FC Spartak Trnava U15 6:0 (2:0) FK Senica U15

V treťom kole sa najstarším žiakom podarilo konečne udržať čisté konto. Vďaka tomu porazili rovesníkov zo Senice „tenisovým kanárikom.“ V prvom polčase sa v rozpätí pár desiatok sekúnd presadil dvakrát Špačinský, po výmene strán ho napodobnil Ostrovský a konečnú podobu výsledku dali Trello a Nagy.

FCST U15: Tanečka – Bartoš (C), Karhan (56. Basár), Adamkovič (56. Púchlo), Trello (56. Bujzaš) – Špačinský (51. Benedikovič), Molnár, Ostrovský (51. Nagy) – Turoň, Šadibol (41. Prikryl), Čavojský (51. Kalman)

Góly: 32. a 33. Špačinský, 43. a 50. Ostrovský, 55. Trello, 64. Nagy

Patrik Malý: Do zápasu sme vstúpili dobre od začiatku stretnutia, v úvodnej 25-minútovke sme si vyprodukovali niekoľko sľubných príležitostí, ktoré sme však nevyužili. Boli sme dominantní aj čo sa týka držania lopty. Streleckú smolu zlomil až Špačinský, ktorý dokázal ešte v prvom polčase dvakrát rozvlniť sieť. V druhom polčase sme pokračovali v nastolenom trende z prvého polčasu, no pridali sme viacej gólov. Negatívom bol veľký počet postavení mimo hru, čo budeme musieť zlepšiť. Celkovo sme so zápasom spokojní, bolo vidieť, že chlapcov futbal bavil a verím, že poctivou prácou a prístupom budeme pokračovať ďalej v začatej práci.

FC Spartak Trnava U14 4:1 (2:1) FK Senica U14

Mladší z dvojice starších žiakov síce gól dostali, ale nič to nezmenilo na tom, že taktiež získali plný bodový zisk. Na gól Kuboviča síce dokázali hostia takmer ihneď odpoveď, no dlho sa z remízy netešili, keď Spartak poslal opäť do vedenia Farkaš. Domácemu trénerovi vyšli striedania na výbornú, najmä to so Samuelom Ptačínom, ktorý v poslednej desaťminútovke rozhodol o definitívnom výsledku dvoma presnými zásahmi.

FCST U14: Halada – Kováč (51. Fehér), Pristach, Velický, Ležák (42. Podolinčiak) – Farkaš (C), Kubovič (46. Ptačín), Bukovský – Kopaj (36. Priecel), Bohmer, Turanský (36. Nikolaj)

Góly: 12. Kubovič, 18. Farkaš, 63. a 65. Ptačín

Ivan Čulák: „V zápase proti Senici sme od začiatku ukazovali veľké nasadenie, chuť po víťazstve a tak isto aj patričnú hernú kvalitu. Chalanov môžem len pochváliť za dodržiavanie pokynov, ktoré počujú od svojich trénerov nie len pred zápasom, ale každý tréning. Po hernej stránke sme boli opäť veľmi dominantní a prakticky až na pár úsekov hry, sme súperovi nepožičali loptu. Súper sa nás snažil prekonať pomocou dlhých nakopnutých lôpt, z čoho sa mu raz aj podarilo skórovať. Tŕňom v oku našej hry boli opäť nepremenené čisté gólové šance, ale v celkovom hodnotení nemám chlapcom čo vytknúť a dúfam, že v nastolenom tempe a štýle sa budú prezentovať v tréningovom procese a zápasoch.“

FK Senica U13 2:6 (1:4) FC Spartak Trnava U13

Kategória U13 je zatiaľ jediný žiacky tím, ktorý doposiaľ prehral, a to hneď v prvom kole. V druhom a aj tento víkend v treťom kole sa im podarilo zvíťaziť bez väčších problémov. Domáci sa snažili odpovedať na góly Molnára a Terenkova, keď znížili stav zápasu na 1:2, no potom vzali Trnavčania osud zápasu do svojich rúk a súpera rozstrieľali 2:6.

FCST U13: Lukošík, Riegel – Balogh, Benkovský (C), Daniel, Fojta, Hečko, Hruška, Kollár, Lošonský, Molnár, Polťák, Repáň, Števík, Terenkov, Tittel

Góly: 11. Molnár, 13. a 64. Terenkov, 31. a 34. Polťák, 38. Hečko

Tomáš Kánik: „Dnes sa nám v úvode podarilo vyhnúť zbytočným chybám pri zakladaní útokov, kvôli ktorým sme museli zápasy často otáčať. Predviedli sme niekoľko pekných gólových akcií, za ktoré môžem hráčov pochváliť. Tých ale mohlo byť aj viac, ak by sme pri vedení útokov lepšie vyhodnocovali situáciu. Často sme volili takticky nesprávne riešenie alebo sme neboli dostatočne sústredení na samotnú realizáciu aj menej zložitých prihrávok. Obidva góly sme inkasovali po slabom prechode do obrannej fázy hry, na čom v najbližšom období určite zapracujeme.“

FK Senica U12 2:21 (1:12) FC Spartak Trnava U12

Najmladší žiaci pokračujú v drvení súperov. Tentokrát nastrieľali domácej Senici 21 gólov a nedali im najmenšiu šancu na úspech. Po troch zápasoch majú na konte 61 strelených gólov.

FCST U12: Lehocký, Kostelný – Bartovič, Studený, Bohunický, Mišo, Ušák, Wahid, Turcár, Lenghardt, Fajnor, Fehér, Fraňo, Pospíšil, Gerčák, Brestovanský, Augustín, Hrachovský, Bartaloš, Zajánoš, Marčiš

Góly: 2. a 4. Wahid, 2., 10. a 20. Mišo, 5. a 28. Bartovič, 6. vlastný, 6., 16., 21. a 35. Ušák, 28. Marčiš, 31. a 32. Zajánoš, 34. Brestovanský, 37., 45. a 54. Gerčák, 47. Fraňo, 54. Hrachovský

Martin Babic: Na jednom ihrisku sa niesol zápas už od úvodu v našej réžii. Chlapci si z chuti zahrali a nastrieľali takmer 20 gólov. Na druhom ihrisku sa hral vyrovnanejší zápas. V úvodnom polčase sme sa nevedeli presadiť cez slušnú defenzívu domácich. Celkom dobre sa nám darilo otváranie hry, viazla nám však predfinálna fáza, kde sme veľmi ľahko prichádzali o lopty. V druhom polčase sa naša aktivita o niečo zvýšila, ale často sme nevedeli situácie 3 na 2 dotiahnuť do gólu. Za smoliara druhého polčasu sa dá označiť Marčiš, ktorý až trikrát opečiatkoval brvno. V zápase ma potešila hlavne ponuková činnosť pri otváraní hry.