EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-7-7" |  vypnout filtr
1 2 >
07.07.2021, 23:35
Haus pisal som o rijeke v súvislosti s ristom ze získali utocnika z Kolumbie a na druhy den aj utocnika josipa drmica z norwichu


a my následne získame Rista Smajlík


07.07.2021, 22:18
Palok, písal si, že sme podpísali 24 r. útočníka z Kolumbije. Je to pravda, alebo iba želanie ? Dajte nejaké info.


07.07.2021, 21:59
ja nikoho nechcem odsudzovať...áno ...verím,že postúpime.....ale toto bola naozaj hanba..za 15 minut 3:0 tak to je sila...a po chybách skúsených hráčov....sami si to musia vyžrať ....bola to facka...a dúfam ,že poriadna....FC ST na vždy....


07.07.2021, 21:16
Musí dôjsť aj facka hlavy hore taky je život nejde vždy podľa predstáv.


07.07.2021, 18:28
Aj mňa mrzí včerajšia prehra...Ale koľko sme ich už zažili a stále sme TU ! Fanúškovia a Spartak ! Spartak a fanúškovia ! Teraz ma najviac zaujíma,koľko fans bude môcť prísť na štadion na odvetu a aký bude kľúč...Kto áno, kto nie , aby tí, ktorí sa po prehre, alebo aj po prehrách.... neobracajú chrbtom k Spartaku a chcú sa znovu vrátiť a nadýchnuť atmosféry v našom chráme.


07.07.2021, 15:57
Hraci ako Adamec,Kuna atd... sa musia v hrobe obracat,co to v tej Trnave za hracov hra a roby hanbu a ostudu v zahranici.


Pol roka chváliť ako sa napreduje, podpisujú sa zaujímavé posily, nerozpredáva sa kostra, máme progresívneho trénera, nikto sa nesťažuje na meškajúce mzdy, hráme čoraz lepší futbal... Nemôžeme teraz po jednej prehre, ikeď šokujúcej a potupnej, zrazu zhadzovať všetku dobrú robotu za posledné obdobie, kvalitných hráčov čo máme zrazu považovať za drevákov. Treba brať v úvahu aj plochu a podmienky v akých sa hralo, a tiež info že domáci mali od "neznámeho" zdroja sľúbené za výhru toľko čo nezarobia ani za 2 mesiace. Pochopiteľne hrali a padali a válali sa ako o život, ako by to bol ich posledný zápas.

Nehľadám tímu alibi ani sa ich za to fiasko nezastávam. Napr. sa čudujem ako sme chceli ísť do sezóny s jediným klasickým útočníkom (keďže Olejníkovi zjavne zatiaľ nedôverujeme a asi ani nie je dôvod). Aj keby bol k dispozícii Ristovski alebo jeho náhrada, stále je to málo. Záver prípravy aj včerajšok sme si pokazili tým že už zaužívané veci s pohyblivým hrotom sa nám rozpadli a museli sme s Vlaskom hru improvizovať. Anthony je od návratu z ťažkého zranenia otrasne imobilný, neistý a bez chuti. Jeho zaradenie do základu prasklo, polčasové zmeny tiež nevyšli.

Chcem veriť že jar nebola len taká vlna na ktorej sme sa viezli, že viacerí súperi mali svoje problémy a nám to išlo akoby samé. A že táto rozháraná hra bez nápadu je v podstate náš level. Na to máme príliš dobrých futbalistov, ale niečo tej hre začína chýbať. Ešte horšia je laxnosť že sa nemôže nič stať, nezodpovednosť s akou strácali skúsení borci ako Bukata či Mikovič, to musí okamžite skončiť. Inak nemáme s poloamatérmi z Malty šancu ani v odvete, nehovoriac proti kvalitným Rumunom.


A tá dvadsaťdvojka (22) dostala ešte navyše aj zľavové kupóny na celý rok do mekáča ...🍔🍟😂🤣


07.07.2021, 15:05
Hanba ostuda a potupa,tlstoch z Malty si robil s trnavakov dobry den. Mali by od trenera az po hracoch zaplatitu tuto hanbu nie im robit vylet a este im platit.


07.07.2021, 19:39
Gurčak dlho si sa neozval,ozaj sereď hra kedy zapas UEFA? A toho tlstého z malty si kupte aby ste v lige nedostali od nás 5:0.


Nesleduješ Fortuna ligu?Veď Sereď hrá Ligu majstrov a je nasadená priamo do skupiny.


07.07.2021, 13:36
Ak chcete v živote ublížiť druhému, tak mu prestaňte hovoriť pravdu a začnite ho velebiť aký je naj.., a on si začne namýšľať , že nie to nad neho a podľa toho sa aj správa. To sa stalo aj naši hráčom a vedeniu, ktoré nepripustilo ani možnosť iného , ako bez problémového postupového zápasu. (prípravné zápasy akoby neboli) , no skutočnosť bola celkom iná. Všimnite si, že aj pred odvetou máme vyjadrenia, že to bude bez problémov na postup. Pritom stačí si uvedomiť, že súper bude brániť s 10 hráčmi a nám nemá kto vystreliť na bránu. útočníka nemáme a ostatní to nevedia. Veľmi si želám, aby sme sa nedožili takého prekvapenia ako Malte.


07.07.2021, 10:42
Myslím, že za včerajšiu prehru môžu tie naše červené trenky. Trnava nikdy nemala červené trenky, buď bíle alebo čírne. Červené trenky sme mali len raz - v 2006 v pohárovom zápase s Karvanom Jevlach a spravili sme si hanbu. Včera znova - červené trenky, ďalšia hanba. Zrušte červené trenky - nie sú hodné mena Spartak Trnava!

Teraz vážne. Neviem, čo je horšie - ten včerajší hanebný výkon alebo tie dnešné "hodnotenia" nášho "výkonu" od hlavných aktérov. Najviac ma dostala veta od nášho kapitána, že "myslím si, že doma to bude o dosť ľahšie". My sme sa asi dostatočne nepoučili. Trocha pokory by nezaškodilo. Hlavne od Mikiho. Nech sa nepozerá na to, že dal 1 gól poloamatérskemu maltskému mužstvu. Nech sa radšej pozrie na to, že keby si včera plnil svoje obranné úlohy, pri ktorých sa predpokladajú aspoň aké také návyky (obrancu), tak by sme 2 z tých 3 inkasovaných gólov nedostali. Včerajšia hanba ide na vrub celého mužstva, to je jasné. Laxný prístup, katastrofa. Smajlík


07.07.2021, 10:04
Zmeňme tému. Vedel by som si predstaviť na hrote útoku Egha z majstrovských čias. Neviete niekto kde teraz pôsobí?


Egho hrá v Dánsku za Randers, od nás tam prestúpil a ešte stále je tam, takže sa tam asi dobre cíti


07.07.2021, 11:27
potrebujeme dvoch-troch hotových útočníkov a špílmachra--na to asi ale nemáme-love,podla momentálnej situácie---ale hlavná vec,že šéftréner má štyroch asistentov--na to-love máme--potom sa nečudujme,že prehráme na malte s dedinským mančaftom!


beny nemyslím že je to o financiách. Niektoré posty máme zdvoj až strojené, a to kvalitnými a nie najlacnejšími hráčmi. Na hrot sme rátali s jediným, a aj ten nám zatiaľ chýba. To je nepomer a nie ideálne vyvážený káder.


08.07.2021, 23:14
Trezeguet--stačí si po sebe prečítat poslednú vetu a sme pri koreni problému--máme 20 hráčov do pola a NULA útočníkov--to je ten Tvoj spomínaný NEPOMER!!!a že to neni o peniazoch?a o čom?ved to paberkovanie až bije do očí--na nič neni,všetko sa lepí--keby boli love--boli by tu kludne traja kvalitný útočníci..


07.07.2021, 11:27
V Dánsku - Randers FC - zmluva do 30.06.2024.


Pred zápasom vedia všetci hráči čo a ako treba hrať a majú úplne jasno ako zápas skončí. Neskôr v zápase je okrem iného vidieť prečo v Termalike nesmútia za jedným zo svojich legionárov a ako 32 ročná posila po rokoch strávených na potulkách svetom potrebuje v priemere 5 - 6 nezdarilých pokusov na jednu normálnu prihrávku. Ostatní pripomínajú skôr členov váženého profesorského zboru na exkurzii v zapadnutej provičnej zédeeške, kde na "umelohmotnom" futbalovom ihrisku môžeme vidieť aj skutočnú futbalovú zhruba 100 kilovú "bombu" - hráča, ktorý celý zápas zvláda v tempe s našimi profíkmi a dokonca mu zdatne a gólovo sekunduje nový spoluhráč ktorý zrovna u nás prepadol. Po zápase si vsetci svorne uvedomujú čo bolo zle, čoho sa treba vyvarovať a čo treba napraviť a už zase vsetci vedia ako treba v odvete hrať a majú úplne jasno ako zápas skončí ....


07.07.2021, 08:55
Tak treba tvrdo makat, ste plateni futbalisti. Vratit sa na zem, byt pokorny. Nemat velkohube vyhlasenia, ist od zapasu k zapasu zodpovedne a plne koncentrovane. Ukazat kvalitu na ihrisku, nerobit si z toho dovolenku, ze sa super porazi sam. Prekvapilo, ako lahko sme sa psychicky zlozili, ked bolo 2:0 .. aj tu treba zapracovat. Jeden, dva goly sa mozu podarit aj outsiderovy, ale treba byt na to pripraveny a nie sa zrutit a byt jak splaseny jelen potom.


1 2 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk