EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "spartak.spartak" |  vypnout filtr
1 2 3 4 >
Kadlec dostal ponuku na zmluvu od Slovana


Potrebuje Spartak nevyhnutne tretieho pravého obrancu?


,hlavne nepotrebuje toho tretieho..skôr by sme sa mali pozrieť po alternatíve na ľavo


15.12.2021, 12:07
Keď odíde Trajkovski druhý je Twardzik, potom možno mladí Jendrek, Boledovič.


15.12.2021, 08:11
štvrtého-máme--24-19-15..


15.12.2021, 09:07
Ako štvrtý môže byť aj talentovaný dorastenec.


ako za mňa len toľko že nemáme takú kvalitnú lavičku aby sme toľko strát hráčov bezproblémovo nahradili.a proti RK to čakám ešte horšie...jednak oveľa kvalitnejší super a po druhé bude chýbať ešte aj delle kvôli kartám..


Treba dat od začiatku šancu aj Boatengovi a hrať na2 utočnikov lebo Risták je tam strateny a doma sa musi vyhrat a pritvrdiť lebo vRužomberku nas sudi obral o jasnu 11. boli sme tam viacerí a videli sme.Spartak DO TOHO Smajlík Smajlík


23.11.2021, 17:20
Vlado62, staci to dat raz nie 3krat


21.11.2021, 19:34
ak by proti RK mal hrať tak ako včera,tak veľka strata by to nebola...


podľa info na FB sa organizovane do ZM nejde... 50listkov čo nám dali do sektora vrátili keďže sa nedali rozdeliť pre veľký záujem... kto chce ísť individuálne tak sa lístky predávajú na pumpe pri štadióne..na osobu dajú 2listky..maximálne môže ísť 1000ks


19.11.2021, 23:36

Toto je možnosť pre nás ...
Teším sa z toho a verím, že sa tam zajtra budeme pri pokladni tlačiť
Viď TH dnes podvečer....


Koša zranený...Out minimálne dva týždne ak nie mesiac. Má problém so zápalom tvárových nervov ak to píšem správne. Twardzik na ZM tiež nebude k dispozícii, otázny je Škrtel a Tumma. Ujlaky z dorastu ako stopér tiež zranený. Takže v ZM to v tom lepšom prípade vidím na stopérsku dvojicu Škrtel Grič.


17.11.2021, 16:41
Ešte je v kádri ako stopér Mihál.


17.11.2021, 16:53
Mihál figuruje v zozname na transfermarkte, ale nie je na súpiske A-čka podľa stránky Spartaka, tak neviem, či môže hrať, ja by som mu šancu dal, ak bude problém na poste stopéra a veľa zranených. Videl som ho na obrázkoch z tréningov Spartaka.


17.11.2021, 16:07
To nie sú dobré správy, snáď sa Škrtel a Tumma dajú do poriadku, stopéra okrem Griča by mohol hrať aj Čurma, v Ružomberku tam hrával a potom Koštrna by hral vpravo. Ja som si hneď všimol, že Kóša nie je ani medzi náhradníkmi v zapase Litva - Slovensko. Treba veriť, že sa vráti do zostavy čo najskôr, prípadne ďalší (napr. Twardzik). Do prestávky zostáva posledný mesiac a hráme ešte 5 zápasov (Zlaté Moravce, Ružomberok, Žilina, Michalovce, Sereď). Pozrite si rozhovor s Gašparíkom v Trnavskom hlase.


v podstate ako už niekoľký krát po sebe máme v tomto kole z ligistov najťažšieho súpera..keď vidím kam ide Slovan , TN či ZA.. ja ďakujem za postup a zvyšok nemá zmysel riešiť. Snáď to Mišo videl a zariadi si podľa toho. Tiež by som dal v bráne šancu Chudemu ako Kamenovi, ten dnes tej mladej obrane pri centroch vôbec nepomohol. nevadí, ešte útvar tri body proti Senici a oddýchnuť si pred ďalšími zápasmi a najmä sa doliečiť


Nechápem prečo tu niekto lamentuje nad ťažkým vylosovaním - v tomto kole by nemal byť problém žiaden súper - či?...


26.10.2021, 21:39
Podbrezová bola zo všetkých losovaných mužstiev najťažší súper, ostatný prvoligisti majú veľmi ľahkých súperov. Som zvedavý koho dostaneme na jar, tam už sa hrá o postup medzi posledných štyroch, potom nasleduje systém doma-vonku. Preto bude veľmi dôležité cez ďalšieho súpera prejsť. Nevieme, ako dopadne zajtra DK, snáď sa nepotvrdia tie správy, čo tu kolovali. Situácia sa trochu ukludnila. Držím Spartaku palce!!!


Prečítaj si chuliganky na oboch stranách. Všetko dopadlo dobre a obe strany sa tešia na pokračovanie


Ak ste videli na nete kolujuci predbezny návrh na potrestanie TT a bude z neho pravda len polovica tak sa sezóna skončila.. Teda neskončila , ideme hrať o záchranu. Ak sa k tomu potvrdí fáma že Škrtel uvažuje po tomto o ukončení kariéry tak máme za sebou naozaj kvetnaty a vydarený víkend. IKmladsi sa musí smiať ako hovado . Dostal predčasný darček.


