EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Trezeguet" |  vypnout filtr
3-5-2 môže fungovať. Učil nás to aj Valér Švec, vyhrávali sme.

Akurát že dať na kraje útočníkov Delle a Cabral bola veľká odvaha Gašparíka. Klobúk dolu. Ale nefungovalo to. Dvaja centrálni útočníci odrezaní, krídla ktoré sa dajú pasom vyhodiť do behu sú zabité bránením hlavne Bamidele. Na Cabrala do behu sme napravo prvý raz otočili po štvrťhodine hry.

Boli tam aj dobré úseky, terén bol špička. Najlepší od čias pána Katuninca. Nizúčko pokosený a podsiaknuty. Až sme chceli hrať Real Madrid. Prudké prihrávky až Grič nemohol spracovať od Kôšu na 35 metrov. Nabrala na klzkom teréne a nízkej tráve rýchlosť.

V strede tiež to isté: pár super prihrávok na krátko po zemi potom sa zbláznili a chceli hrať Barcelonu a 4. spoluhráč už to nepochopil a stratil. Boli tam fajn momenty, Boateng vedel otočiť hru, Ristovski podržať, Bukatu som prechválil lebo na jeho štandart dosť pokazil.

Namiesto vymýšľania či hrať vzadu na štyroch alebo troch obrancov. treba sa vrátiť k princípom hry. zbytočne nestrácať. sú náznaky že vieme podržať aj pod tlakom. je to stále bojácne. a keď už ideme kolektívne brániť, tak nie pasívne - že nekrytý súper centruje, kombinuje pred vápnom že ho musí Vlasko faulovať a podobne. Stiahnite sa hlboko aby ste si vydýchli - ale tam tiež treba pracovať. Takáč je Boh ale ani on nechytí všetko.


01.11.2021, 23:31
Smajlík klobúk dole, parádne zhodnotenie. So šarmom a noblesou Smajlík


Parádne fotky v galérii Lukáš Grinaj, klobúk dole.

...čo sa stalo Boatengovi? v zápise figuroval ako náhradník.


04.10.2021, 15:58
Svalové zranenie pri rozcvičke na tej ich umeline.


Podľa vyjadrenia Gašpa o zmene formácie to vyzerá že nastúpime s tromi stopérmi. Zrejme chce lepšie vykryť extrémne kvalitné krídla Maccabi a prekvapiť súpera, ktorý na takýto spôsob hry nemusí byť nachystaný.

Trio v strede obrany zrejme jasné no zvyšok jedenástky sa dá poskladať rôzne, je tam XY variánt. Takáč - Kóša Anthony Twardzyk - po čiarach Procházka Mikovič - stredový trojlístok Savvidis Grič Bukata - Cabral Ristovski vpredu. Simon môže hrať aj na kraji a k Ristovskemu v útoku Dele či Boateng. Alebo hrať vyslovene na rýchle kontry bez Milana v základe. Je tam fúra možností, Mišo to snáď namixuje ideálne. Aj keby sme náhodou inkasovali prví neprestávať veriť, hráči ani priaznivci na dialku. Pome Trnava!


Takto sa hrá pohár proti silnejšiemu - aby bola stále šanca aj na odvetu.

Ale stále je to smutné - súper nebol nič extra a mohli/mali sme si dovoliť viac.

Poctivý výkon Spartak, vďaka, neviem či 1:0 po Savvidisovej jedovke by bolo lepšie lebo do Izraela by sme šli podvedome brániť...

Takto musíme brániť aj hrať na gól! Nikto dnes nesklamal, mali sme momenty na gól ale ak hráš celý zápas ustráchane tak sa to prejaví aj v náznakoch šancí.

Neskladáme zbrane - každý pozitívny fanúšik stále verí aj do odvety - tí čo po Senici zalomili palicu a tipovali dnes 0:3 nech sa opláchnu a o týždeň ideme fandiť. Šancu máme - už dnes sme favoritovi ukázali že nič nedostane zadarmo. A to máme na penalty Takáčovho syna. Tam si veríme. Chlapci máme na nich. V Izraeli ideme na 120%, všetci stojíme za vami!


Hmm ... dobrý matroš 🙃


05.08.2021, 22:37
Penalty nebudu... Rozhodnu to v riadnom hracom case


Ťažko nám dajú gól. Už keď sa aj dostanú do šance tak je tam Takáč. Dáme gól z brejku a rosypú sa.


V defenzíve je to zlepšenie oproti druhej polke prípravy a Malte. Dopredu len máličko dobrých vecí pritom na to máme. Tiež pravda že súper po strate silne napadá. Keby sme rýchlo otočili na 40-60 metrov tak Dele a Cabral idú dvaja samí na brankára. Pritlačme hned po pauze. Twar....chod na hlavu nekop tie čechrané... Na lavičke tiež husto môžme to neskôr oživiť. Ešte by som dal 15minút týmto čo udržali polčas 0:0 proti kvalitnému súperovi. Pome chalani, veríme vám! 3:0!!!


Neskutočné že nakoniec sme získali Ristovskeho klobúk dole vedenie! Proti Sepsi budeme od výkopu vyzerať ako nový mančaft oproti zápasom s Maltou.

Cabral - Milan - Dele to je útok na skupinovú fázu. Už len doladiť stred ihriska. Roman sa zatiaľ hladá ale máme tam aj Bukatu Griča Vlaska.

Uvidíme jak to Gašpo postaví, sú teraz dva varianty:
Grič - Savvidis - Bukata
Cabral - Ristovski - Dele

alebo
Savvidis - Grič
Cabral - Vlasko - Dele
Ristovski

Nech to Gašpo postaví hocijak sme silní a rumunov po návrate Milana môžeme zostreliť už doma. Pome chalani!


Pome Trnava! Veríme vám a fandíme neustále aj ked nebodaj inkasujeme stále ideme do konca!


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk