Futbal, Spartak, lokálpatriotizmus. Atribúty každého správneho Trnavčana. Z týchto prozaických dôvodov sa novým partnerom nášho klubu stala trnavská firma GARDENIERI. Špecializovaná záhradnícka firma, ktorá ponúka komplexné záhradnícke služby. Pokládky trávnych kobercov, terénne úpravy, montáž automatických závlahových systémov, vodné prvky, výsadbu rastlinstva, stromov a mnoho ďalšieho.

Firemnou tvárou Gardenierov je Attila Végh, svetový šampión MMA organizácie BELLATOR. Z tohto spojenia môžu ťažiť aj naši fanúšikovia. Všetci držitelia permanentiek, ktorí sa rozhodnú využiť služby tejto záhradníckej firmy, budú odmenení 10% zľavou na akúkoľvek službu realizovanú Gardeniermi. Zľava nemá časové ohraničenie.

Viac informácií:

https://gardenieri.sk/

https://www.instagram.com/gardenieri.sk/

https://www.facebook.com/Gardenieri.sk/

Samozrejme, GARDENIERI nie sú jediným partnerom, ktorý ponúka zľavy pre držiteľov permanentiek. Klub si váži všetkých držiteľov permanentných vstupeniek a zároveň partnerov, ktorí im ponúkajú benefity. Ukazujeme tým, že veľká červeno-čierna rodina je nielen súdržná, ale silná komunita.

Všetkých poskytovateľov zliav nájdete na našej webstránke:

https://fcspartaktrnava.com/zobraz.asp?t=Permanentkari