Nezabudnite, že dnes je posledným dňom, kedy majú permanentkári rezervované svoje miesta aj do nasledujúcej sezóny. Predĺžiť sa dajú za nezmenenú cenu buď online na https://cityarena.maxiticket.sk/permanentka-20222023-trnava alebo priamo v pokladni Štadióna Antona Malatinského na Športovej ulici od 15:30 do 17:00 h.

Rovnako pripomíname, že majitelia permanentných vstupeniek majú okrem vstupov na zápasy aj viaceré benefity a zľavy od našich partnerov.

Futbal, Spartak, lokálpatriotizmus - atribúty každého správneho Trnavčana. Z týchto prozaických dôvodov je od roku 2020 partnerom nášho klubu trnavská záhradnícka firma GARDENIERI. Špecializovaná záhradnícka firma, ktorá ponúka komplexné záhradnícke služby. Pokládky trávnych kobercov, terénne úpravy, montáž automatických závlahových systémov, vodné prvky, výsadbu rastlinstva, stromov a mnoho ďalšieho.
Firemnou tvárou Gardenierov je Attila Végh, svetový šampión MMA organizácie BELLATOR. Z tohto spojenia môžu ťažiť aj naši fanúšikovia.
Všetci držitelia permanentiek ktorí sa rozhodnú využiť služby tejto záhradníckej firmy, budú odmenení 10% zľavou na akúkoľvek službu realizovanú Gardeniermi. Zľava nemá časové ohraničenie.

AKCIA LETO 2022

Ak si držiteľ permanentky objedná službu Gardenierov do konca augusta 2022, môže okrem vyššie spomenutej zľavy 10% využiť i akciu výsadby 1ks stromu zdarma podľa výberu zákazníka. Strom bude vysadený na jeseň 2022 a zákazník si môže vybrať z týchto stromov (okrasná čerešňa, okrasná jabloň, okrasná višňa, dub, javor, buk, lipa, smrek, jedlička, borovica).


https://gardenieri.sk/

https://www.instagram.com/gardenieri.sk/

https://www.facebook.com/Gardenieri.sk/

Všetci partneri permanentkárov sú uvedení na:

https://fcspartaktrnava.com/zobraz.asp?t=Permanentkari