Odchod špeciálneho vlaku z Trnavy je naplánovaný na 14:25 a vo vlaku bude prítomná aj usporiadateľská služba FC Spartaka Trnava, ktorá bude pomáhať našim fanúšikom po ceste k štadiónu a aj počas zápasu v sektore Spartaka a aj pod ním. Fanúšikovia, ktorí prídu autom budú mať vyhradené parkovanie na stráženom parkovisku Slovenskej sporiteľne na Tomášikovej ulici.
Presun fanúšikov na štadión bude v desiatich autobusoch zo stanice Nové Mesto. Autobusy budú premávať ako kyvadlová doprava hore-dolu, aby neboli zbytočne dlhé čakacie doby na vstupoch a turniketoch.
Pred štadiónom bude dvojstupňová kontrola. Na prvej kontrole bude overený lístok a občiansky preukaz. Na lístku musí byť napísané meno držiteľa občianskeho preukazu. Druhá kontrola prechod cez turniket a za turniketom bezpečnostná prehliadka.
Žiadame fanúšikov, aby nemali na sebe kukly na zahalenie tvare, veľkú batožinu, lebo im budú odobraté. Rovnako je zakázané pyrotechniku po ceste či počas zápasu. V sektore budú bufety, kde bude možná iba platba platobnou kartou.

Po zápase je zakázané vniknúť na hraciu plochu, prípadné oslavy budú prebiehať výhradne len na tribúnach. Otvorenie brán na odchod fanúšikov bude tesne pred koncom zápasu.
Odchod je naplánovaný zasa autobusmi, ktoré budú čakať pod sektorom D. Odchod vlaku je o 21:15 zo stanice Nove Mesto do Trnavy.