Najbližší domáci odohrajú spartakovci až 18. septembra od 17:30 a nebude to hocijaký zápas - pôjde o derby so Slovanom Bratislava.

Predaj lístkov bude spustený online prostredníctvom siete Maxiticket https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-... , vstupenky sa budú dať zakúpiť v oficiálnom fanshope na Štadióne Antona Malatinského počas otváracích hodín od 9:30 do 17. hodiny. V pokladni v piatok 16. septembra od 15:30 do 17:30 a v deň zápasu 14:00 do 16. hodiny.

Vzhľadom na to, že pôjde o rizikový zápas, všetky vstupenky sa budú predávať na meno a priezvisko a v zmysle novely Zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí, musí organizátor podujatia uchovávať po dobu 30 dní po skončení podujatia údaje o divákovi v rozsahu meno a priezvisko, dátum narodenia a adresa trvalého pobytu alebo obdobného pobytu.

Z tohto dôvodu vyzývame fanúšikov, aby si kúpu lístka nenechávali na poslednú chvíľu, aby sa v deň zápasu netvorili dlhé rady pred pokladňou. Prosíme fanúšikov, aby uprednostnili kúpu vstupenky online.

Počas predaja v pokladni budú naše hostesky inštruovať záujemcov, ako jednoducho sa dá zakúpiť vstupenka online cez telefón na niekoľko klikov a nestáť zbytočne v rade.

Jarmočný predpredaj

Kto si počas jarmočného víkendu kúpi lístok vo fanshope, získa okamžitú zľavu 10 % na nákup vo fanshope v ten deň.

Mamičky s deťmi a organizované skupiny

Akcia je na tento zápas prerušená, vzhľadom na to, že ide o rizikový zápas. Lístky do detského sektora sú v predaji, deti do 6 rokov majú lístok zdarma, deti do 12 rokov majú 40-percentnú zľavu.

Červeno-čierna pošta

Opäť bude spustená Červeno-čierna pošta, no vzhľadom na to, že ide o rizikový zápas a organizátor musí zbierať potrebné údaje, nebude v obálke vstupenka, ale voucher, ktorý je potrebné do piatka 16. septembra vymeniť za bezplatný lístok.

Bulletin

Opäť bude pripravený bohatý zápasový bulletin aj so zberateľskou podpiskartou jedného z hráčov. Bulletin bude žrebovateľný o ceny z fanshopu. Mená výhercov oznámime počas zápasu na veľkoplošnej obrazovke.

Bufety

Predaj v bufetoch bude posilnený tak, aby sa čo najviac zamedzilo tvoreniu rád a diváci boli promptne obslúžení. Pripravený bude opäť aj beerjet na čapovanie piva, ktorý bude v priestoroch za západnou tribúnou, kde bude prístup aj zo severnej tribúne.