EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pipeston" |  vypnout filtr
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Ja som ešte Škrtela videl na vlastne oči v Trenčíne, to sa ešte dalo.
Je pravda, že strelci ako Sukisa sa dokážu presadiť asi len v takej slabej lige ako naša a vynikajú len v podpriemerných slovenských mužstvách. Vid Adler v Slovane. V Pohroni hviezda , v Slovane ledva náhradník.
Nečakám nejaké zasadne posily, prioritou bude udržať káder pokope. Nepodpisoval by som Ivana ani Curmu, ak sa podarí kvalitná zimná príprava , ešte nás na jar môžu príjemne prekvapiť.
Otázka čo Ramadán.


Na Ramadana nemáme opciu.
Minimalne jedného spilmachra urcite potrebujeme.


21.12.2021, 17:35
Ak by sme neudržali Ramadana, a potrebujeme špílmachra, mohol by sa vrátiť Iglesias, síce som ho v Seredi veľmi nesledoval, ale keď bol v Spartaku tak sa ukazoval sľubne.


21.12.2021, 10:40
Kolesár sa nevráti...?


21.12.2021, 17:47
Ramadan je lepší ako Iglesias. V Seredi je nevýrazný. Skôr by som tam zapracovával našich mladých - Kudličku, Kotlára, Karhana, atď. Vždy, keď nastúpili za Malženice boli rozdielovými hráčmi.


22.12.2021, 09:23
ked boli v Malženiciach rozdielový,vo Vrbovom by boli za hviezdy!sorry,ale niektoré Tvoje názory sú minimálne zvláštne-takže-píšeš--Sukisa-ktovie,či by sa u nás chytil,ked sa nechytil ani v Liberci--ja hovorím-hlavná vec,že dáva goly aj z ničoho,čo by sme my potrebovali ako sol!!Ty zvykneš písat-šošoni nie sú žiadna barcelona-pritom píšeš,ako my by sme boli biely balet,ked nám vlastne neni nikto dobrý-ja hovorím-hlavná vec,že slabých ako čaj tu máme vcelku dost/nebudem menovat/-čo by si nekopli ani na lazoch našich prvoligových!!


20.12.2021, 19:28
Ak je v kádri 31 futbalistov nie všetci sú rovnakej kvality. To je predsa normálne. 31 hráčov nemôže naraz hrať v jednom zápase, tak je samozrejmé, že tí hráči s menšou minutážou nie sú dostatočne rozohratí na ligovú úroveň.


Bodaj by si mal pravdu ale ak sa rozohra tak cena pôjde hore. Myslím ze aj oni vedia prečo ho pustili bez opcie...


20.12.2021, 16:32
čo Ramadán?javí sa velmi dobre ako špílmacher,má kvalitu,treba mu dat šancu namiesto 8-ky,lebo defenzívnych máme dost-28-88-a tí sú aj golový,narozdiel od 8-ky!a 17-ku treba vyplatit zakial je lacný,nie ako pri 7-ke,ked bol skoro zadara ho nekúpili a potom,ked sa u nás vyhral,museli za neho dat velké love..


Zabudol si na Yaovu zlomenú ruku,ďalej jeho knokaut Abenom do hlavy, všetko ťažké zranenia po ktorých každý hráč potrebuje čas aby sa dal znova do kopy.


19.12.2021, 19:59
velmi dobrý a výstižný príspevok-ešte dodám-napriek týmto tažkým zraneniam si dovolím povedat,že bol lepší ako je 11-ka..


