EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-22" |  vypnout filtr
Pekný podvečer páni ! Zajtra hráme v Pohroní a myslím, že by bolo by dobré aspoň nejakým malým príspevkom podporiť podporiť aj našich futbalistov na ktorých sa tu nejako v návale hnevu zabudlo ! Pre nich to bola bohužial najväčšía krivda a nespravodlivosť, preto lebo sa ničím neprevinili a boli potrestaní kontumáciou, no a body ktoré by celkom isto ostali v TT im ukradla belasá chamraď. Nevadí ! Aj tak sme lepší a máme výborné mužstvo a verím, že trojbodovú stratu čoskoro doženieme. Zajtra treba hrat s kludom a rozvahou, už nemyslieť na nedelu a o tom, že vyhráme nemôze byť najmenších pochýb. Kvalita je na našej strane a do konca jesene už žiadne body nestratíme ! Chlapci to vy ste Spartak tak do toho !!!


22.10.2021, 23:42
Výjazdy zakázané nie sú, ako je to prosím s lístkami na Pohronie, ešte som tam nikdy nebol...


Ponúkli nám 50 lístkov. Po dohode sa nepredávajú a organizovane sa tam nejde. Ak sa niekto chystáte tak odporúčam inkognito...


kde si mam tie listky kupit,na mieste.....teraz by sme mali podporit hracov,coho sa bojite


23.10.2021, 08:42
Ďalšia rana pre hráčov. Práve teraz potrebuju podporu, mali by sme im ju ukazat. IK si môže dovoliť a ma všetko. Chcel by len jedno a to sa nedá kupit. Lepších fanúšikov a vyššie počty ako mame my. Ak by sme toto dokázali, tak mu všetko vyjde nazmar... Zaujimalo by ma prečo sa nejde. Zasiali sme vietor a bojíme sa búrky? Identifikácie? Dalších potýčok? V tom poslednom prípade by to bol bod pre nás pred zasadnutim DK


22.10.2021, 21:27
Pasadena máš 100% pravdu, neni o čom.


Palino, na stránku hooligans.cz sa dá dostať aj bez FB, tiež ho nemám. Pozri príspevky k derby Spartak - Slovan. Rovnako tak na stránke Ultras Spartak Trnava. Tam sa dá cez adminov (možno za pomoci polície) presne identifikovať, kto tam príspevky k príprave bitky dal. Tí ľudia presne vedia, kto bol v Poľsku a Ostrave ohľadom toho oslovený a ako prebiehala príprava, ako píšu, tejto najväčšej atrakcie jesene...


Je jasne , že ukl zložená z ligových klubov bude za kontumaciu. Kmotrikovi, Vilagimu,Antosikovi, La liangovy sa tak otvorí ľahšia cesta do európskych pohárov. Tu sme ilúzie robiť nemohli.
Z toho istého dôvodu budu tito pani tlačiť na disciplinarnu komisiu za ďalšie odobratie bodov a exemplárne tresty aby našim majiteľom znechutili zvyšok sezóny.
Teraz sa ukáže , ako šikovný je náš manažment.V disciplinárke nie sú ľudia oficiálne naviazany na kluby , mali by preto viac brat do úvahy argumenty a pouzivat zdravý rozum. Slovanisticky bezpecak stále argumentuje, že pred severnou nebolo dostatok sbs .ale pred slovanistickou bolo dosť a aj tak nezabránili tomu, aby vnikli na hraciu plochu. Jednoducho boli rozhodnutý sa bit, jedny aj druhý.
Naši to musia zahrať na to, že sme sa poučili , dáme si pozor, už sa to viac nebude opakovať a ak tresty , tak PODMIENEČNE.
Treba sa pýtať ako pomohla SZF finančne klubom v kovidovej sezóne. Nič take som nezachytil ak áno, opravte ma.


