Po štyroch mesiacoch sa konečne aspoň na polovicu otvoria brány trnavského štadióna. Od zápasu so Zlatými Moravcami, ktorý bol 1. marca, Spartak buď nehral, hral vonku alebo pred výrazne obmedzeným počtom fanúšikov s Dunajskou Stredou. Najbližší domáci zápas s Ružomberkom bude už s účasťou divákov. Vláda od 1. júla uvoľnila opatrenia na hromadných podujatiach a na súboj s čerstvým finalistom pohára môže prísť polovica kapacity Štadióna Antona Malatinského, teda 9600 ľudí.

Pre fanúšikov, ktorí nemali možnosť vidieť svoj tím naživo po asi najdlhšom pôste, majú teraz príležitosť byť priamo na tribúnach a vychutnať si atmosféru prvoligového zápasu. V prípade, že sa nebude hrať baráž o Európsku ligu, tak to bude v tejto sezóne aj posledná šanca povzbudiť červeno-čiernych priamo z hľadiska, a to treba využiť.

Na zápas opäť platia permanentné vstupenky a lístky sa zápas, ktorý sa odohrá 4. júla od 18. hodiny, sú už v predaji online prostredníctvom siete maxiticket https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-mfk-ruzomberok-2020. Zároveň bude možné zakúpiť lístky v oficiálnom fanshope na Štadióne Antona Malatinského a v deň zápasu od 15. hodiny aj v pokladniach na Športovej ulici.

V tejto súvislosti upozorňujeme na dodržiavanie bezpečnostných a hygienických opatrení. Počas zápasu musia mať všetci návštevníci prekryté dýchacie cesty a dodržiavať šachovnicové sedenie. To znamená, že vedľa seba môžu sedieť iba členovia jednej domácnosti. Rovnaké podmienky budú aj pre majiteľov permanentných vstupeniek. Nebudú platiť presné miesta, iba sektor a tribúna, aby bolo možné dodržať šachovnicové sedenie. Prosíme preto všetkých fanúšikov o trpezlivosť a dodržiavanie pokynov usporiadateľskej služby, aby mohol zápas prebehnúť bez problémov.