Exkluzívne vysielacie práva na ligové zápasy Fortuna ligy pre nadchádzajúce tri sezóny získala skupina Markíza. V praxi to znamená, že od novej sezóny budú všetky ligové zápasy streamované na platforme VOYO a dva vybrané zápasy z každého kola budú v priamom prenose odvysielané na stanici DAJTO resp. NOVA SPORT.
„Uzavretie strategického partnerstva so skupinou Markíza je skvelou správou pre všetkých fanúšikov slovenského klubového futbalu. Markíza je spoľahlivým partnerom a veľmi sa tešíme na našu ďalšiu spoluprácu. Záujem o slovenský futbal bol eminentný a ja by som chcel poďakovať aj stále aktuálnym TV partnerom za spoluprácu v poslednom trojročnom cykle. Zmenou hracieho modelu, ale aj ďalšími krokmi, sme sa spoločne s klubmi vydali na správnu cestu a spolupráca s renomovaným partnerom, skupinou Markíza, je toho potvrdením," povedal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.
Okrem prenosov zo zápasov budú samozrejmosťou sprievodné štúdiá, rozhovory, analýzy, futbalový magazín po skončení ligového kola a novinkou bude futbalová talkshow.
Viac na:
https://www.fortunaliga.sk/clanok/2448-skupina-mar...