Najväčšie slovenské derby má o náboj postarané. Spartak so Slovanom sa stretnú v pozícii prvého s druhým s rovnakým počtom bodov. Zápas sa odohrá na Štadióne Antona Malatinského od 17. hodiny a podľa aktuálneho covid automatu bude môcť byť priamo na štadióne polovica kapacity, teda 9050 prítomných fanúšikov v režime OTP.

Lístky sa budú predávať do všetkých sektorov štadióna (VIP sektor a Biznis sektory budú v predaji od pondelka), okrem južnej tribúny a je možné zakúpiť si ich online prostredníctvom siete maxiticket https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-sk-slovan-bratislava-2021 alebo priamo v pokladni štadióna v utorok 12. októbra od 15:30. do 17:30. hodiny, prípadne, ak ostanú lístky, tak aj vo štvrtok 14. októbra v rovnakom čase.

Vzhľadom na očakávaný zvýšený záujem a obmedzenú kapacitu idú do predaja všetky dostupné lístky, organizované skupiny a mamičky s deťmi nemajú na tento zápas vstup zadarmo.

Novinkou bude fanúšikovská tombola. Okrem futbalu budú môcť fanúšikovia, ktorí prídu na zápas so Slovanom, vyhrať aj zaujímavé ceny. Piatich majiteľov permanentiek a piatich návštevníkov, ktorí si kúpia vstupenku do utorka (do polnoci) vyžrebujeme a odmeníme zaujímavými cenami.

1. cena: Stolný futbal Professional od spoločnosti Sportino

2. – 4. cena: poukážka na nákup stavebných materiálov v hodnote 250 € od spoločnosti Kreisel

5. cena: Štvrťročná VIP CINEMAX karta pre dve osoby v hodnote 120 €

6. -7. cena: Poukážka na nákup košele na mieru Tom Steed v hodnote 80 €

8. cena: Zásoba tyčiniek Kit Kat na jeden rok od spoločnosti Nestlé

9. - 10. cena: Mini stolný futbal Junior + plus balíček proteínových tyčiniek Barebells na 3 mesiace

Navyše, každý, kto sa preukáže, že bol priamo na derby dostane od jedného z partnerov Trnava Detailing Garage 30-percentnú zľavu na služby, ktorú môže využiť do konca novembra.