EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-21" |  vypnout filtr
21.10.2021, 20:58
Neviem, či ste čítali dnešný článok v Pravde - Chuligáni z Bratislavy si vraj prišli dovybavovať účty. Pomôže kamera koučov? Citujem z článku:
Niektorí (zo slovanistov) sa zo svojho sektora po vylomení bezpečnostných požiarnych dverí dostali vyššie, hodili dymovnice a následne utekali späť dolu. A potom sa to začalo,“ uviedol Velšic. Dôkazom majú byť kvalitné kamerové záznamy, ktoré klub poskytol kriminálnej polícii a bude sa nimi obhajovať aj na disciplinárke. Situáciu zaznamenala analytická kamera trénerov domácich. „Nikto nemá také zábery ako naši tréneri. Používajú najdrahší kamerový systém Panoris. Jeho výhodou je veľká kvalita videa a vieme všetko zoomovať. Takže máme úplne detailné zábery toho, čo sa odohrávalo na tribúnach,“ doplnil Velšic. Ten nepopiera, že zosmiešňujúci transparent na strechu štadióna vyvesili domáci fanúšikovia. „Ale zo záznamu je zreteľné, že nič nehádzali, iba si tam ľahli,“ zdôraznil.


21.10.2021, 20:40
Naco sem volaju fanusikov zo zahranicia ti nech si robia bordel doma. Zakial sem nechodili bol tu klud iba sa nadavalo.


Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu však prijalo dočasné bezpečnostné opatrenie, ktorým chce podobným činom až do rozhodnutia zabrániť. Pre RTVS priniesla informácie hovorkyňa SFZ Monika Jurigová.

Najhoršie obstál Spartak, ktorý dostal zákaz účasti fanúšikov na všetkých ligových aj pohárových stretnutiach až od odvolania. "Vstup bude umožnený iba deťom do pätnásť rokov," dodala hovorkyňa. Zákaz má platiť až do definitívneho verdiktu v celej veci.

V tomto prípade sa dočasnému bezpečnostnému opatreniu nevyhol ani Slovan Bratislava. Ten dostal po rozhodnutí komisie zákaz, vďaka ktorému sa fanúšikovia Slovana nebudú môcť zúčastniť vonkajších zápasov Slovana, ako v lige, tak aj v pohári. Na domácej scéne si však svoje sektory klub zaplniť môže.


Prečítaj si chuliganky na oboch stranách. Všetko dopadlo dobre a obe strany sa tešia na pokračovanie


Slovanistickí určite !!
Taký úspech ani nečakali.
Behate po súperovom ihrisku, bijete sa priamo na hracej ploche a súperovi za to skontumuju zápas.
No nepotešilo by to ?


Páni dajme tu nespravodlivost pocitiť na buducom zápase SK v TR. nech si povzbudzju tych pár náckov z blavy,lebo tak sproste potrestať hráčov /nevinnych/ sa može stať len v štáte Bangladež riadenymi belasimi hlavami Smajlík


Neviete niekto o reakciách ultras? Stále sa vytešujú z vydarenej akcie?


Prezídium ÚLK žiada Disciplinárnu komisiu SFZ o riadne preskúmanie vzniknutej stuácie v nadväznosti na incidenty v zápase 11. kola Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.
V nadväznosti na neakceptovateľné nešportové prejavy na hracej ploche je nutné prijať primerané disciplinárne opatrenia, ktoré by však mali byť do maximálnej možnej miery INDIVIDUALIZOVANÉ a nemali by postihovať tých, ktorí prišli na predmetný zápas s cieľom vychutnať si jeho športovú atmosféru.
INDIVIDUALIZOVANÉ rozhodnutie ÚLK: potrestaný hráči - 0:3. Potrestaní fanúšikovia, ktorí prišli na predmetný zápas s cieľom vychutnať si jeho športovú atmosféru... a nemôžu ho do konca dopozerať ani v TV... pretože bol "individualizovane a primerane" kontumovaný.


21.10.2021, 20:07
plný súhlas.


21.10.2021, 10:25
Velka gratulacia staronovemu majstrovi.Praktika STB zabrala.E
FC SPARTAK TRNAVA - sk slovan bratislava 0:3
Goly: este pred zapasom.Vlastny 0:1
15. I Kmotrik ml. 0:2
3dni po zapase.I Kmotrik st. 0:3
Zakotvit do sutazneho poriadku, majstrom SR je Sk slovan az do roku 2030.


21.10.2021, 08:20
Plne suhlasim s /palino.za1/uz pri odopinani sita v rohu a hadzani svetlic na zapadnu pred zapasom , to mal bezpecnostny manazer riesit.


Ešte o jednom tu nepadlo ani slovo. Vyjadrenie nášho bezpečnostného manažéra. V prvom rade jeho veľké ospravedlnenie a podrobné vysvetlenie, prečo obťažujú pri vstupe slušných a v pohode nechajú pyro. A ďalej v čom je problém dohľadať naj vypatlancov z kamerových záznamov.


Nobo.Toto som napísal 18.10.2021,asi si to nečítal:

Mal som česť vidieť tých belasích vypatlancov už v podchode žel.stanice a som presvedčený,že ani jeden z nich nemal byť vpustený na štadión.Ledva sa vliekli,sfetovaní a ožratí na mol.A čo polícia?Nič urobili im čestný špalier na štadión a nechali ich na pospas "brigádnikom".Neviem ,nepoznám presne kompetencie SBS,ale myslím,že pochybila aj ona.A pokiaľ ide o identifikáciu:NA ZÁBEROCH JE JASNE VIDIET,KTORÉ MIESTA V SEKTORE 3 ZOSTALI PRÁZDNE.PREDSA MUSÍ BYŤ EVIDENCIA KTO TIE LÍSTKY KUPOVAL.TAK KDE JE PROBLÉM?Ja som sa musel podrobiť kontrole očkovania,batožiny/som cezpoľný/,omakali ma ako zločinca,trojdecovú plastovú fľašu s polovičkou vody som musel odhodiť a vypatlanci preniesli do hľadiska aj bombu.

A prečo spomínam VP.On totiž už dávnejšie otvorene hovoril čo sú naši ultras za hlupáci.A práve toto vtedy začal hulákať kotol: Poor ven!A začali bojkot.Tak len toľko!


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk