V nedeľu by nemal na Štadióne Antona Malatinského chýbať žiadny správny fanúšik Spartaka Trnava. Ligový zápas bílích andelov s ViOnom Zlaté Moravce bude iba jedným, no nie jediným bodom futbalového programu.

To, čo sa pieklo niekoľko mesiacov a smerovalo k rozuzleniu, sa stane skutočnosťou a Martin Škrtel sa stane futbalistom Spartaka Trnava. O 15:30 podpíše viac ako stonásobný reprezentant Slovenska a štvornásobný najlepší futbalista Slovenska zmluvu so Spartakom Trnava.

Celý akt a nasledujúcu tlačovú konferenciu budeme vysielať na oficiálnom klubovom youtube kanáli a pred zápasom príde Martin už v spartakovskom drese pozdraviť fanúšikov priamo na ihrisko. Legendárna tridsaťsedmička bude mať odteraz trnavské farby a priamo na štadióne (pod západnou tribúnou) bude možné si Martinov dres zakúpiť aj s jeho podpisom. V spartakovskom stánku, samozrejme, nebudú chýbať ani ďalšie klubové suveníry, ktoré bude možné kúpiť aj v oficiálnom eshope Spartaka Trnava.

Martin Škrtel sa nikdy netajil, že jeho snom je raz zahrať si za trnavský Spartak, lebo chce hrať pred najlepšími fanúšikmi na Slovensku. On svoj sľub v nedeľu splní, dokáž aj ty, že sa vo fanúšikoch nemýlil a príď ho privítať osobne!

Ako bonus máme od nášho generálneho sponzora v tejto súvislosti pre Vás špeciálnu ponuku – možnosť získať zvýhodnený bonus až 25 € na Vaše prvé stávky. Stačí sa zaregistrovať na www.tipsport.sk a použiť pri registrácii kód: SKRTEL37. Kód platí do konca augusta.