Hoci spartakovci začali trénovať v skupinách, reštart ligy ešte nie je definitívne odobrený. Ak sa aj začne hrať, otázne je kedy budú môcť vidieť futbal naživo aj fanúšikovia. Tí spartakovskí netrpezlivo čakajú na návrat na Štadión Antona Malatinského a počas nútenej prestávky svojimi príspevkami pomáhajú klubu v neľahkej situácii.

Veľmi si vážime každú, aj tú najmenšiu čiastku a každý zakúpený lístok na virtuálny zápas. Vieme, že situácia nie je ľahká pre nikoho, rodiny sa musia uskromňovať a každé euro vnímame ako vzácny prejav solidarity a lojality voči klubu. Škoda, že to stopercentne neplatí aj v hráčskej kabíne...“ povedal riaditeľ FC Spartak Milan Cuninka.

Okrem menších čiastok, zväčša v násobkoch 9 €, čo je hodnota jedného lístka, sa našlo niekoľko darcov, ktorí neváhali venovať aj trojciferné, či vyššie sumy. Bývalý kapitán futbalovej reprezentácie Martin Škrtel kúpil rovnú stovku lístkov a ešte o jeden viac zakúpil Branislav Uhlík. Svoj dlhoročný pozitívny vzťah ku Spartaku potvrdil aj Dušan Guľáš zaslaním čiastky 999 €, po tisícke prispel aj ďalší partner Roman Lenorák a oficiálny spartakovský fanshop. Zatiaľ najvyššiu sumu poslal Peter Náhlik, prostredníctvom nadácie svojho zosnulého otca Miroslava, ktorý bol dlhoročným spolumajiteľom klubu a jeho podporovateľom. Nadácia Miroslava Náhlika venovala na konto klubu symbolickú čiastku 1923 €.

Doteraz vyzbieraná čiastka sa blíži k 52 tisícom eur a predaných tak bolo 5734 virtuálnych lístkov. Všetkým, ktorí sa rozhodnú prispieť na číslo účtu SK5709000000005169578281 ešte raz ďakujeme.