22.10.2021, 13:49
Mne by sa páčilo keby sa teraz zacali množiť kontumacie. Viem si predstavit pár nedohranych zápasov v TT regióne v horských ligách. Viem si predstavit odiely, ktoré sympatizujú s nami a nejde im o 3 body ako o život, že by sa dohodli a ak si chcú zahrat, tak pred koncom ak nie, tak na začiatku by poslali na ihrisku pár ľudí sa prejsť, stiahnuť sa z ihriska z obáv o bezpečnosť s žiadať 3 body. Pri odvete narevans naopak. Otázka či by si ľudia na zvaze, ulk a disciplinarke uvedomili akí sú trápni....


Pipestone, opravím ťa. Naši nemôžu už na nič hrať, musia spraviť konkrétne kroky na záchranu Spartaku dovnútra aj pre ťažko poškodené meno navonok. Musia identifikovať škodnú spomedzi ultras a dať im doživotný zákaz vstupu na ŠAM! Inak je dištancovanie sa od násilníkov len prázdnou frázou, ktorá sa v praxi nelíši od zastávania sa vlastných fans od IK.


22.10.2021, 10:29
Pipeston, čo čakáš od SFZ a ULK. Je to partia diletantov . Stačí si pozrieť ich predbežné opatrenie čo splodili včera. Tí hlupáci ani nevedia kde kto hrá. Nepoznajú rozpis súťaže. O čom normálnom môžu tí hlupáci rozhodnúť.


Kamos,je to cele spina na entu...pytam sa len preco su trestani hraci,preco je trestana vacsina slusnych fanusikov...preco nezoberie zodpovednost aj policia,preco neotocila spat tu bandu z BA,ked robili zle uz po ceste zo stanice/samozrejme aj nasich,ak sa to bude diat pri vyjazdoch/...samozrejme,ze ma velky podiel na tom aj nas klub,ale rovnaky ma policia,rovnaky ULK+SFZ ,ze sa do dnesneho dna pomaly nic neriesilo,najlahsie je hodit spinu na jeden klub ...je mi z toho celého na grc...z ULK,SFZ aj z tych primitivov co liezli na strechu a vtrhli na hraciu plochu...


22.10.2021, 08:35
Keď čítam tie odborné vyjadrenia k derby naslovovzatých futbalových odborníkov - belasých novinárov z vysoko nestranného belasého denníka Šport a takisto roztrasených odborníkov z ÚLK je mi z toho zle. Všetci to vidia len modrými respektíve belasými očami. Zrazu idú všetci títo odborníci naštartovať proces, aby sa na našich štadiónoch takéto veci nevyskytovali. Pýtam sa prečo títo belasí odborníci tento proces nenaštartovali, keď nám v minulosti Slovanisti inzultovali dvoch našich hráčov (Bestvinu, Mitreu) ?Je to na smiech, keď v belasom denníku Šport dajú za postavu kola, nie hráča, ale rozhodcu Filipa Glovu !!!!!!!!!!!!!!!! za to, že mal odvahu ukončiť zápas predčasne...


Tu je hodnotenie derby "našimi" chuligánmi na stránke hooligans.cz:
Celý den hodnotíme velice pozitivně, zároveň patří respekt i soupeři, který nám vyšel vstříc a rozdal si to s námi v devadesátkovém stylu. Naší koalice ten den připraveno do boje cca 180 lidí.


Vlado, prosím ťa, dá sa na tú chuligánsku stránku bližšie pozrieť aj bez fb?
Toto musí rozlúsknuť klub, musí identifikovať tie špiny medzi našimi fans. Široké ultras jadro dobre pozná kápov, isto vedia, kto pozýval tú spodinu z Ostravy a Katovíc, vedia, kto liezol na strechu, kto sa chystal na bitku, ale nechcú ich prezradiť. Musí klub a dať im doživotný zákaz. A toto musí spraviť klub aj pre zvyšky dobrého mena navonok. Bezpečnostný manažér, ozvi sa!!!


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk