Únia ligových klubov dnes definitívne schválila vyžrebovanie nadstavbovej časti sezóny 2019/2020. Ako je známe, súťaž sa bude dohrávať iba jednokolovo, takže každé mužstvo čaká 5 ligových zápasov. Spartak odohrá vonku tri zápasy a dva na domácej pôde. Stále platí, že počet divákov na zápasoch je výrazne obmedzený, takže naživo bude môcť zápasy vidieť iba zopár stoviek fanúšikov. Všetky stretnutia Spartaka však odvysiela televízia v priamych prenosoch.

Červeno-čierni začínajú už na budúcu nedeľu 14. júna zo Žilinou (18:00) a následne doma, opäť v nedeľu, 21. júna hostia od 20:00 Dunajskú Stredu. V treťom kole nadstavby cestuje Spartak na východ republiky, kde sa 27. júna od 18. h stretne s Michalovcami a posledný domáci ligový zápas odohrajú Trnavčania 4. júla od 18. h proti Ružomberku. Záverečné kolo obstará derby na Tehelnom poli 11. júla od 18. h.

V prípade, že o štvrtom postupujúcom do predkola Európskej ligy bude rozhodovať baráž medzi 4. až 7. mužstvom, zápasy sa odohrajú 14. a 17. júla. Výhodu domáceho prostredia bude mať lepšie postavený celok na konci súťaže.