V sobotu 21. mája sa o 17. hodiny spartakovci rozlúčia s úspešnou sezónou pred vlastným publikom zápasom s Dunajskou Stredou. A mala by to byť rozlúčka ako sa patrí.

Prvé netradičné prekvapenie bude už v polčasovej prestávke, počas ktorej sa priamo na ploche Štadióna Antona Malatinského uskutoční pravá červeno-čierno svadba. Oddaní spartakovci Matúš a Janka sa rozhodli, že svoje áno vyslovia verejne priamo pred zaplnenými tribúnami. Príďte ich povzbudiť a všetci ich odprevadíme na spoločnej ceste životom.

Krátko po zápase, ktorým sa pre spartakovcov skončí sezóna, bude autogramiáda hráčov a realizačného tímu. Tí najmenší si budú môcť urobiť fotku so svojím obľúbeným futbalistov alebo so Slovenským pohárom.

Na zápas sa budú predávať lístky do všetkých sektorov okrem južnej tribúny. Lístky si možno zakúpiť online na https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-fc-dac-1904-dunajska-streda-2022-2 alebo v deň zápasu od 15. hodiny v pokladni štadióna na Športovej ulici. Lístky pre imobilných návštevníkov si možno do vypredania rezervovať mailom na office@fcspartaktrnava.com.

Aj tentoraz môžu prísť organizované skupiny detí do 14 rokov zo športových klubov alebo škôl bezplatne. Prípadne aj jednotlivo v sprievode mamičky. Stačí sa nahlásiť mailom vopred na office@fcspartaktrnava.com. Vo svojom sektore budú mať deti adekvátne občerstvenie, maľovanie na tvár.