EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Samuel18" |  vypnout filtr
1 2 3 4 5 >
Po jeseni som určite z našej strany spokojný, ale treba do jari ešte popracovať hlavne v útoku. Možno by bolo dobré zohnať ešte 1 čistokrvného útočníka. Obrana nám až na výbuch s Ružomberkom šlape výborne, vtedy nám ale chýbalo množstvo kľúčových hráčov. Nechcem byť neskromný, ale už iný cieľ ako titul mať nemôžeme. Predsezónne aspoň tretie miesto by bolo určite sklamaním. Najskôr nás čakajú dva ťažšie zápasy proti Dacu a Trenčínu, v ktorých však budeme favoritmi a hráme doma, pričom vonku sme ich tiež dali. Tieto body budú pre nás veľmi dôležité, keďže Slovan má ľahkých súperov a nie je predpoklad, že zaváha. No a potom ideme na velké derby, verím, že aj s fanúšikmi a napriek zákazu aj s našimi, cestu si nájdeme. Príliš tomu neverím, ale bolo by fér, keby im ešte tie 3 body dodatočne odratali, hráči sa o ne totiž nijako nepričinili a my vieme ako to s fanúšikmi bolo... ale nechcem sa vracať - Trnava do teho!


V roku 2021 bolo dobre. Aj bez ťažiarov.


19.12.2021, 22:16
určite by bolo dobré zohnat aj dvoch čistokrvných útočníkov-ale manekýn to vidí inak,v rozhovore s ním jasne povedal,že o žiadneho Sukisu sme záujem ani len neprejavili,nakolko máme dvoch kvalitných útočníkov a už to je vela,lebo hráme len na jedného!možno jedného predáme..


20.12.2021, 05:31
Kde je napísané, že by Sukisa bol pre nás posila ? V takom Liberci sa vôbec strelecky nepresadil. Teraz je to už aj tak jedno, keď podpísal Žiline.


19.12.2021, 22:26
1beny1 chybaTi tracha pokora, to manekin si si mohol odpustit .Zatial chvalabohu rozhoduje on a nie ti


19.12.2021, 22:41
GORO2--ešte mi to prelož do slovenčiny a odpoviem ti!-inak ja mám dost pokory,on sa tým,že je manekýn-vôbec netají..


Do Trenčína si ideme po 3 body, je to podobný tím ako Dac, horí im obrana, za to my ju máme pevnú. Aj Žilina je na tom rovnako, čo dnes ukázali. Tieto 3 tímy sa budú bit o 3,4,5 miesto v závere. My sme lepší a takéto umiestnenie na konci by bolo pre mňa sklamanim. Pred sezónou sa vravelo niečo iné, ale pri pohlade na tabulku a súčasnú výkonnosť ostáva jediným našim reálnym konkurentom v boji o titul Slovan. Dúfam, že ich európske zápasy dostatočne vyčerpajú a že ich o 2 týždne zdoláme. Nič iné, ideme na titul!


02.10.2021, 21:17
Samuel, opatne s tým titulom, ešte je veľa zápasov a netreba dostávať mužstvo pod tlak, radsej sa nechám prekvapiť ako o tom stále hovoriť, treba ísť skromne od zápasu k zápasu, čo sa má stať sa stane. Ale potešili by ma 3 body z Trenčína, aj keď toto nie je oblubený súper pre Spartak a hrá sa na umelke.


Ak nestihnete dnes pred odchodom lístok do sektora hostí (ktoré bolo ťažké až nemožné zohnať, ja som sa o to pokúšal 2x v arena cafe a raz pri casine), tak podte kludne do sektora C4, budeme tam minimálne štyria v červenočírnom a fandit za Spartak.


Hanba toto, takéto šance nepremenit. To malo byt najmenej 4:1, ved sú totálne z formy. Taká diera ako je Jablonec im dala 5 a my ich nevieme porazit? Treba popracovat na útoku!


