EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
26.12.2021, 18:09
V mojom príspevku som zabudol poďakovať Martinovi Škrtelovi a vedeniu za jeho príchod do našej spartakovskej rodiny... šťastné a veselé Vianoce


Presne tak Ndrj - aj ja sa pridávam, hlavne Martinovi nech slúži zdravie a chuť hrať za Spartak...


Šťastné , veselé a červeno-čírne Smajlík


Napriek drobným výpadkom a súčasným podmienka patrí celému tímu veľké ĎAKUJEM!... S pokorou a poctivým prístupom dosiahnete veľa a tento tím na to má, držím palce - Spartačik DOTEHO !!!...


24.12.2021, 08:50
prajem všetkým vospolok Šťastné a Veselé Vianočné Sviatky a v Novom roku veľa-veľa zdravia..no a dúfam,že to nenápadne dotiahneme až na najvyššiu priečku..prvé tri zápasy jari vela napovedia..


23.12.2021, 12:29
Súhlasím, že je to vynikajúci rok, pretože v týchto časoch sa klub dokázal stabilizovať... pozitívne bolo výber trénera Gašparíka, vsadil na nové trendy vo futbale... vysoké napádanie, rýchli a priamočiary prechod do útočnej fázy.. pevná defenzíva... Taliansko keď chcelo hrať 90 minút taký futbal, tréner musel skôr striedať ako súper počas zápasov a viac dôverovať hráčom z lavičky.. tiež je pozitívne, že sa konečne stabilizoval aj s trénerom káder mužstva... dokázali udržať niekoľko kľúčových hráčov Ristovski, Cabral, Savidis... príchod Procházku.. našim cieľom by mal byť titul... aj keď favorit je jasný... ktorý má viac prostriedkov finančných, ale dokáže bohužiaľ aj nečestnými prostriedkami v prípade vlastnej neschopnosti zabojovať o titul...o to viac, že európsky kvalifikačný kľúč je jasný...majster má najľahšiu cestu sa dostať do jednej z troch európskych pohárov...preto ak si klub chce finančne prilepšiť v Európe...je potrebné sa o ten titul v lige pokúsiť a zabojovať.. netreba však vytvárať tlak na hráčov a trénera... vsadiť na tímovosť a uvidíme ako to dopadne... každopádne Spartak mi spravil krajší tento rok... ďakujem celému tímu a vedeniu... prajem krásny nový rok 2022


22.12.2021, 13:01
Vzhľadom na podmienky si myslím, že mužstvo aj tréner odviedli vynikajúcu prácu.

Myslím si, že ambíciou Spartaka by mal byť titul ( i keď finančné zabezpečenie, šírku a kvalitu kádra je Slovan favoritom na zisk titulu).

Naše ambície by mali byť nielen v lige ale aj v európskych súťažiach. V podmienkach Spartaka sú vysoké finančné odmeny atraktívne. Účasť v skupinovej fáze v niektorej z európskych líg by vyriešila značnú časť problémov s financovaním Spartaku.

Naše tohtoročné pôsobenie v európskej konferenčnej lige ukázalo potenciál Spartaka v európskych ligách a myslím si, že vzhľadom najmä na kvalitnú defenzívu máme na to, že sme zo slovenských tímov najperspektívnejší.

Prehra vonku s maltskou Mostou však ukázala, že v európskych ligách nesmieme nikoho podceniť.

Zahanbujúca prehra Slovana s dorastencami KB Kodaň poukázala na biedu slovenských účastníkov v európskych ligách ako aj to, že slovenské tímy zatiaľ nie sú konkurencieschopné.

To čo Spartaku chýba ( aj vo Fortuna lige) je hlavne fakt, že nedokážeme hrať na vysokej úrovni, aktívne s vysokým pressingom celých 90 minút. Samozrejme to znamená skvelú kondičnú pripravenosť. Dôsledkom toho je, že namiesto toho aby sme dorazili súperov, obávame sa ako so Sereďou vyrovnania i keď mal súper vylúčeného hráča.

Je to aj o psychike, sebavedomí a mentálnej odolnosti a skvelej kondičnej pripravenosti.

Michal Gašparík je výborný tréner so skvelými výsledkami. Ak dokáže zmeniť mužstvo tak aby sa snažili hrať dominantne počas celého zápasu potom príde titul aj účasť v skupinovej fáze v niektorej z európskej líg.

Je to veľmi náročná úloha ale pre trénera aj obrovská výzva.


Spartak získal v roku 2021 o 1 bod viac ako Slovan a je najúspešnejšie fortunaligove mužstvo za kalendárny rok 2021. Všetky zápasy viedol Mišo a káder bol plus mínus rovnaký. Ak sa vhodne doplníme a zvládneme prvé 3 jarné kola môžeme sa začať reálne baviť o titule.
Ak by ste chceli klubu pomôcť aj počas zimy, funguje fanshopovy eshop, kde sa pomaly pridávajú veci alebo i naďalej transparentný účet, kde je aktuálne viac ako 35 000. Okrem p. Ďurča prispeli sumou 5000 p. Guľáš, p. Macho, obaja majitelia a nedavno takmer celá kabína symbolickou sumou 19,23...


Trest sme si, my fanúšikovia, odpykali. Tešíme sa, že 12. februára sa na tribúnach stretneme... aj s našimi "fans" ktorí nám zobrali tri body v nedohranom derby.


22.12.2021, 09:13
Nielen to, ale aktuálne v tomto roku nám napríklad zobrali účasť na domácom zápase konferenčnej ligy s Maccabi Tel Avil...


Dejan Trajkovski .
Verím, že aj my sme pomohli jemu, aby znova nabral hernú prax. Verím, že sa mu podarí opäť naštartovať kariéru a bude sa mu vo futbale dariť,“ povedal generálny manažér klubu Andrej Kalina.

Šalamúnsky komentár.Čo sme mu umožnili?


Ja som ešte Škrtela videl na vlastne oči v Trenčíne, to sa ešte dalo.
Je pravda, že strelci ako Sukisa sa dokážu presadiť asi len v takej slabej lige ako naša a vynikajú len v podpriemerných slovenských mužstvách. Vid Adler v Slovane. V Pohroni hviezda , v Slovane ledva náhradník.
Nečakám nejaké zasadne posily, prioritou bude udržať káder pokope. Nepodpisoval by som Ivana ani Curmu, ak sa podarí kvalitná zimná príprava , ešte nás na jar môžu príjemne prekvapiť.
Otázka čo Ramadán.


Na Ramadana nemáme opciu.
Minimalne jedného spilmachra urcite potrebujeme.


21.12.2021, 17:35
Ak by sme neudržali Ramadana, a potrebujeme špílmachra, mohol by sa vrátiť Iglesias, síce som ho v Seredi veľmi nesledoval, ale keď bol v Spartaku tak sa ukazoval sľubne.


21.12.2021, 10:40
Kolesár sa nevráti...?


21.12.2021, 17:47
Ramadan je lepší ako Iglesias. V Seredi je nevýrazný. Skôr by som tam zapracovával našich mladých - Kudličku, Kotlára, Karhana, atď. Vždy, keď nastúpili za Malženice boli rozdielovými hráčmi.


22.12.2021, 09:23
ked boli v Malženiciach rozdielový,vo Vrbovom by boli za hviezdy!sorry,ale niektoré Tvoje názory sú minimálne zvláštne-takže-píšeš--Sukisa-ktovie,či by sa u nás chytil,ked sa nechytil ani v Liberci--ja hovorím-hlavná vec,že dáva goly aj z ničoho,čo by sme my potrebovali ako sol!!Ty zvykneš písat-šošoni nie sú žiadna barcelona-pritom píšeš,ako my by sme boli biely balet,ked nám vlastne neni nikto dobrý-ja hovorím-hlavná vec,že slabých ako čaj tu máme vcelku dost/nebudem menovat/-čo by si nekopli ani na lazoch našich prvoligových!!


20.12.2021, 19:28
Ak je v kádri 31 futbalistov nie všetci sú rovnakej kvality. To je predsa normálne. 31 hráčov nemôže naraz hrať v jednom zápase, tak je samozrejmé, že tí hráči s menšou minutážou nie sú dostatočne rozohratí na ligovú úroveň.


Bodaj by si mal pravdu ale ak sa rozohra tak cena pôjde hore. Myslím ze aj oni vedia prečo ho pustili bez opcie...


20.12.2021, 16:32
čo Ramadán?javí sa velmi dobre ako špílmacher,má kvalitu,treba mu dat šancu namiesto 8-ky,lebo defenzívnych máme dost-28-88-a tí sú aj golový,narozdiel od 8-ky!a 17-ku treba vyplatit zakial je lacný,nie ako pri 7-ke,ked bol skoro zadara ho nekúpili a potom,ked sa u nás vyhral,museli za neho dat velké love..


19.12.2021, 22:20
Trest za Slovan sme už odpikali alebo nie? Na jar doma s DAC už s divákmi? Samozrejme neberiem do úvahy Covid


20.12.2021, 05:27
Áno, trest je odpykaný.


Po jeseni som určite z našej strany spokojný, ale treba do jari ešte popracovať hlavne v útoku. Možno by bolo dobré zohnať ešte 1 čistokrvného útočníka. Obrana nám až na výbuch s Ružomberkom šlape výborne, vtedy nám ale chýbalo množstvo kľúčových hráčov. Nechcem byť neskromný, ale už iný cieľ ako titul mať nemôžeme. Predsezónne aspoň tretie miesto by bolo určite sklamaním. Najskôr nás čakajú dva ťažšie zápasy proti Dacu a Trenčínu, v ktorých však budeme favoritmi a hráme doma, pričom vonku sme ich tiež dali. Tieto body budú pre nás veľmi dôležité, keďže Slovan má ľahkých súperov a nie je predpoklad, že zaváha. No a potom ideme na velké derby, verím, že aj s fanúšikmi a napriek zákazu aj s našimi, cestu si nájdeme. Príliš tomu neverím, ale bolo by fér, keby im ešte tie 3 body dodatočne odratali, hráči sa o ne totiž nijako nepričinili a my vieme ako to s fanúšikmi bolo... ale nechcem sa vracať - Trnava do teho!


V roku 2021 bolo dobre. Aj bez ťažiarov.


19.12.2021, 22:16
určite by bolo dobré zohnat aj dvoch čistokrvných útočníkov-ale manekýn to vidí inak,v rozhovore s ním jasne povedal,že o žiadneho Sukisu sme záujem ani len neprejavili,nakolko máme dvoch kvalitných útočníkov a už to je vela,lebo hráme len na jedného!možno jedného predáme..


20.12.2021, 05:31
Kde je napísané, že by Sukisa bol pre nás posila ? V takom Liberci sa vôbec strelecky nepresadil. Teraz je to už aj tak jedno, keď podpísal Žiline.


19.12.2021, 22:26
1beny1 chybaTi tracha pokora, to manekin si si mohol odpustit .Zatial chvalabohu rozhoduje on a nie ti


19.12.2021, 22:41
GORO2--ešte mi to prelož do slovenčiny a odpoviem ti!-inak ja mám dost pokory,on sa tým,že je manekýn-vôbec netají..


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk