Spartak posilnil aj defenzívne rady a prichádza nigérijský stopér Anthony Izuchukwu. Iba 22-ročný futbalista hrával doteraz v Európe v nórskych kluboch FK Jerv, Haugesund a Nest-Sotra IL, no Trnavčanom padol do oka aj na Africkom pohári národov do 23 rokov, ktoré boli minulý rok v Egypte, kde reprezentoval svoju rodnú krajinu. V nigérijskom drese odohral na šampionáte kompletnú minutáž a bol oporou. Ide o silového obrancu, s výborným výskokom a veľmi rýchlymi nohami.

"Dostal som ponuku zo Spartaka a v danom momente bola pre mňa najzaujímavejšia. Mám na Slovensku priateľov, ktorí mi povedali, že Spartak je veľký klub s bohatou históriou. Bude pre mňa cťou hrať za Spartak. Chcem sa zlepšovať a každý deň je pre mňa príležitosť ako môžem futbalovo rásť." povedal Anthony po podpise zmluvy a zároveň sa predstavil "Som mladý futbalista z Nigérie, ale hrával som štyri roky v Nórsku na poste stopéra."

Izuchukwu absolvoval na Slovensku fyzické aj lekárske testy, ktoré zvládol a následne podpísal s červeno-čiernymi zmluvu na jeden rok s možnosťou opcie.

"Ide o mladého a rýchleho stopéra, nosného člena reprezentácie do 23 rokov. Veríme, že jeho rýchlosť a silové parametre nám pomôžu k zlepšeniu defenzívy. Sme presvedčení, že hráč môže v našom klube naďalej športovo rásť a v budúcnosti sa presadiť aj inde v zahraničí." zhrnul príchod nového hráča športový riaditeľ Andrej Kostolanský.