EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ilajan" |  vypnout filtr
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
05.12.2021, 19:24
Gratulujem, veľmi dôležité 3 body, celý zápas som rozmýšlal, kdo dá za Spartak gól (veril som že padne), skoro 270 minút (tri zápasy) bez streleného gólu. Som rád, že to takto dopadlo, že sa zápas odohral.


02.12.2021, 16:51
Dostali sme ťažkého súpera, asi niečo ako bola Podbrezová, možno aj lepšieho, budú namotivovaní, budú nám chcieť vrátiť vyradenie cez penalty v 2018/19. Sú tam zaujimavé dvojice, napr. Ružomberok - Slovan, jeden ligista vypadne, Žilina - Komárno. a Trenčín - Humenné, tu rozhodne asi domáce ihrisko. Ja verím Spartaku že sa do Európy dostane cez ligovú súťaž. Ale vôbec by som sa nehneval, keby Spartak ten pohár vyhral!!!


Ak maju byť Košice ťažký súper, tak sa rovno odhlásme z pohára - a čo potom chceme hrať v Europe?...Netreba nikoho podceniť a v prvom rade sa treba zodpovedne pripraviť a zbytočne nevyplakávať. Ťažký súperi ešte len prídu... Spartačik DOTEHO !!!


22.11.2021, 21:03
Neviem, či ste si všimli informáciu z poslednej zápisnice DK SFZ (dňa 19.11.2021), citujem zo zápisnice:
U421: FC Spartak Trnava (Fortuna liga). Berie na vedomie odvolanie voči U360 (doručené dňa 12.11.2021) a rozhodla, že odvolaniu v plnom rozsahu nevyhovuje a podľa čl. 84/8 DP predkladá vec odvolacej komisii SFZ.
Spartak sa odvolal voči U360, ktorá stanovila pokutu 35000 Euro a zavretie štadióna na 3 domáce zápasy!!! Celé odvolanie bude posudzovať odvolacia komisia SFZ. Nie je tam uvedené, dokedy sa má rozhodnúť o odvolaní. Trest za zápas Spartak-Slovan je stále v riešení.
Priznám sa, potešilo ma, že sa Spartak odvolal, ale na druhej strane som nikde nezachytil či sa Spartak odvolal voči kontumácii. Áno, alebo nie???


Voči kontumácii sa Spartak neodvolal.


ale odvolal....


Mal som info zo začiatku mesiaca, tak potom môžeš mať novšie informácie. Každopádne, som len rád Smajlík


Som zvedavý, či vo Francúzsku skontumujú zápas z tohto víkendu a v koho prospech, keď po incidente hneď v 5.minúte odmietli hostia pokračovať v zápase, lebo sa necítili bezpečne. Niečo mi to silni pripomenulo.


23.11.2021, 08:33
Mali už takýto prípad a zápas sa opakoval na neutrálnej pôde, okrem toho tých fešákov čo spôsobili prerušenie zápasu cez víkend identifikovali a potrestali.


01.11.2021, 14:49
Neviem či aj Vám, ale mne tu trochu chýba stav zranených, ako to s nimi vlastne je, kedy sa budú môcť zapojiť do tréningového procesu, resp. či ich pred zimnou prestávkou uvidíme na ihrisku. Zranenia patria k futbalu, teraz je ich trochu viac, hráči chýbajú a boli by potrební v ďalších zápasoch. Na TH je rozhovor s Koštrnom, ten sa možno objaví v ďalších zápasoch. Aspoň jedna pozitívna správa.


Vďaka za toho Koštrnu. Prečítam, čakal som že Janko Král bude mať o niečo podrobnejšie info aj o statných marádoch.

Vieme že Dobo a Miki sú dlhodobí plus ich návrat bude ťažší ako po natiahnutom svale. Procházka nevieme čo je s chlapcom, inak je to komplet.

