Dnes v klube skončila dvojica legionárov Bogdan Mitrea a Joel Pereira. Obom sa končila po sezóne zmluva so Spartakom Trnava a klub už s ich službami ďalej nepočíta.

V tejto neľahkej situáciu a najmä po rozhodnutí ÚLK o spôsobe dohratia sezóny nevidíme dôvod držať tu niektorých hráčov. Mitreovi končí zmluva a podľa našich informácií už vidí budúcnosť v inom klube. Ďakujeme mu za odvedené služby a prajeme úspech v ďalej kariére. Joel Pereira je po operácii a za tú krátku dobu, čo bol u nás, nás svojimi výkonmi na ihrisku príliš nepresvedčil, aby sme s ním ďalej počítali. Za dôležité teraz považujeme nájsť za týchto dvoch alternatívy, ideálne z radov slovenských talentov, povedal na margo odchodov športový riaditeľ Andrej Kostolanský.

Rumunský stopér pôsobil v klube od leta minulého roka a odohral za červeno-čierne farby dovedna 29 zápasov. V lige nastúpil v 20 zápasoch a strelil 6 gólov. Bol to exekútor pokutových kopov, z ktorých skóroval 4-krát, dva razy bol úspešnejší gólman súpera. Portugalský krajný obranca absolvoval minulý týždeň operáciu a požiadal o predčasný odchod domov. V Trnave bol od zimy na hosťovaní z cyperského tímu Omónia Nikózia a za Spartak stihol odohrať iba 192 minút.