Každé víťazstvo, zvlášť dosiahnute VONKU na ihrisku súpera má veľkú cenu.
Čo ma veľmi mrzí, že sme nemohli vidiet na vlastne oči Mata Škrtela , ktorý zápas čo zápas podával skvele výkony. Na jar to už musí vyjsť.
K včerajšiemu zápasu. Yao výkonom niekoľko krát predčil našich hráčov tmavej pleti. Mali by si z neho zobrať príklad ako sa bojuje. Okrem bojovnosti ukázal aj veľkú futbalovú kvalitu, keď sa počas zápasu niekoľko krát dostal z obkľúčenia viacerích našich hráčov. Bol platný v útoku a vzorne si plnil obranné úlohy.
V druhom polcase nie je čo hodnotiť, snáď len Twardzikove katastrofálne prihrávky.
Našim včera ,tak ako aj niekoľko predchádzajúcich zápasov ,stačil výkon na pol plynu,aby sme vyhrali.
Bola by veľká chyba, ak by sme si na to zvykli. Na jar len 20 min.na začiatku zápasu stačiť nemusí.
Snáď Mišo nepodľahnem uspokojeniu a pripraví mužstvo cez zimnú prestávku rovnako kvalitne ako minulú.
P.S .
Človek zodpovedný za prenájom štadióna Seredcanom bol snáď včera spokojný.19.12.2021, 13:09
Na našom zápase sme Škrteľa videli na vlastné oči len v jeho v prvom zápase doma so Sereďou a potom tých legendárnych 12 minút so Slovanom. Škoda, že Yao neukázal takú bojovnosť a futbalovú kvalitu, keď hral u nás. Ak takto bude pokračovať, nikde nie je napísané, že v lete nemôže ísť k nám naspäť...Čo sa týka včerajšieho zápasu, toto nie je krasokorčuľovanie - čiže dôležité sú tri body, nič iné okolo toho ma nezaujíma.


19.12.2021, 17:15
a kedy mal Yao ukázat bojovnost-za tých 10 minút v priemere čo hral?!osobne nechápem,že jeho poslali preč,pritom 11-ka je slabá ako čaj a toho tu nechali-od neho je určite o triedu,ak nie dve-lepší..další prípad-19-ka! napravo máme vela alternatív,nalavo ledva dve-29 a zaskakovač-23-ka..5-ku teda mohli nechat a preč poslat 11 a 19 !! ešte by ušetrili..


19.12.2021, 18:55
Však Yao predtým hral celý rok v kuse, celý čas za nás. Žiaľ v posledných zápasoch čo hral za nás býval vždy najslabší na ihrisku.


Veru tak, patril k tomu slabšiemu co tu bolo... držím mu palce ale šancu ukázať sa v Spartaku dostal.


Dnes dobrý výsledok ale bolo by dobre potvrdiť ho zajtra ziskom nejakých bodov.
Ruzomberku prestali pískať jedenástky a zrazu už sa nevyhrava.


17.12.2021, 21:50
Zajtra je dôležitý výsledok, dúfam, že to Spartak zvládne, treba držať palce!


Kostrna asi nie je náhoda že po zranení nehral ešte ani minútu. Bude tam nejaký zadrhel.
Po Michalovom vyjadrení ohľadom Ramadanovej kondicie nemá ešte na plnú minutaz.
Ak tréner nechce meniť víťaznú zostavu tak najjednoduchšie bude nahradiť Bukatu Vlaskom ,Gric bude musieť mat viacej defenzívnych úloh.
Podstatne ako na tom bude Cabral. Ak chceme dať rýchlo gól tak musí hrať.
Pozrite si štatistiky posledných zápasov, v ktorých hral.
Aj včera prvý gól hlavne vďaka nemu.


Vysledok super,vykon sme si asi všetci predstavovali lepší.
20 min proti Seredi stačit nebude.Risatovski pri striedani ani nepozrel smerom k lavicke a trenera a okamžite isiel do kabin.Snad to nič neznamená,len mu bola zima,či ?


11.12.2021, 10:27
nedalo si toho nevšimnút,čo spravila 7-ka pri odchode a určite to so zimou nemalo nič spoločné-rád by som sa ale mýlil..ale 17-ka včera zasa velmi dobrý výkon,dúfam,že dostane šancu od začiatku za vykartovanú 28-ku..


11.12.2021, 10:35
Dúfam aj ja, že 17-tka dostane šancu proti Seredi od začiatku. Skôr si, ale myslím, že Procházku posunie do zálohy a napravo pôjde Koštrna. Áno, to čo spravila 7-čka bolo nevhodné. Aj nato sú tam členovia realizačného tímu, aby sa takéto záležitosti v klube nestávali. S hráčmi treba pracovať aj po mentálnej stránke. Musia pochopiť čo je vhodné pre mužstvo a nielen myslieť na svoj individuálny prospech.


11.12.2021, 12:12
najideálnejšie riešenie by bolo--24-17..


11.12.2021, 14:59
Áno súhlas. 17-stku som videl v akcii celý zápas v pohári s Patou. Už vtedy ma tento hráč zaujal.


11.12.2021, 17:54
a 5-ka je už na odchode,ked nebol ani na lavičke?škoda ho bude..


11.12.2021, 19:21
Teraz, keď sa už konečne rozohral odíde.


Neviem, či sa dnes bude hrať , vyzerá to tak na hrane.
Ale ak áno tak treba mohutne držať palce.


Vsak travnik je ako v lete,krasny zeleny... Smajlík


10.12.2021, 14:49
Bude. Však je ihrisko pripravené. Včera sa v noci makalo do neskorej noci.


Paráda, dakujem Vám za gratulácie,lebo aj ja som Spartak.


Pipeston Smajlík


Toto je presne obdobie, kedy by naši chlapci potrebovali našu podporu z tribún.
Tak zatiaľ aspoň na dialku, nech vedia, že za nimi stojíme a držíme palce.


Aj včerajší zapas vyblednutých so Seredou ukázal,ako moc pomože penalta,z ktorej sa mužstvo dostane do vedenia.Podobne ako naš zapas s RK.Od toho penaltového momentu to bol iný zápas.
Ti čo posielaju stale dokola preč niektorích hráčov: Ako padol druhý gol ? Tumma urobil chybu že nedržal ofsajdovu liniu a potom rychlostne nestíhal.Tumma preč !!
Ako padol tretí gol ? Tak to aj Bukata bude musiet ist preč !
Ristovski nespravil už pár zapasov nič. Tak aj ten preč !! Jones ? Penalta a červená !! Preč!!
Vlasko ani nebol medzi náhradnikmi .Nevadí ,aj tak preč.
Na jar sme hrali vysoké napádanie.Na to treba kondiciu a ochotu makat do vyčerpania .Teraz už tak agresívne nedostupujeme.Na jar sme všetkých zaskočili,teraz nás už superi maju prečitaných .
A hlavne zranenia !!! Máme kvalitných 12-13 hračov a ked tak vela vypadne tak to sa musí prejavit . DS aj ZA ma kvalitnejší kader.Je len otazka času,kedy sa opat rozbehnu. My čo sme boli na jesen v Ružomberku musíme uznat ,že aj napriek kompletnému kadru/chýbal len Kostrna a este nebol Škrtel/ to bol absolutne vyrovnaný zápas.V nedelu ukazali,že s RK treba vážne počitat.Nezabudat na TN.
Celú jar a podstatnú čast jesene držime výsledkový nadšandard.Zakonite po určitom čase prišla kríza,teraz je len otázka ako hlboká je a ako rýchlo sa z nej dostaneme a či vôbec.
P.S.
Včera bol Kadlec pri druhom gole,ani nenaznačil suboj,a Green si pohodlne hlavičkoval.Jarabek Kadleca ihned stiahol a este pri odchode do šatne Kadlecovi niečo nahnevane hovoril.


Skvele napísaný príspevok...


Pozrel som zo záznamu už bez emocii.
Do penalty sme mali zápas pod kontrolou. To Senica nás doma prvých 25 min. inak školila.
Zlomila to penalta, ktorá nebolo. Ten čierny hnusak čakal len na prvú príležitosti ju pisknut. Tam nebolo žiadne váhanie, ani pol sekundy. Len čakal na prvý pád v našej šestnástke.
Tie zlte karty čo dal ruzombercanom dať musel, odporúčam pozrieť hlavne žltú za faul na Bukatu. Nohami dopredu, ak by Bukata včas nevyskočil tak to dopadne veľmi zle. Odporúčam porovnať s faulom Bukatu v DS v 18 min.prvého polčasu v DS za ktorý mu dal Ziemba rovno cervenu !! Je očividne , že ten sudca nás nemá rad tak treba ho treba vetovať. Snáď to pravidlo nezrušili.


Ristovski kontra Regáli
Ristovski najväčšie sklamanie, je na výlete.
Miki po prvom polcase mal byt na na lavičke , trajkovski platnejsi.
Definitívne ideme z kopca, do zimnej prestávky prídeme o európske priečky.
Boli tam jasne náznaky už pár zápasov.
Definitívne som to pochopil , keď cez repre prestávku všetky mužstva naplno makali na kondícii len my sme mali regeneráciu.


Vieš ,čo je regenerácia?


Máme pomalu obranu,Ružomberčania ochotne padali a taka 11.saproti domácim nikde nepiska fuj rozhodca a takto nas odfajčily aj v Ružomberku ,ten Filov toaleták zaberá.Dnes z našich+jedineJons aGrič ale ten nemá bohužial techniku.Sklamanie hlavne Boateng aBukata ktory to hrá ležerne /frajer v rukavičkách/


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk