EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-12-19" |  vypnout filtr
19.12.2021, 22:20
Trest za Slovan sme už odpikali alebo nie? Na jar doma s DAC už s divákmi? Samozrejme neberiem do úvahy Covid


20.12.2021, 05:27
Áno, trest je odpykaný.


Po jeseni som určite z našej strany spokojný, ale treba do jari ešte popracovať hlavne v útoku. Možno by bolo dobré zohnať ešte 1 čistokrvného útočníka. Obrana nám až na výbuch s Ružomberkom šlape výborne, vtedy nám ale chýbalo množstvo kľúčových hráčov. Nechcem byť neskromný, ale už iný cieľ ako titul mať nemôžeme. Predsezónne aspoň tretie miesto by bolo určite sklamaním. Najskôr nás čakajú dva ťažšie zápasy proti Dacu a Trenčínu, v ktorých však budeme favoritmi a hráme doma, pričom vonku sme ich tiež dali. Tieto body budú pre nás veľmi dôležité, keďže Slovan má ľahkých súperov a nie je predpoklad, že zaváha. No a potom ideme na velké derby, verím, že aj s fanúšikmi a napriek zákazu aj s našimi, cestu si nájdeme. Príliš tomu neverím, ale bolo by fér, keby im ešte tie 3 body dodatočne odratali, hráči sa o ne totiž nijako nepričinili a my vieme ako to s fanúšikmi bolo... ale nechcem sa vracať - Trnava do teho!


V roku 2021 bolo dobre. Aj bez ťažiarov.


19.12.2021, 22:16
určite by bolo dobré zohnat aj dvoch čistokrvných útočníkov-ale manekýn to vidí inak,v rozhovore s ním jasne povedal,že o žiadneho Sukisu sme záujem ani len neprejavili,nakolko máme dvoch kvalitných útočníkov a už to je vela,lebo hráme len na jedného!možno jedného predáme..


20.12.2021, 05:31
Kde je napísané, že by Sukisa bol pre nás posila ? V takom Liberci sa vôbec strelecky nepresadil. Teraz je to už aj tak jedno, keď podpísal Žiline.


19.12.2021, 22:26
1beny1 chybaTi tracha pokora, to manekin si si mohol odpustit .Zatial chvalabohu rozhoduje on a nie ti


19.12.2021, 22:41
GORO2--ešte mi to prelož do slovenčiny a odpoviem ti!-inak ja mám dost pokory,on sa tým,že je manekýn-vôbec netají..


Zabudol si na Yaovu zlomenú ruku,ďalej jeho knokaut Abenom do hlavy, všetko ťažké zranenia po ktorých každý hráč potrebuje čas aby sa dal znova do kopy.


19.12.2021, 19:59
velmi dobrý a výstižný príspevok-ešte dodám-napriek týmto tažkým zraneniam si dovolím povedat,že bol lepší ako je 11-ka..


Každé víťazstvo, zvlášť dosiahnute VONKU na ihrisku súpera má veľkú cenu.
Čo ma veľmi mrzí, že sme nemohli vidiet na vlastne oči Mata Škrtela , ktorý zápas čo zápas podával skvele výkony. Na jar to už musí vyjsť.
K včerajšiemu zápasu. Yao výkonom niekoľko krát predčil našich hráčov tmavej pleti. Mali by si z neho zobrať príklad ako sa bojuje. Okrem bojovnosti ukázal aj veľkú futbalovú kvalitu, keď sa počas zápasu niekoľko krát dostal z obkľúčenia viacerích našich hráčov. Bol platný v útoku a vzorne si plnil obranné úlohy.
V druhom polcase nie je čo hodnotiť, snáď len Twardzikove katastrofálne prihrávky.
Našim včera ,tak ako aj niekoľko predchádzajúcich zápasov ,stačil výkon na pol plynu,aby sme vyhrali.
Bola by veľká chyba, ak by sme si na to zvykli. Na jar len 20 min.na začiatku zápasu stačiť nemusí.
Snáď Mišo nepodľahnem uspokojeniu a pripraví mužstvo cez zimnú prestávku rovnako kvalitne ako minulú.
P.S .
Človek zodpovedný za prenájom štadióna Seredcanom bol snáď včera spokojný.19.12.2021, 13:09
Na našom zápase sme Škrteľa videli na vlastné oči len v jeho v prvom zápase doma so Sereďou a potom tých legendárnych 12 minút so Slovanom. Škoda, že Yao neukázal takú bojovnosť a futbalovú kvalitu, keď hral u nás. Ak takto bude pokračovať, nikde nie je napísané, že v lete nemôže ísť k nám naspäť...Čo sa týka včerajšieho zápasu, toto nie je krasokorčuľovanie - čiže dôležité sú tri body, nič iné okolo toho ma nezaujíma.


19.12.2021, 17:15
a kedy mal Yao ukázat bojovnost-za tých 10 minút v priemere čo hral?!osobne nechápem,že jeho poslali preč,pritom 11-ka je slabá ako čaj a toho tu nechali-od neho je určite o triedu,ak nie dve-lepší..další prípad-19-ka! napravo máme vela alternatív,nalavo ledva dve-29 a zaskakovač-23-ka..5-ku teda mohli nechat a preč poslat 11 a 19 !! ešte by ušetrili..


19.12.2021, 18:55
Však Yao predtým hral celý rok v kuse, celý čas za nás. Žiaľ v posledných zápasoch čo hral za nás býval vždy najslabší na ihrisku.


Veru tak, patril k tomu slabšiemu co tu bolo... držím mu palce ale šancu ukázať sa v Spartaku dostal.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk