Potešiteľnou správou pre fanúšikov Spartaka je, že klub sa dnes dohodol na spolupráci s Erikom Grendelom. Jednému z kľúčových hráčov víťaza Slovnaft Cupu sa koncom júna skončila zmluva, no so Spartakom sa dohodol na jej predĺžení o ďalšiu sezónu, s opciou na ďalší rok. Grendel na konci jarnej časti absolvoval operáciu kolena v Poľsku a v súčasnosti rehabilituje.

„Som rád, že pokračujeme v načatej spolupráci a ďakujem klubu, že mi podal pomocnú ruku v neľahkej situácii, keďže som po zranení. Keď budem zdravý, tak sa budem snažiť tento dlh splatiť na ihrisku,“ povedal po podpise zmluvy E. Grendel. „Momentálne som stále v Poľsku, rehabilitujem a dvakrát denne trénujem. Keď mi dajú lekári zelenú, hneď sa pripojím k mužstvu. Verím, že to bude začiatkom septembra.

Na Erika Grendela netrpezlivo čakajú aj v Spartaku. „Erika si vážime a poznáme jeho kvality. Je to pre nás dôležitý hráč, a hoci je momentálne po operácii rátame s ním do tímu. Chceli sme mu aj takou formou vyjadriť podporu, aby cítil našu dôveru. Netlačíme naňho a verím, že čoskoro sa predvedie našim fanúšikom v plnej sile a v starej forme. Grendel je skúsený futbalista a okolo takýchto hráčov chceme vybudovať perspektívny tím,“ povedal riaditeľ klubu Milan Cuninka.