EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-30" |  vypnout filtr
Ja som sklamany že za stavu 2-0 ideme brániť vysledok,doma sa stiahneme postavime 4.defenzívnych náhradníkov /jani mal isť tiež dole/,ale ani 1. nebolo vidiet že by sa chcel dostať do základu./asi maju dobry plat ako náhradníci/ a ten mur sa rozletel ako v 3.triede v okrese


30.10.2021, 21:28
Výsledok je v poriadku. Názor na zápas je z pohľadu fanúšika rozdielny a nemusí sa zhodovať z názorom ostatných. Môj názor je taký, že Vlasko, vekovo i medzinárodne ostrieľaný je jeden z najslabších súčasných hráčov . Podľa mňa zo súčasného kádra a podľa predvádzanej hry najlepšími sú Cabral, Bamidele, Savvidis, Škrteľ. Každý súdny fanúšik musí uznať, že výkonom stagnujeme , a ideme skôr dole ako hore. toľko prihrávok do zadu a medzi obrancami, dovoľuje súperovi zorganizovať obranné postavenie a nám veľmi sťažiť zakončenie. Verím, že tréneri pozerajú záznamy zo zápasov a prispôsobia taktiku súčasnému kádru, ktorý tento rok ,podľa mňa máme veľmi kvalitný, len tu kvalitu treba z neho dostať aj v zápase a striedať rozumne a nie podľa mena, ale skvalitnenia hry na trávniku.


Po Žiline , Trenčíne dnes Liptovský Mikuláš porazil aj DS.
No nebudeme to mat v nedeľu ľahké.
Mladé , behave, kondične dobre pripravené mužstvo. Vykon z posledných zápasov nám nebude stačiť.
Poprad je čierny , budú môcť byt v nedeľu diváci ?...ano, ze su potomkovia z kraja svojho rodaka Janosika prezentuju perfektne, okrem spominanych 3 winerov s favoritmi ziskali uz len 4 body vo zvysnych 10 zapasoch.


30.10.2021, 20:22
Bude to bez divákov, keď sú čierny. Nato sme my zvyknutí hrať bez divákov. Liptovský Mikuláš nie je Real Madrid, aby sme sa ich báli.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk