EN

Diskusné fórum


Téma: ULTRAS

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Nepochopili ste podstatu.
Vyhlásili,že nebudú klub podporovať fandenim doma, ale vonku na výjazdoch.
V Podbrezovej aj Ružomberku bolo z Ultras len pár ľudí,organizovali povzbudzovanie,tym patrí všetka česť.
Ale gro tam boli obyčajní fanúšikovia, to oni robili atmosféru.
Ja viem,že my tzv.obycajni fanúšikovia to nedokážeme,ale bolo by dobré nechať ísť do Ziliny len Ultras,aby nám ukázali, čo vedia,či si stoja za slovom.Oni sami tvrdia,že klub nemôže žiť len z minulosti,ale to isté platí aj o nich.
Otázka znie-Existujú ešte vôbec kotolnici Spartaka Trnava ?


23.08.2017, 11:21
Ešte podstatná vec. Ultras robí predovšetkým atmosféru nie návštevy (samozrejme keby niet vynechávania domácich zápasov prišlo by viac ľudí - ale atmosféru každý videl). Lepšie sa bude hráčom z takého klubu akým Trnava je hrať, keď za sebou budú mať neustále skandovanie, chorály, atď atď... Ako keď počuť každé slovo a raz za čas beduchý potlesk


Naozaj nechápem tieto primitívne provokácie smerom k ultras...prečo vás to serie že chalani sú zásadoví a držia spolu ? Prečo vám tak strašne chýbali ? Však ste mali vytvoriť atmosféru, kde boli vaše hlasivky ...? Bolo vás tam 8000 a celý zápas vás prekričalo 25 židákov...


Podľa mňa už žiadni Spartakovski Ultras neexistujú, len oni o tom ešte nevedia.


21.08.2017, 16:04
mam pocit, ze ti to ticho na stadione tak zasiahlo mozog, ze si sa rozhodol skusit to na nich sokom a provokaciami. inak si tieto zvasty tazko vysvetlit.


21.08.2017, 15:39
Smajlík vidime sa v Ziline


Treba rešpektovať ich rozhodnutie o bojkote.Sami sa začneme medzi sebou žrať. Slovan hral dobre a vyšlo im úplne všetko. Nedali nám čas na rozohrávku, dostupovali nás a všade boli skôr, preto sme robili množstvo chýb. Po našich chybách nám dali aj góle.
Hľadať teraz vinníka a začať sa medzi sebou obviňovať? Raz sú dobrí Ružomberok, teraz, že neboli na Slovan sú zlí? Možno práve neúčasť ULTRAS a nepovzbudzovanie v tomto zápase niekomu otvorí oči.


Neviem ci to niekomu otvori oci....nas klub maju ludia bez chrbtovej kosti...im je jedno ci tam bol ultras ci nie....len mam strach ci tym bojkotom nieco dosiahnete, ci zatial neupadnete do pocitu beznadeje a nevzdate to po dakej dobe bez vysledku...por ma spartak dlhu dobu, a co s nim dokazal....,, znicit ho,,...aj nahlik si myslel ze je nesmrtelny a uz je tam, por ma tiez svoj vek, dnes tu je zajta nemusi a na onen svet si nezoberie ani cent, toto asi aj on nechape....


V mene hráčov a realizačného tímu sa hlboko skláňam pred našími ultras za ich podporu v zápase so Slovanom.


20.08.2017, 18:35
To má čo znamenať toto?? ↑


To má znamenať to ,že už se*iem na Ultras a Neultras. Fandím FCS a tým to končí.A ešte k Ultras: ich postoj má pesviedča asi toľko,ako keď ožratý Jano Slota tvrdí o sebe ,že on je Slovák.Už sa konečne ku*va zobuďte a buďte Spartakovci.


20.08.2017, 22:26
Každý má svoj názor. Ja som síce na zápase bol ale ak už ide o to nie som zástanca bezduchého čapkania a hlavne amaterizmu v klube. A povedzme si pravdu ešte predtým ked karhan povedal ako funguje klub a keď sme počúvali všetky tie veci z vnútra klubu o tom aký to je amaterizmus, by viac jak polovica ľudí na futbal vôbec neprišlo a niektorí dokonca podporili vyjadrenie ultras. Teraz zrazu ked sú výkony aj keď to môže byť aj lepšie, zrazu sa preberú všetci fans hrdí spartakovci ktorým nezáleží na Poorovy na veciach vnútri klubu peniazoch a pod.(ale na futbale??) Hlavne že ked nechodili peniaze najradšej by ste poslali klub do najnižšej ligy aby fungoval odznova. A ultras sú zrazu ožratý jano slota ale pritom pol roka dozadu..


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk