V sobotu 15.02. odohrala druhá najmladšia kategória Trnavy, teda U7, medzinárodný turnaj v maďarskom Györi. V konkurencii maďarských a slovenských tímov prišlo len k jedinému zaváhaniu, a to so Sencom,s ktorým uhrali zverenci Jozefa Kozáka remízu. Práve tréner hodnotil celý turnaj: „V každom zápase sme boli dominantní, keď hráči predvádzali krásne individuálne akcie. Súperi boli kvalitní, ale svoje zápasy sme zvládli a skončili sme na zaslúženom prvom mieste.“ Budúcim hviezdam Spartaka Trnava sa podarilo streliť najviac gólov na turnaji. „Každý z hráčov dal minimálne 4 góly, a to ma veľmi teší. Okrem toho sa podarilo štyrom hráčom dať viac než 9 gólov.“

Na konci celého turnaja bola vyhlásená aj All Stars zostava. Z Trnavčanov sa dostal do nej Samuel Virág.

(Györ)

Zatiaľ čo jedna partia bojovala v Maďarsku, druhý tím cestoval na turnaj do Bratislavy. V konkurencii piatich bratislavských tímov skončili spartakovci na 4. mieste.

(Bratislava)

Dôkazom toho, že nám v Trnave rastú budúci veľmi šikovní futbalisti je aj fakt, že táto kategória s výnimkou zápasov s viedenským Rapidom a Austriou ešte neprehrala. Okrem tohtotýždňového triumfu v Györi vyhrala U7-ka aj turnaj v Cíferi, Piešťanoch a tiež doma v Trnave, kde dokonca inkasovali v piatich zápasoch len trikrát.