A ešte by som skúsil zohnať zariadenie, ktoré identifikuje pyrotechniku pri vstupe na štadión, potvrdeným chuligánom zakázať účasť na futbale aspoň na 5-10 rokov. Teraz som čítal, že Kmotrík sa ide odvolať, že sa mu tie zákazy (tresty) nepozdávajú, čo keby sa odvolal aj Spartak? A ten nápad so Škrťom by som skúsil.


Jasné že okrem bezpečáka by sa mali ospravedlniť aj ultras. Len bezpečák je oficiálna funkcia v klube a ultras sú len zbabelci v anonymite.
Áno, aj ja čakám zoznam... a vymáhanie škôd!


Inak už sa pripravuje veľká mimoriadna tlačovka. Skôr ako sa na nej bezpečnostný managér, koordinátor a ultras ospravedlnia všetkým slušným fanúšikom a funkcionári oznámia svoju rezignáciu, zverejnia menovity zoznam všetkých aktérov neprístojností a oznámia ich doživotný zákaz vstupu na štadión ako aj spôsob vymáhania škôd a ďalšie opatrenia do budúcnosti aby sa už nikdy nič podobné nestalo. Presný termín tlačovky bude známy v priebehu cca dvoch týždňov aj s presným označením paralelného vesmíru v ktorom sa uskutoční .... ☝️🤣🤭


Slušní fanúšikovia potrestaní, klub potrestaný, mužstvo potrestané... ultras a chuligáni v ich radoch v pohode... dúfam, že do prvého jarného kola bude jasné, ktoré indivíduá so spartakovskými šálmi už na slovenských štadiónoch v živote neuvidíme.


Jasné, chalani, my to vieme... Ale keby ho k tomu Škrťo vyzval a on tú fair výzvu neprijme, zhovadí sa pred celým Slovenskom sám 🙂


1 2 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk