FC Spartak Trnava oznamuje, že predlžuje predaj permanentných vstupeniek do stredy, 5. augusta. Permanentky je možné zakúpiť online prostredníctvom siete maxiticket https://cityarena.maxiticket.sk/permanentka-20202021-trnava, prípadne predaj na pokladniciach na Športovej ulici v dňoch 3. a 4. augusta od 16. do 18. hodiny. V pokladniciach je možná iba platba v hotovosti alebo výmena vouchera pri zakúpení permanentky online. Majitelia permanentiek nezískajú iba vstupy na všetky domáce zápasy Spartaka, ale môžu počas roka čerpať viaceré zľavy a benefity. Všetky môžete nájsť na oficálnej webstránke klubu https://fcspartaktrnava.com/zobraz.asp?t=Permanentkari. Od štvrtka sa budú dať online kupovať lístky na prvý domáci zápas sezóny, v ktorom sa v utorok 11. augusta stretne v 2. kole Spartak na Štadióne Antona Malatinského s Ružomberkom.

Ešte pred prvým kolom, na ktoré vycestujú spartakovci na východ do Michaloviec, sa uskutoční otvorený tréning, ktorý bude prístupný pre fanúšikov. Otvorený tréning aj s prítomnosťou divákov bude vo štvrtok 6. augusta od 18. hodiny na Štadióne Antona Malatinského. Fanúšikovia budú mať prístup na západnú tribúnu a môžu byť na štadióne počas celej tréningovej jednotky. Otvorené budú aj bufety s občerstvením.

V tejto súvislosti upozorňujeme, že je potrebné dodržať všetky hygienické opatrenia, ktoré sú platné aj počas zápasov – najmä dezinfikovať si ruky pri vstupe, mať prekryté dýchacie cesty a nechať neobsadený každý druhý rad.