Už len do štvrtka, teda do 30. júna, si môžu majitelia permanentiek predĺžiť svoje permanentky aj do novej sezóny. Po tomto termíne už nebudú mať rezervované svoje obľúbené miesta a všetky pôjdu do voľného predaja. Permanentkári, ktorí si predlžujú svoju sezónnu vstupenku majú garantovanú minuloročnú cenu aj pre blížiacu sa sezónu.

Keďže nový ročník, ktorý sa začne 16. júla úvodným kolom, kedy privítame na domácom štadióne od 18. hodiny Zlaté Moravce, sa bude niesť v znamení osláv stého výročia od založenia klubu, pripravili sme pre permanentkárov nové originálne vstupné kartičky. Budú pripomienkou na výnimočný okamih v histórii klubu a dostanú ich starí aj noví permanentkári. Výmena starých kartičiek sa bude uskutočňovať priebežne a o spôsobe a termínoch na výmenu budeme priebežne informovať.

Predĺžiť permanentky, prípadne kúpiť si novú permanentku na nadchádzajúcu sezónu je možné buď online na https://cityarena.maxiticket.sk/permanentka-20222023-trnava alebo priamo v pokladni Štadióna Antona Malatinského na Športovej ulici v dňoch:

29. - 30. 6. od 15:30 do 17:00
6. 7. - 7. 7. od 15:30 do 17:00

Cenník permanentiek do jednotlivých sektorov a bližšie informácie nájdete na: https://fcspartaktrnava.com/clanek.asp?id=9053.