29.08.2021, 23:41
A taká diera ako Olomouc dala dnes tej diere Jabloncu 4:0. Predtým dala Zilina 5:0 tým, čo dali 4:1 Hajduku Split.. Každý zápas ma iný príbeh a neplatia v nich žiadne vzorce... Netvrdil by som ani že sú totálne mimo formy


Jablonec je ale skutočne diera, kto tam bol, vie o čom hovorím. Nepochopím, ako mohol v takom malom bezvýznamnom meste vzniknúť taký klub ale dobre. A zvyšok áno súhlasím, každý zápas má iný priebeh, ale mohli si ho hráči aspon pozrieť aby vedeli, ako na Žilinu.


Dnes boli naši konkurenti v boji o titul (nie, nebojím sa to nahlas povedat) vyzlečení do naha. V Slovane nezhody, Weiss povyhadzoval gólových hráčov a naťahal béčkových Gruzíncov, podme túto ich krízu využiť a vytvoriť si pred nimi náskok. Jablonec nám ukázal, kde je slabina Žiliny, ktorá bola po prehre v Mikuláši dole aj psychicky. Netreba ich nechať útočiť, ale brániť vzadu s Takáčom a Škrtelom a vpredu ich Ristovski rozseká. Na Dac aj Ružomberok to dlhodobo hlavne doma vieme, sú túto sezónu slabučkí. Trenčín je nevyrovnané mužstvo. Čo nám bráni, ide sa na titul!


však Škrtel bude hrať najskôr v októbri..


20.08.2021, 14:17
Vyzerá to zatiaľ na 18.september regionálne derby Trnava-Sereď.


A kto hrá doma?


20.08.2021, 18:38
Podľa rozpisu Trnava.


Vlado Weiss sa údajne vracia z Grécka taxíkom.


Áno, leteckým !


Samozrejme, že nahlásil, ale kamery v tom parku sotva majú, skôr som chcel povedať, že už ani v Trnave sa nedá normálne chodiť po meste so šálom Spartaka a nebáť sa. K zápasu len toľko, že zasa sme nepremenili množstvo šancí. Škrtel je skvelý hráč, no nás tlačí topánka dlhodobo skôr v útoku.


Dnes jeden nepríjemný zážitok, ale musím spomenúť, treba si dávať pozor. Išiel som po Sparkatovskej ulici cez park a zozadu na mňa vybehli dvaja slovanisti, zbili ma do hlavy a ukradli šál. A viem ešte minimálne o jednom ďalšom, ktorému to tiež urobili.


Kde je na Spartakovskej ulici park? Ja neviem o žiadnom, ale tým nechcem spochybňovať to napadnutie.


A nabudúce nie 1400 divákov prosím, sme tým trápni. Ešte nebolo aby som pomaly sám možno ešte s pomocou 3-4 ludi musel rozbiehať kotol, ktorý tam ticho sedel. Keď sa bude hrať náhodou o ten titul alebo skupina EKL, tak to vás bude ako hadov...


Bol to dnes dobrý výkon, ale napriek vysokému víťazstvu si myslím, že sme tých gólov mohli dat aj viac. Musíme byť efektívnejší, lebo proti Maccabi zas až tolko šancí nebude. Dúfame že postúpia, ak ale vypadnú, odpustím im to lebo je to silné mužstvo, ale v takom prípade vrhnut všetky sily na ligu a bojovať o titul. Áno o titul, nebojím sa to povedať, kvalitu na to máme a okrem Slovana a možno Žiliny nevidím v našej lige mužstvo, ktoré by nám dlhodobo mohlo konkurovať. Dac je už na ústupe a ani Trenčín nie je to čo býval.


Zobudte sa do Rumunska ideme vyhrať. Ved toto nie je Barcelona, je to nejaký provinčný rumunský klub o ktorom som pred žrebom nemal ani potuchy. Okrem Mitreu žiadne zvučné meno


Nie je sa čoho báť, s Ristovskim a Boatengom vyhráme s prstom v nose. Rumunská liga nie je o nič lepšia ako naša a tento tím sa dostal do Európy vôbec prvý raz. Niečo na štýl Vionu alebo Serede.


Posledných asi 50 voľných, rýchlo si pohnite


1 2 3 4 5 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk