EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-12-20" |  vypnout filtr
Ja som ešte Škrtela videl na vlastne oči v Trenčíne, to sa ešte dalo.
Je pravda, že strelci ako Sukisa sa dokážu presadiť asi len v takej slabej lige ako naša a vynikajú len v podpriemerných slovenských mužstvách. Vid Adler v Slovane. V Pohroni hviezda , v Slovane ledva náhradník.
Nečakám nejaké zasadne posily, prioritou bude udržať káder pokope. Nepodpisoval by som Ivana ani Curmu, ak sa podarí kvalitná zimná príprava , ešte nás na jar môžu príjemne prekvapiť.
Otázka čo Ramadán.


Na Ramadana nemáme opciu.
Minimalne jedného spilmachra urcite potrebujeme.


21.12.2021, 17:35
Ak by sme neudržali Ramadana, a potrebujeme špílmachra, mohol by sa vrátiť Iglesias, síce som ho v Seredi veľmi nesledoval, ale keď bol v Spartaku tak sa ukazoval sľubne.


21.12.2021, 10:40
Kolesár sa nevráti...?


21.12.2021, 17:47
Ramadan je lepší ako Iglesias. V Seredi je nevýrazný. Skôr by som tam zapracovával našich mladých - Kudličku, Kotlára, Karhana, atď. Vždy, keď nastúpili za Malženice boli rozdielovými hráčmi.


22.12.2021, 09:23
ked boli v Malženiciach rozdielový,vo Vrbovom by boli za hviezdy!sorry,ale niektoré Tvoje názory sú minimálne zvláštne-takže-píšeš--Sukisa-ktovie,či by sa u nás chytil,ked sa nechytil ani v Liberci--ja hovorím-hlavná vec,že dáva goly aj z ničoho,čo by sme my potrebovali ako sol!!Ty zvykneš písat-šošoni nie sú žiadna barcelona-pritom píšeš,ako my by sme boli biely balet,ked nám vlastne neni nikto dobrý-ja hovorím-hlavná vec,že slabých ako čaj tu máme vcelku dost/nebudem menovat/-čo by si nekopli ani na lazoch našich prvoligových!!


20.12.2021, 19:28
Ak je v kádri 31 futbalistov nie všetci sú rovnakej kvality. To je predsa normálne. 31 hráčov nemôže naraz hrať v jednom zápase, tak je samozrejmé, že tí hráči s menšou minutážou nie sú dostatočne rozohratí na ligovú úroveň.


Bodaj by si mal pravdu ale ak sa rozohra tak cena pôjde hore. Myslím ze aj oni vedia prečo ho pustili bez opcie...


20.12.2021, 16:32
čo Ramadán?javí sa velmi dobre ako špílmacher,má kvalitu,treba mu dat šancu namiesto 8-ky,lebo defenzívnych máme dost-28-88-a tí sú aj golový,narozdiel od 8-ky!a 17-ku treba vyplatit zakial je lacný,nie ako pri 7-ke,ked bol skoro zadara ho nekúpili a potom,ked sa u nás vyhral,museli za neho dat velké love..


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk