Rovnako, ako po minulé roky, aj nadchádzajúcu zimnú prestávku vyplní spartakovcom medzinárodný futbalový turnaj Zimná Tipsport liga. Predstaví sa na nej šestnásť futbalových klubov z Česka a Slovenska, ktoré budú rozdelené do štyroch skupín po štyroch. Každý v skupine odohrá tri zápasy systémom každý s každým a celkový víťaz vzíde zo sčítania výsledkov spomedzi všetkých účastníkov.

Vzhľadom na to, že kvôli svetovému šampionátu je termínová listina ligových súťaží zmenená, nebude Zimná Tipsport liga na začiatku prípravného obdobia, ale zápasy sa odohrajú hneď po skončení jesennej časti v pomerne dlhej zimnej prestávke.

Spartakovci sa tentoraz v skupine stretnú s AS Trenčín a dvoma moravskými celkami – Zbrojovkou Brno a FC Zlín. Úvodný zápas odohrá Spartak už tento piatok (25. 11.) od 10:30 proti Brnu. Hrať sa bude na ihrisku s umelou trávou v Senci. V druhom zápase pocestujú Trnavčania v utorok (29. 11.) do Trenčína, kde si od 10:30 zmerajú sily s domácim AS. V záverečnom zápase bude Spartak čeliť Zlínu. Stretnutie je na programe v piatok 2. 12. od 13. hodiny opäť v Senci. Všetky zápasy budú streamované na Tipsport.tv.

V zápasoch Zimnej Tipsport ligy môžu nastúpiť aj hráči, ktorí budú v klube na skúške, či nie sú súčasťou ligovej súpisky. Preto je možné, že do stretnutí nastúpia aj hráči zo širšieho kádra, z mládežníckych tímov, či futbalisti, ktorí boli počas jesennej časti na hosťovaní. S tímom sa už pripravujú Stanislav Olejník (hosťoval v Myjave) a Kenneth Ikugar (Trebišov).