Už budúci týždeň čaká futbalistov Spartaka dvojzápasová ligová porcia na domácom štadióne. V sobotu sa úvodným kolom začne nová sezóna Fortuna ligy, v ktorom spartakovci vycestujú do Michaloviec, no liga bude najmä v auguste pokračovať v rýchlom slede a už v utorok 11.8. a potom v sobotu 15.8. budú červeno-čierni bojovať o body do tabuľky na Štadióne Antona Malatinského.

Vstup do súťaže je veľmi dôležitý a naši futbalisti budú potrebovať podporu z hľadiska, aby na trávniku vybojovali v domácom dvojzápase plný počet bodov. V utorok hostíme od 18. hodiny MFK Ružomberok, s ktorým sa za toto leto stretávame po tretíkrát a máme mu čo vracať. V lige sme ho síce v predposlednom kole zdolali 2:0, vďaka čomu sme sa dostali na 4. miesto v tabuľke, ale v rozhodujúcom súboji baráže o Európsku ligu nám to Liptáci vrátili rovnakým výsledkom, takže je čas na revanš. Dokážme, že zo Štadióna Antona Malatinského sa body nebudú nosiť a nalaďme sme sa víťazne na sobotný súboj s Pohroním.

Minuloročného nováčika privítame v sobotu od 19. hodiny a v minulej sezóne nás takmer dva razy zaskočil. Na domácej pôde dokázal zmazať dvojgólové manko a ukradol nám dva body, v domácej odvete pre zmenu Spartak otáčal skóre a najtesnejšie víťazstvo zabezpečil až Yilmazov gól z priameho kopu v poslednej minúte. Verme, že do tretice nedáme Pohroniu šancu na bodový zisk a úspešne zavŕšime úvodný ligový týždeň.

Lístky na oba budúcotýždňové zápasy sú už v predaji prostredníctvom siete maxiticket https://cityarena.maxiticket.sk/, budú sa dať zakúpiť aj vo fanshope na Štadióne Antona Malatinského a v deň zápasu aj v priamo v pokladniach. Podporme našich futbalistov v úspešnom štarte do novej sezóny a ukážme aj novým hráčom v červeno-čiernom drese silu trnavských tribún.