Patríš k verným, hrdým, oddaným, či nádejným fanúšikom FC Spartak Trnava? Zakúp si jeden z ponúkaných typov klubového členstva a staň sa aj ty oficiálnou súčasťou našej veľkej červeno-čírnej rodziny. Bez ohľadu na to, akú úroveň členstva si zvolíš, získaš mnoho zaujímavých výhod a jedinečných benefitov, ku ktorým sa v mnohých prípadoch dostanú výlučne iba vlastníci členstva. Vďaka tomu budeš ešte užšie prepojený so svojím klubom a navyše získaš svoje jedinečné členské číslo. Platí, že čím skôr si členstvo kúpiš, tým nižšie a unikátnejšie členské číslo môžeš vlastniť.

Veríme, že sa kúpou vybraného typu členstva pridáš aj ty do našej veľkej červeno-čírnej rodziny a staneš sa tak súčasťou jedinečného príbehu nášho legendárneho klubu.

Pretože spolu sme Spartak Trnava - jeden klub, jedna vášeň, jedna RODZINA!

Spoznaj unikátny členský program RODZINA

Členský program RODZINA, ktorý je jedným z príspevkov k oslavám blížiacej sa storočnice Spartaka Trnava, vznikol aj vďaka podpore nášho dlhoročného partnera St. Nicolaus. Program RODZINA, ako prvý svojho druhu v rámci slovenských profesionálnych futbalových klubov, v sebe zahŕňa všetko to, čo si od členstva môžeš priať. Nezabudnuteľné zážitky, limitované edície fanúšikovských predmetov, privátne klubové zľavy, narodeninové prekvapenia, partnerské produkty na mieru, prekvapujúce ponuky počas sezóny, partnerské súťaže, členské číslo a ešte oveľa viac. Všetky tieto zážitky, výhody a benefity budú exkluzívne dostupné pre všetkých, ktorí si zakúpia niektorý z ponúkaných členských balíčkov.

Jedinečné a nezabudnuteľné zážitky

Čo by si povedal na to, ak by si sa mohol dostať bližšie k dianiu v klube a k svojim obľúbeným hráčom? Jedným z benefitov nášho členského programu sú totiž aj exkluzívne zážitky, vďaka ktorým si oficiálni členovia červeno-čírnej rodziny, ktorí si zakúpia niektorý z ponúkaných členských balíčkov, budú môcť vychutnať nezabudnuteľné futbalové momenty. Od špeciálnych stretnutí s tímom, či zástupcami klubu, až po zážitkové možnosti pre tých najmenších fanúšikov. Či si muž, žena, dieťa, dôchodca či teenager, v členskom programe RODZINA si príde na svoje úplne každý!

Limitované edície fanúšikovských predmetov

Máš rád špeciálne a unikátne veci, vďaka ktorým budeš vyčnievať z davu? Jedným z benefitov nášho členského programu sú aj limitované edície fanúšikovských predmetov, ktoré budú vlastniť iba oficiálni členovia červeno-čírnej rodziny, ktorí si zakúpia niektorý z ponúkaných členských balíčkov.

Unikátne členské číslo

Ďalším z množstva benefitov nášho členského programu RODZINA, je aj číselné poradie v rámci členstva. Každý, kto si zakúpi niektorý z ponúkaných členských balíčkov, sa bude môcť pýšiť svojím jedinečným členským číslom.

Tešíme sa na všetkých členov rodziny.

Tím FC Spartak Trnava & Rodzina


Všetky podrobnosti o RODZINE nájdeš na: https://rodzina.fcspartaktrnava.com/