18.10.2021, 19:39
Niečo sa ku mne dostalo, len nie z netu.. ak by tak bolo, je naozaj po sezóne a možno aj horšie. Mne je smutno najviac z toho akí primitivi sú v našich radoch a dokazu si nasrat do vlastného hniezda. Zavolajú sem na vlastný štadión Poliakov a Cechov užiť si 5 minút slávy, ti sa potom rozpŕchnu domov a tam sa rehocu. Osud Spartaka majú ťažko na háku. Nepostihnutelni. A ti čo ich sem pozvali, svoj vlastný klub nechali v srabe, ľudí ponížených a ešte sa tým chvália na soc. sieťach. To ma najviac boli. Dýka do chrbta od vlastných.


Tak veru ,sprostí orangutani sa nám postarali o budúcnosť.Neviem,kto normálný ešte na štadión príde,ak tam budú tí vypatlaný opičiaci.Mimochodom SOUTH IMBECILOS si dali najkrajší dar k narodeninám!!!


Ako môžeme hovoriť čo chceme ale organizačne sme to nezvládli. Čistý alibizmus . A na poli diplomacie sme bez šance proti Belasým psom.


Ako dôležitý bol Cuninka uvidíme v zime.. Mám obavu, že majitelia pochopili že aj cez Spartak môžu minimalizovať svoje straty z kín / predaj hráčov , najmä Koša / ale snáď sa to nenaplní...


K článku s MC.. To čo tam je sú fakty, interpretované tak ako sú ale je to pravda. Ale hrozne zle načasovaný článok.


10.10.2021, 17:26
Aké fakty ? Je to len obyčajné vyplakávanie odchádzajúceho pešiaka. To je bežná vec u nás, že obyčajný pešiak plače, keď odchádza z pozície.


10.10.2021, 13:08
to sa Ti len zdá,že je to zle načasované-postavenie v tabulke je síce fantastisch,ale ked sa pozrieš zpet trebars len na zápas na lazoch maltanských,tak sme hrali katastrofálne..k dianiu v klube-nezájem majitelov o fans je viditelný od prvého dna,čo to kúpili,dalšie podrobnosti-nie príliš lichotivé o nich-práve objasnil Cuninka..k stamostatnému štadionu a jeho "prenájmu"je azda snád sa škoda aj vyjadrovat-je to pomsta dotyčného majitela fanúšikom a všetkým tým,čo boli štastný,že konečne zmizol zo spartaka-/ak vôbec/!a to čo píšeš,že by mali odkúpit futbalové ihrisko do vlastníctva spartaka-to asi žartuješ,ved majú milionový dlh,kde vezmú na to-a pri sume čo klub platí za prenájom,kde by zobrali miliony na odkúpenie ??? !!!


10.10.2021, 13:35
beny, ja viem, že na to nie sú financie, ja som to spomenul preto, aby sa naozaj nestalo že zápasy v lige budeme hrávať mimo Trnavy!!!


10.10.2021, 13:42
ilajan-to je v poriadku-nemyslel som to ako provokáciu-práve situácia so štadionom,že cudzí sú tu doma a majú prednost hrat tu zápasy-je absurdná!ale ved vinník je predsa známy-chcelo by to solventného majitela,ktorý by to vyplatil-títo na to zjavne nemajú!


10.10.2021, 11:26
Každému fanúšikovi Spartaka sa článok v Športe nečíta dobre, nakoľko nevidí do chodu klubu, ja len dúfam, že sa mužstvo nerozpredá, že ostane pokope, máme šancu hrať ligu majstrov, tam sú veľké financie, ktoré pomôžu a nebude treba predávať hráčov. Je jasné, že v čase pandémie nie je ľahké financovať klub. Teraz sa ukáže, ako veľmi Drobným záleží na Spartaku. Čo musí urobiť fanúšik? Držať palce, chodiť v čo najväčšom počte na štadión a aspoň takto pomáhať klubu prežiť tieto ťažké časy.


Najnovšia info k lístkom - posledná možnosť ako kúpiť lístok na zápas v DS je v nedeľu pred zápasom od 14.30 na obchvate pri Casine - bývalý Carrefour. Potom od 15 je odtiaľ spoločný odchod áut do DS


Skôr sa to naozaj kúpiť nedá? Lebo vo fanshope ešte nemali. A bez auta sa odtial ťažko dostanem načas. Jedine že by som sedel medzi domácimi a fandil s vami, ale to by nás muselo byt aspoň 20 aby to nebolo riskantné.


Tak odchod Milana Cuninku nás bude veľmi mrzieť.. A obávam sa čo príde ďalej. Keď som to počul prvýkrát stále som dúfal že sa to zmení. Len vďaka nemu klub prežil minulý rok, teda najmä. Dokonca nám z Dolan vyšli von aj Drobní aby sa k tomu vyjadrili.. hmm..


1 2 3 4 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk