Už v piatok sa futbalisti Spartaka Trnava opäť predstavia na domácom štadióne, keď privítajú od 17. hodiny Sereď. Aj v tomto týždni bude okres Trnava v rámci covid automatu v zelenej farbe, takže budú platiť rovnaké podmienky ako pri predošlom zápase so Žilinou.

Zápas bude v režime „OTP“. To znamená, že bude možné naplniť štadión do 75 percent jeho kapacity návštevníkmi, ktorí budú zaočkovaní, otestovaní alebo po prekonaní ochorenia Covid. Sedenie už bude bez obmedzení, nie je potreba sa registrovať a sprístupnené budú aj bufety s občerstvením.

Otvorené budú západná a východná tribúna, kde budú môcť majitelia permanentiek sedieť na svojich miestach. Kvôli technickým opravám však bude uzatvorená spodná časť severnej tribúny a vchod A (sektory 1 až 8). Permanentkári z týchto sektorov budú môcť prísť buď na južnú tribúnu alebo na horné sektory severnej. Vstup na južnú tribúnu a horné sektory severnej tribúny (29 až 35) bude cez vchody E a F od Kollárovej ulice.

Lístky bude možné zakúpiť si prostredníctvom siete Maxiticket na https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-skf-sered-2021 alebo priamo v pokladni na Športovej ulici dve hodiny pred zápasom. Opäť budú mať voľný vstup na zápas organizované skupiny detí a deti s mamičkami. Organizované skupiny detí zo škôl alebo športových klubov nech nahlásia svoj záujem s menoslovom a počtami detí na vstupenky@fcspartaktrnava.com, deti do 14 rokov s mamičkami už sa nemusia registrovať, stačí prísť pred vchod B. Sedenie budú mať vyhradené na západnej tribúne v sektoroch 18 a 19.