Už dnes sa od 17:45 uskutoční na Štadióne Antona Malatinského otvorený tréning pre fanúšikov. „Uvedomujeme si, že prišlo veľa nových hráčov, a keďže sme kvôli skrátenej príprave nemali možnosť hrať doma, chceme ponúknuť fanúšikom aspoň takúto príležitosť spoznať hráčov ešte pred prvým ligovým kolom,“ povedal PR manažér klubu Patrik Velšic. Vstup na štadión bude od Športovej ulice (vstup B – od 17:30) a otvorená bude západná tribúna. Pripravené bude aj občerstvenie v bufetoch. Upozorňujeme na dodržiavanie hygienických opatrení.

Okrem futbalistov ligového výberu si pred fanúšikmi zatrénuje aj iba 14-ročný Denis Adamkovič. Od novej sezóny budú mať najlepší mládežnícki spartakovci možnosť zatrénovať si výnimočne s áčkom. „Je to odmena pre najlepšieho hráča mesiaca a zároveň motivácia pre ostatných hráčov. Tentoraz sme vybrali Denisa Adamkoviča z U15 za ukážkový prístup v tréningovom procese počas letnej prípravy,“ povedal šéftréner mládeže Marián Hýbela.

Ďalšou motiváciou pre mladých futbalistov bude pravidelná účasť hráčov áčka na tréningoch tých najmenších spartakovcov na ihrisku na Ulici Kornela Mahra.