Snáď sa Kristián a Roman na záver jesene vrátia občerstviť tím aspoň z lavičky. Mikovič a Rusov naplno od jari a to je káder jak lusk. Ešte v zime niekoho dokúpime neboj sa.01.11.2021, 23:02
Počítam, že odíde Trajkovski, má zmluvu len do konca roka. Takže bude treba ľavého obrancu, Miki je momentálne out, Twardzik tam zaskakoval, tiež bude ešte viac zápasov mimo (hovorili 5-6 týždňov). Pravého obrancu by mohol hrať Kristián Mihálek (v Petržalke hraje a bol aj v repre U21). Ďalších asi ani netreba, máme slušný káder, zdvojené posty. Len aby sa už nikto nezranil, hlavne v obrane. Tvoje komentáre sú ok.


01.11.2021, 15:30
Zatiaľ to na výsledkoch nie je poznať, že hráči chýbajú. Na druhej strane teraz majú šancu ukázať sa ďalší. Káder máme stále široký, aj keď je pravda tá konkurencia v obrane je teraz slabšia.


28.10.2021, 20:39
Tak už je to tu!!! Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) potrestala FC Spartak Trnava pokutou 35 000 eur, ŠK Slovan Bratislava zaplatí 20 000 eur. Ďalšie tresty sa týkajú zákazu vstupu divákov. Spartak odohrá tri najbližšie domáce zápasy bez nich, vstup bude umožnený iba deťom do 15 rokov. Fanúšikovia Slovana nemôžu vycestovať na štyri najbližšie stretnutia na ihriskách súperov. Ak by to bolo všetko, tak ok!!!
Nevšimol som si text od wreXlera. Asi som to písal v čase, kedy aj on.


jo je to tak..a my nemôžeme na slovan


28.10.2021, 20:42
Dúfam, že ani fanúšikovia Slovana k nám!!!


28.10.2021, 20:12
Na stránke sport24.pluska.sk je článok, v ktorom predseda DK hovorí, že verdikt k zápasu Spartak - Slovan nemusí padnúť dnes, možno až o týždeň, majú veľa materiálov, ktoré im zaslal Spartak a aj Slovan. Dúfam, že zdravý rozum zvíťazí. Hráči Spartak už boli potrestaní. Môžu potrestať klub pokutou, zavretým štadiónom, ale nech to tým aj skončí.


podľa info z iného zdroja sa konečný verdikt očakáva dnes.
podľa RTVS okolo 21 až 22.00h.. tak uvidíme ako moc smutní budeme


26.10.2021, 19:36
Dalo sa to čakať, že v Podbrezovej nebude ľahký zápas, písal som to hneď po vyžrebovaní, našťastie to dobre skončilo, ale ten výkon v 2. polčase bol slabý zo strany Spartaka. Podbrezová nemala čo stratiť, chceli sa vytiahnúť aj bývalí hráči Spartaka.


24.10.2021, 22:53
Pozrel som si zoznam členov DK SFZ je zaujimavé, že všetkým končí funkčné obdobie v marci 2022, sú tam na 4 roky, teda od marca 2018. Čiže všetci tam boli, keď na hracej ploche inzultovali Mitreu, nič neurobili, bojím sa že ani teraz, a odskáče si to Spartak. Pozrel som pár verdiktov DK a boli aj proti Kmotríkovi (keď sa hral na trénera Slovana, za posledné 3 roky bol ešte 2x disciplinárne stíhaný), bolo tu písané, že sa nedá ísť proti Kmotríkovi. Dá!!! Uvidíme ako to dopadne. Mali by zohľadniť, že 99% fanúšikov Spartaka by nemali trestať. A futbalistov spolu s realizačným tímom už vôbec!!! Ak nezoberú do úvahy všetky podklady a budú rozdávať tresty, liga sa stane neregulárnou!


24.10.2021, 23:54
to čo píšeš,je minimálne detinské--dá sa íst proti hajlákovi /kmotrovi/ a dokonca bol i "stíhaný"...apropo--za koučing na lavičke,kde nemal čo robit-dostal trest-nonono,to už nerob!za hajlovanie dostal na posmech 5 tácovú pokutu-neverím,že ju dodnes zaplatil,lebo pre takých zákon neplatí!za delobuch na fans-ruže neboli potrestaný dodnes!no a dokonca mafiozo zvaný úlk oddôvodnil to,že inzultácia Mitreu nebola potrestaná kontumáciou preto,lebo sa zápas dohral-na rozdiel od minulej nedele!a hajlák to zaduploval výrokom,že-oni by prijali hociaký verdikt--no čoby nie,ked vedia,že ich poddaný na úlk a sfz si ani len nedovolia ich potrestat!to sa potom machruje a získava sa jeden titul za druhým!


21.10.2021, 20:58
Neviem, či ste čítali dnešný článok v Pravde - Chuligáni z Bratislavy si vraj prišli dovybavovať účty. Pomôže kamera koučov? Citujem z článku:
Niektorí (zo slovanistov) sa zo svojho sektora po vylomení bezpečnostných požiarnych dverí dostali vyššie, hodili dymovnice a následne utekali späť dolu. A potom sa to začalo,“ uviedol Velšic. Dôkazom majú byť kvalitné kamerové záznamy, ktoré klub poskytol kriminálnej polícii a bude sa nimi obhajovať aj na disciplinárke. Situáciu zaznamenala analytická kamera trénerov domácich. „Nikto nemá také zábery ako naši tréneri. Používajú najdrahší kamerový systém Panoris. Jeho výhodou je veľká kvalita videa a vieme všetko zoomovať. Takže máme úplne detailné zábery toho, čo sa odohrávalo na tribúnach,“ doplnil Velšic. Ten nepopiera, že zosmiešňujúci transparent na strechu štadióna vyvesili domáci fanúšikovia. „Ale zo záznamu je zreteľné, že nič nehádzali, iba si tam ľahli,“ zdôraznil.


18.10.2021, 13:41
Kamos, aj keby to bolo reálne, Slovan nebude chceť hrať, lahko príde k 3 bodom (to bol cieľ Kmotríka!) a potom Slovan povie, že nemá voľný termín na zápas kvôli Konferenčnej lige. Nerátaj s tým. Bolo by to spravodlivé, ale........


18.10.2021, 14:18
ilajan ja si myslím, že Slovan svoj cieľ naplnil. Žial dopomohli sme mu k tomu. Zápas určite skontumujú výška pokuty bude ťažko zosobniteľná tým tiežfanúšikom, ktorí sa o to zaslúžili. Tí sa vraj na facebooku vytešujú aký úspech včera dosiahli. Myslím si, že nastal čas, aby každý kto ich pozná, zahodil falošné kamarátstvo a jednoducho ich nabonzoval. Aj keď pri mozgovej kapacite tých ľudí a ich priateľov je to skoro nemožné.


17.10.2021, 23:59
Nechce mi prejsť link, ale objavil som na internete viacero videí, ktoré zverejnil hooligans.cz - oni sa vyslovene chvália tými zábermi a videami, dokonca je tam video, ako chcú na strechu dať transparent a je to filmované z hľadiska v sektore hostí, neviem, ako to mám poslať, aby prešiel. Ale vyzerá to tak, že to všetko bolo vopred pripravené. Prosím dajte mi nejaký mail na vedenie Spartaka, alebo niekomu, čo by to vedel poslať ďalej, poslal by som im tie linky. Katastrofa. Ale toto by mohlo Spartaku pomôct.


17.10.2021, 21:03
Tak toto je hotová katastrofa, toto som ešte v živote nezažil, to skončí hrozne z pohľadu Spartaka. Ako sa mohlo dostať toľko pyrotechniky na štadión? Kde boli usporiadatelia? Ja mám taký nepríjemný pocit, že to bolo pripravené dopredu. Johny - ako sa dá dostať na strechu? Spartak na svoju obranu by mal dať k dispozícii kamerové záznamy, tam by sa snáď mohlo podariť zistiť, kto to celé začal. Som z toho znechutený. Lúto mi je hráčov Spartaka, všetkých normálnych fanúšikov, zase sa dlhé týždne bude očierňovať Spartak. Škoda stratených bodov, to bude kontumácia, mastná pokuta, uzavretie štadióna, o to sa už Kmotrík, SFZ, ULK a jeho média postarajú.


17.10.2021, 21:50
Mám foto.


17.10.2021, 21:52
Pozeral som si fotky a podstatná časť bitkárov mala insignie GSK Katowice.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk