Už druhý týždeň sú v predaji permanentky na nadchádzajúcu sezónu, ktorá bude výnimočná, lebo na jej konci oslávime všetci spoločne sto rokov od založenia nášho klubu.

Pripravujeme viacero sprievodných akcií a noviniek. Už v minulej sezóne sme otvorili tzv. detský sektor, ktorý v tej novej ešte posilníme. Práve do sektorov 7 a 8 na východnej tribúne sme zaznamenali zvýšený záujem nové o permanentky. Za jednu permanentku totiž môže prísť na futbal celá rodina. Stačí ak si otec kúpi permanentku alebo vstupenku a manželka s deťmi do 14 rokov môžu prísť zadarmo. Aj takýmto spôsobom chceme viac motivovať nových fanúšikov z radov tých najmenších a zároveň aj nežnejšie pohlavie.

Do detského sektora nemajú voľný vstup len mamičky s deťmi, ale aj organizované skupiny detí zo základných škôl a športových klubov. Stačí prísť v sprievode dospelej osoby, ktorá musí skupinu vopred na zápas prihlásiť mailom (office@fcspartaktrnava.com).

Sme presvedčení, že najväčším lákadlom bude futbal a hráči v červeno-čiernych dresoch, no pre tých najmenších bude v ich sektore prispôsobené občerstvenie, animátorky budú mať pripravené rôzne súťaže pred zápasom a počas prestávok o zaujímavé ceny z nášho fanshopu. Pozdraviť ich prídu aj hráči, s ktorými sa budú môcť odfotiť alebo dať si podpísať kartičku. Bude toho isto viac a o konkrétnom programe budeme vopred informovať.

Dokonca, tých najvernejších klub odmení. Kto z detí do 14 rokov navštívi všetky zápasy v sezóne môže získať kompletnú sadu originálneho dresu so svojím menom a podpismi hráčov Spartaka Trnava.

Aj vzhľadom na to, že práve nadchádzajúce prázdninové mesiace bude hrať Spartak najmä na domácom ihrisku, nenechajte si ujsť možnosť využiť svoju permanentku naplno hneď od začiatku. Permanentná vstupenka do sektorov 7 a 8 stojí 129 €, v prípade, že si ju predlžujete z minulej sezóny, o 10 eur menej. Bližšie informácie o predaji permanentiek nájdete na našom webe https://fcspartaktrnava.com/clanek.asp?id=9053.