EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Adept65" |  vypnout filtr
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
V 15 min som videl, že Mikovič musí striedať. Gašparík to nevidel? A na Jonesa ako si pred kamerou otvoril hubu?


“Strašné zlyhanie slovenskej polície.” Českí novinári priniesli informácie, že bitka na futbale v Trnave mala zrejme aj drogové pozadie
nejde mi vložiť link je to na Hlavných správach


Jan Podroužek: “Informácie rozhodne pred tým zápasom boli. Každopádne sa to vedelo a čo mám správy, vedelo sa to aj medzi niektorými slovenskými novinármi, ktorí dostávali upozornenia aj z radov ľudí, ktorí boli medzi tými chuligánmi, že sa skutočne blíži celkom početná poľská skupina, ktorá skupuje lístky, ktorá sa chystá na štadión. A hlavne bol známy ten motív, prečo tam idú. Vedelo sa, že proste bude bordel. Políciu SR to usvedčuje s totálnej letargie a neschopnosti zakročiť alebo pripraviť sa. Je skutočne zvláštne, že ten zákrok trval tak dlho. Tí ťažkoodenci v takomto zápase, kde boli dostupní pre usporiadateľa, musia byť prítomní priamo na štadióne.”


to akože ozaj? hlavnespravy.sk ?
to je asi v takej rovine pravdy, že v tých kuklách boli bytosti z iných planét ...


Keby si si prečítal aspoň prvú vetu pred tým, než začneš tárať.
Poprední českí športoví novinári naznačujú, že nedávna škandalózna bitka chuligánov na futbalovom derby Spartak Trnava – Slovan Bratislava mala pravdepodobne aj drogové pozadie. Uviedol to v podcaste na YouTube šéf futbalovej sekcie Denníku Sport Jan Podroužek


Ja som si to precital a už som to aj kade tade zachytil v predchádzajúcich dňoch, že to koluje po nete...
Ale tie zdroje... tie zdroje...


Chcem sa spýtať ak je tu niekto z "kotla". Chlapci vy sa stotožňujete s tým bannerom: Vždy nad vami belasími psami? Toto je zmysel vašej lásky k Spartaku?


Tak som sa vrátil z "protestu"...
Ultras dali výzvu na protest za Návrat fanúšikov bez obmedzení. Napriek môjmu veku som si zaviazal šál a išiel som aj so synom. Cestou na Trojičné som stretol 10 áut s policajtami. To je pre tých čo netušia že všetko je monitorované.
Na námestí sa ma opýtal nejaký 60-nik kde to bude. Začal som mať zlý pocit. Nikde nikoho, len nás zopár bezprízorných so spartakovskými šálmi. O 17.15 nejaký vysoký hlas zakričal: Ruky hore a za chvíľu Slobodu fanúškom. A karový sprievod sa pobral hore Hlavnou.

Nuž milí fanúškovia. S vaším apolitickým "protestom" takéhoto rangu si vládnuca chunta vytre ryt. NIKDY nebudete slobodní. Nikdy. Vy si myslíte, že slobodu vám bere Majka z Gurunu. Aj s vaším APOLITICKÝM icte do rici.
A viete čo je najviac do plaču. Ako tu niekto je schopný napísať, že aspoň my zaočkovaní keby sme sa dostali.


Permanentky sme si kupovávali štandardne až kým sa neobjavil kiska na dresoch. Teraz by sme si kúpili znova, ale rád by som vedel dve veci.
1.Či tú ostanú hráči, alebo sa káder rozpustí.
2.Či je vakcinácia podmienkou.


Si fanúšik Kisku,alebo Spartaku?


Si chlap čo má hrdosť alebo ovca čo zožere všetko čo jej hodia do hrantu? Už je to uzavretá kapitola bavme sa o tých pemanentkách.


Keď bol Kiska na dresoch už si permanentku mal kúpenu.Na sezónu 2020/2021.Teraz kupuješ na sezónu 2021/2022.Takže kedy si medzitým kupoval štandardne?Ovcou môžeš nazvať akurát tak seba!Já som nikdy Teba ani nikohu tu neurážal.Tak stíš hormóny!


Už som nechcel reagovať a le tým dopísaním pôvodného príspevku si ma nasRal.
Dal si mi otázku s dvomi možnosťami odpovede. Ja som ti takisto dal otázku s dvomi možnosťami odpovede. Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi, že?
Spartak oznámil, že kiska bude na dresoch 4.7.2019
Permamentky sa obnovovali 1.7. - 15.7. 2019. Permanentku som si preto neobnovil, a ani ďalšiu sezónu nekúpil. Takže tvoje tvrdenie, že už som mal kúpenú je klamstvo. Hormón.


01.06.2021, 14:39
Takze si 4 dni cakal co bude na dresoch ? Predtym si si ju kupoval ktore dni? Na dresoch bol dobry anjel a diky tomu dostali rodiny co to potrebuju ,peniaze ale ked ti toto vadilo tak fakt neviem predstavit ake su tvoje myslienkove pochody.


Na toto čo skúšaš si moc malý pán. S týmto ma neotravuj.


31.05.2021, 18:48
Ale dostal ta dobre Smajlík


31.05.2021, 20:03
Adept65 je najväčší fanúšik Spartaka, avšak má podmienky . Keď mu ich vedenie nesplní, tak už nie je fanúšik Spartaka.


Kopol si si? Ja som položil dve otázky. To sú podmienky?


01.06.2021, 14:52
Adept65, ak chceš tak nie podmienky ale otázky. Na Tvoju prvú otázku Ti neodpovie dnes nikto. Vedenie má záujem, aby káder zostal pokope. Aspoň som tak porozumel z článku Kostolanského v TH. Čo sa týka Tvojej druhej otázky ohľadom vakcinácie tak tam nie je o čom. Chcem ísť do sveta . Konkrétne do Británie a tam sa ma nikto nebude pýtať či sa chcem zaočkovať, alebo nie. Očkovanie mám už úspešne za sebou takže je mi ukradnuté , či ho budú na ŠAMe vyžadovať, alebo nie. Zaočkovať som sa dal kvoli sebe pre nič iné.


31.05.2021, 16:30
Kto sa dostane na štadión nezávisí od klubu, ale od aktuálnej pandemickej situácie u nás a od toho ako budú nastavené podmienky pohybu ľudí na športových podujatiach.


Hovor za seba a nie za všetkých, čo ste si štandardne kupovali permanentky. Ja by som rád vedel, kedy zmudries. Asi by pomohla vakcinácia na získanie rozumu. Howg.


Niečo k veci nemáš mudrlant? A keď už chceš machrovať, píše sa to howgh.


Zvolo v tom svojom podcaste Kick off prezradil, že Kostolanský odchádza. Niečo sa pečie, čakáme kým sa to vytiahne s trúby.


Vyhlásená jedenástka Fortunaligy presne odzrkadľuje stav našej spoločnosti. Toto okolo objektívnosti ani neišlo. Mne je to jedno, ale naši mladí hráči a tréner tomuto fungovaniu nemusia rozumieť.


24.05.2021, 12:11
Jedenástku Fortuna ligy určujú hráčsky agenti a takzvaní športoví odborníci-novinári, ktorí majú vyštudovaný odbor - sociálna práca. Toho koho vedenie SFZ nominuje ten v tej jedenástke je. Je to umelo vytvorená anketa.


24.05.2021, 14:58
Chalani tak sa tvorí aj reprezentácia.potom sú v nej hráči s kondíciou tak na 20 min. resp lavičkoví hráči .Chalani z našej ligy nemajú nárok ak nemajú toho správneho agenta. mimikri aj to belasé kopyto bolo rozčarované zo sobotňajšieho výkonu p. Ziembu


Hašan,belasé kopyto.


24.05.2021, 10:58
Adept65 100% súhlas to len odzrkadluje farby zväzu a samozrejme tzv. odbornej verejnosti!


Tešil som sa jak malé decko a zase sa to nedá pozerať. Seká to jak sviňa.


17.05.2021, 10:18
Posledný zápas sezóny DAC-SPARTAK bude v sobotu 22.05. o 19.00 na RTVS2.


V programe je o 18 tej.Ale to nie je podstatné.Hlavne,že to dávajú.


18.05.2021, 09:05
Všetky zápasy sa hrajú v rovnakom čase o 19.00.


Zo začiatku to sekalo aj mne,ale som to zo dvakrát resetol a potom to už išlo.


16.05.2021, 20:11
Diky Bohu posledné zápasy na tej fortune Smajlík


16.05.2021, 18:08
Ked sa odhlasis, mne to bude menej sekat Smajlík


Spartak hral včera dobre, neviem čo by sa im dalo vyčítať. Saymon sa mohol Chovana opýtať kam to chce, ale čo už.
K tej búrke v pohári vody. Na žiadnej fotka zo šatne, osláv, tréningu a podobne AK nie je už hodne dlhú dobu. Ak je položená otázka či je lepší slovenský alebo zahraničný investor, my starší čo si pamätáme vyčíňanie Ivana Mikloša, máme jasno.


Na fotkách nie je, to je veru pravda ! Ale možno to je preto, že práve on drží fotoaparát .... Smajlík Smajlík Smajlík


Je to náročné pre hráčov aj pre nás čo by sme chceli byť na štadióne. Gratulujem.


Dôležité víťazstvo. Gratulujem.


Snáď sa vyblednutí nechystali oslavovať titul po zápase so Spartakom Trnava. My máme lepší tím !!!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk