Tento týždeň zarezonovala správa o tom, že zajtrajší zápas s Martinom Škrtelom bude posledným v jeho bohatej kariére. Pôvodne to mala byť rozlúčka so sezónou, no bude to o veľa emotívnejší moment. Správa doslova obletela svet a Martinovi prostredníctvom sociálnych sietí blahoželali k skvelej kariére viaceré futbalové osobnosti, medzi ktoré bezo sporu patrí aj Škrtel.

Už nástup na plochu bude slávnostný a mužstvo privedie znova ako kapitán Martin Škrtel. Symbolické bude aj striedanie – v konkrétnej minúte nastane generačná výmena a určite to neostane bez masívnej odozvy z tribún.

V polčasovej prestávke preladíme na veselšiu nôtu a priamo na hracej ploche sa po prvýkrát na Slovensku uskutoční jedinečný svadobný obrad fanúšikov Janky a Matúša. Svoje áno si chceli pôvodne povedať iba na svojom obľúbenom štadióne, no postupne to osud zariadil, že to bude priamo počas zápasu, a nie hocijakého.

Po zápase a tradičnej ďakovačke bude pod severnou tribúnou autogramiáda s hráčmi. Vo fanshopovom stánku priamo na štadióne bude na predaj nový plagát s trofejou za víťazstvo v Slovenskom pohári. V tradičnom zápasovom bulletine bude tentoraz na záver sezóny zberateľská podpiskarta trénera Michala Gašparíka. Pre tých, čo počas sezóny nestihli zozbierať všetky karty bude k dispozícii obmedzený počet balíčkov s desiatimi náhodne vybranými kartami. Okrem toho si môžu fanúšikovia dať podpísať dresy či urobiť si fotku so Slovenským pohárom.

Aj tentoraz bude na zápase fungovať na východnej tribúne detský sektor s detským bufetom, kde budú môcť deti požiadať hostesky o maľovanie na tvár. Do detského sektora si môžu o bezplatný vstup požiadať mamičky s deťmi do 14 rokov zaslaním požiadavky na mail office@fcspartaktrnava.com. Vstup na zápas bude cez vchod A, kde je nutné vyhľadať hostesku a preukázať sa potvrdzujúcim mailom. Vzhľadom na zvýšený záujem odporúčame posielať žiadosti čo najskôr a ani príchod na štadión si nenechávajte na poslednú chvíľu. Rovnakým spôsobom sa bezplatne na štadión môžu dostať organizované skupiny detí zo športových klubov alebo škôl do 14 rokov. Na každých desať detí môže prísť bezplatne jeden dospelý dozor.

Všetci ostatní si môžu zakúpiť lístky. Na zápas sa budú predávať lístky do všetkých sektorov okrem južnej tribúny. Lístky si možno zakúpiť online na https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-fc-dac-1904-dunajska-streda-2022-2 alebo v deň zápasu od 15. hodiny v pokladni štadióna na Športovej ulici. Lístky pre imobilných návštevníkov si možno do vypredania rezervovať mailom na office@fcspartaktrnava.com.