EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Vlado56" |  vypnout filtr
1 2 3 4 5 >
Trest sme si, my fanúšikovia, odpykali. Tešíme sa, že 12. februára sa na tribúnach stretneme... aj s našimi "fans" ktorí nám zobrali tri body v nedohranom derby.


22.12.2021, 09:13
Nielen to, ale aktuálne v tomto roku nám napríklad zobrali účasť na domácom zápase konferenčnej ligy s Maccabi Tel Avil...


V pondzelek Seredani vypráša Slovan a bude pohoda 😄


Niekto tu pred pár týždňami spomínal, že Spartak chystá veľkú tlačovku k nedohranému derby za účasti vedenia klubu, koordinátora ultras a bezpečnostného manažéra...


Má to byť 31. 11. o 11⁰⁰ hod. ...


Je prestupný rok? Smajlík


Vlado62, TT1953, nevymýšľajte hovadiny. Na také excesy doplatí vždy v prvom rade mužstvo a potom my, fanúšikovia.


Maťo Škrteľ je na Instagrame. Ten nemám. Ak ho niekto máte, napíšte mu nápad za nás fanúšikov so zverejnením otvoreného listu Kmotríkovi. Martin je na kontumáciu veľmi naštvaný. Takýto úplne legitímny, pritom slušný počin, by sa mu mohol za páčiť.


Dobrý nápad Vlado, len keby to Maťo urobil bolo by to fajn nech sa veľkomožný vyfarbí pred celým svetom aký je a o čo mu vlastne išlo...


Radšej nech Škrtel nič nerobí, stačilo, ako si média na ňom zgustli kvôli kukle na hlave v tom klipe.


Slušní fanúšikovia potrestaní, klub potrestaný, mužstvo potrestané... ultras a chuligáni v ich radoch v pohode... dúfam, že do prvého jarného kola bude jasné, ktoré indivíduá so spartakovskými šálmi už na slovenských štadiónoch v živote neuvidíme.


Jasné, chalani, my to vieme... Ale keby ho k tomu Škrťo vyzval a on tú fair výzvu neprijme, zhovadí sa pred celým Slovenskom sám 🙂


Vážený pán Kmotrík, ak ste chlap na mieste, odvolajte sa voči kontumácii, navrhnite jej zrušenie a požiadajte ÚLK o možnosť odohrať derby s deťmi do 15 rokov v hľadisku v náhradnom termíne.
Nebolo by márne, keby ho k tomu čo najskôr otvoreným listom v médiách vyzval náš kapitán, Martin Škrteľ.


Vlado 56 - to by si veľa chcel od neho, ved na to čakal ako kura na sopeľ... Dnes už chlapov nerobia činy, ale tatkove chechtace... Smajlík


Kmotrík a chlap?Nebuď smiešný.Je to polointeligent s rozumom v slipoch/ružových/.


Pred celým Slovenskom verejne obhajovať chuligánov Slovana a hovoriť, že za nimi stojí, to si pýta fakt vážnu pozornosť orgánov činných v trestnom konaní.


Palino, na stránku hooligans.cz sa dá dostať aj bez FB, tiež ho nemám. Pozri príspevky k derby Spartak - Slovan. Rovnako tak na stránke Ultras Spartak Trnava. Tam sa dá cez adminov (možno za pomoci polície) presne identifikovať, kto tam príspevky k príprave bitky dal. Tí ľudia presne vedia, kto bol v Poľsku a Ostrave ohľadom toho oslovený a ako prebiehala príprava, ako píšu, tejto najväčšej atrakcie jesene...


Tu je hodnotenie derby "našimi" chuligánmi na stránke hooligans.cz:
Celý den hodnotíme velice pozitivně, zároveň patří respekt i soupeři, který nám vyšel vstříc a rozdal si to s námi v devadesátkovém stylu. Naší koalice ten den připraveno do boje cca 180 lidí.


Vlado, prosím ťa, dá sa na tú chuligánsku stránku bližšie pozrieť aj bez fb?
Toto musí rozlúsknuť klub, musí identifikovať tie špiny medzi našimi fans. Široké ultras jadro dobre pozná kápov, isto vedia, kto pozýval tú spodinu z Ostravy a Katovíc, vedia, kto liezol na strechu, kto sa chystal na bitku, ale nechcú ich prezradiť. Musí klub a dať im doživotný zákaz. A toto musí spraviť klub aj pre zvyšky dobrého mena navonok. Bezpečnostný manažér, ozvi sa!!!


Prezídium ÚLK žiada Disciplinárnu komisiu SFZ o riadne preskúmanie vzniknutej stuácie v nadväznosti na incidenty v zápase 11. kola Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.
V nadväznosti na neakceptovateľné nešportové prejavy na hracej ploche je nutné prijať primerané disciplinárne opatrenia, ktoré by však mali byť do maximálnej možnej miery INDIVIDUALIZOVANÉ a nemali by postihovať tých, ktorí prišli na predmetný zápas s cieľom vychutnať si jeho športovú atmosféru.
INDIVIDUALIZOVANÉ rozhodnutie ÚLK: potrestaný hráči - 0:3. Potrestaní fanúšikovia, ktorí prišli na predmetný zápas s cieľom vychutnať si jeho športovú atmosféru... a nemôžu ho do konca dopozerať ani v TV... pretože bol "individualizovane a primerane" kontumovaný.


21.10.2021, 20:07
plný súhlas.


1 2 3 4 5 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk