EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-29" |  vypnout filtr
29.11.2021, 15:27
Veľké sklamanie po nedeli z výsledku a koučovania mužstva. Michal je mladý tréner, ktorý sa musí ešte veľa učiť . Pri tom by sa mal riadiť poučením, že múdry človek sa učí na chybách iných a hlupák na vlastných. Stačí sa pozrieť na trénerskú kariéru Mira K. Vyletel vysoko a rýchlo ale aj v najvyššej súťaží rýchlo skončil . Kto vie na aký čas. Futbal je veľmi špecifický na prácu trénera. Stačí sledovať renomovaných trénerov a ich pohyb na futbalovej scéne. Vo futbale platí len výkon a nie priateľstvo alebo meno. Ak nie sú výsledky, potom prvý ide tréner a nie protežovaní hráči trénerom . Zaujímavé by bolo zdôvodnenie Michala, prečo nestriedal skôr , ani za stavu nula tri. Vyhovárať sa na zranených hráčov je malicherné. Aj keby postavil všetkých dorastencov náhradníkov, horšie to nemohlo dopadnúť. Verím, že v ďalšom zápase , budeme hrať nie na krásu, ale na výsledok a podľa toho určí aj zostavu a nie iba kamarátov a tiež bude striedať, ak si to situácia bude vyžadovať, aj po dvadsiatich minútach.


Súhlas! Mišove koucovanie niekedy stráca zmysel a logiku. V kádri na súpiske je 24 futbalistov a vyhovárať sa na nároku je to posledné. Však my už 2 mesiace hráme bez duše s slabo. Prehrať sa dá, ale so cťou. Priznajme si, že aj naše predchádzajúce víťazstva boli vydrete.


A rozhodca mohol aj za to, že Regali prekopol pred penaltou prázdnu bránu, aj za tie góly po prestávke ... Ružomberok vyhral zaslúžene, pretože naša obrana ( Mikovič, Tumma, Čurma ) hrala žalostne, záloha s výnimkou Griča tiež, Boateng, Ristovski to samé a chudák Jones sa tak snažil až na to doplatil. Jednoducho a skrátka - káder je úzky a lavička je slabá.


29.11.2021, 18:43
8-28-88--nemôžu hrat vedla seba--a hlavne 8-je slabý ako čaj-len behá a lopta je pre neho zátaž..chýba špílmacher,bol tu kvalitný-Iglesias,odišiel,čo už..včera sa celkom dobre predviedol Ramadan,behal,tvoril,robil čo mohol,chce to dat mu šancu od začiatku,práve namiesto 8-ky..Boatenga nasilu utopil na krídle,neviem prečo nehral na dvoch útočníkov,teda 4-4-2..33-ka dala výpoved,ked nebol ani na lavičke?


Ružomberok bol jasne lepší,ale s Tvojou iróniou nesúhlasím.Z TV neviem jasne povedať ,či penalta bola,alebo nebola.Ak nemala byť je jasné,že to ovplyvnilo celý zápas ,pretože sa mohol vyvíjať opačne,nakoľko do tej chvíle sme boli jasne lepším mužstvom.Ak bola namieste tak niet o čom.


Pozrel som zo záznamu už bez emocii.
Do penalty sme mali zápas pod kontrolou. To Senica nás doma prvých 25 min. inak školila.
Zlomila to penalta, ktorá nebolo. Ten čierny hnusak čakal len na prvú príležitosti ju pisknut. Tam nebolo žiadne váhanie, ani pol sekundy. Len čakal na prvý pád v našej šestnástke.
Tie zlte karty čo dal ruzombercanom dať musel, odporúčam pozrieť hlavne žltú za faul na Bukatu. Nohami dopredu, ak by Bukata včas nevyskočil tak to dopadne veľmi zle. Odporúčam porovnať s faulom Bukatu v DS v 18 min.prvého polčasu v DS za ktorý mu dal Ziemba rovno cervenu !! Je očividne , že ten sudca nás nemá rad tak treba ho treba vetovať. Snáď to pravidlo nezrušili.


Nemohli sme cakat,ze budeme vyhravat vsetky zapasy do konca jesene...cakal som ,ze tento zapas bude tazky a spokojny by som bol aj s remízou.Hlavne treba muzstvo v zime vhodne doplnit o dvoch hracov do ofenzivy.Myslim si, ze mame na to,aby sme uhrali pohar.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk