Ako sme už dávnejšie avizovali, na Štadióne Antona Malatinského prebieha rekonštrukcia trávnika, kvôli ktorej musíme odohrať posledné domáce stretnutie v Myjave. Zápas sa odohrá tento piatok 29. novembra od 18. hodiny.

Vstupenky na zápas budú v cene 5 € a budú sa dať kúpiť v predpredaji vo fanshope od zajtra (utorok 26. novembra) alebo priamo na štadióne v Myjave pred zápasom. Permanentkári budú mať vstup na štadión cez VIP vchod a miesta na hlavnej tribúne, kde je voľné sedenie.

Ako ospravedlnenie za spôsobené komplikácie kvôli zmene dejiska zápasu bude pre všetkých pripravený zdarma teplý čaj a pre nešoférov aj „ochutený.“ Permanentkári, ktorí sa zúčastnia na zápase môžu vyhrať atraktívny zájazd do Dubaja. O podmienkach súťaže budeme informovať.

Súťaž o Dubaj

Pre všetkých majiteľov permanentiek, ktorí sa zúčastnia zápasu Spartak Trnava – MFK Ružomberok v Myjave sme pripravili súťaž o pobyt v Dubaji. Stačí si urobiť selfie fotku priamo počas zápasu tak, aby bolo v pozadí vidno, že ide o stretnutie Trnava – Ružomberok a pridať fotografiu do komentára na facebooku (pred zápasom upresníme kam treba pridávať fotky). Súťaž je určená výhradne majiteľom kúpených (nie voľných) permanentných vstupeniek na túto sezónu. Po zápase vyžrebujeme jedného držiteľa, ktorý si po dohode vyberie 4-dňový pobyt pre 4 osoby v jednom z luxusných apartmánov v Dubaji.

Cenu venovala firma Dubaj apartmány a bližšie podrobnosti je možné nájsť na stránkach www.dubajapartmany.sk, https://www.facebook.com/dubajapartmany/ alebo https://www.instagram.com/dubaj_apartmany/.


Výherca či akýkoľvek klient má jedinečnú možnosť komunikovať v slovenskom jazyku priamo so zástupcom majiteľa apartmánov. Týmto sa automaticky vyhne akýmkoľvek zbytočným a nevýhodným poplatkom a províziám cestovným kanceláriám a agentúram.

Apartmány majú jedinečnú polohu v lukratívnej oblasti Dubai Marina s vynikajúcou dostupnosťou. V ponuke je 10 dvojizbových a 2 trojizbové apartmány, ktoré sú nadštandardne zariadené a poskytujú klientom všetko potrebné pre ničím nerušený pobyt. V lokalite je nespočetné množstvo stravovacích možnosti a taktiež priamo pod budovou sa nachádza 24/7 supermarket. Na výber je niekoľko dostupných verejných pláží.

Apartmány sa nachádzajú v druhej najvyššej obytnej budove na svete s 24/7 recepciou a strážnou službou, súkromným parkoviskom priamo v budove, fínskou saunou, parnou saunou, dvoma vnutornými bazénmi, jacuzzi, detským bazénom a samozrejme vonkajším bazénom.

Dopravu a stravu si hradí výherca sám.


Pobyt v apartmánoch zahŕňa:

🏨 Ubytovanie v apartmáne v lukratívnej oblasti Dubai Marina

🏨 2-izbový apartmán pre 1 – 4 osoby

🏊‍♂️ Využitie spoločných priestorov budovy (posilňovňa, bazén, sauna)

🅿️ Strážené parkovanie priamo v budove

📶 Vysoko-rýchlostný WiFi internet

🛏 Prístelka

🚮 Záverečné upratovanie

🆒 Cena za apartmán je konečná, žiadne extra poplatky vás na mieste neprekvapia

🇨🇿🇸🇰 Služby delegáta v českom alebo slovenskom jazyku

✅ Turistickú daň

Kompletné vybavenie apartmánov nájdete tu: https://dubajapartmany.sk/apartmany/

Galéria apartmánov: https://dubajapartmany.sk/galeria/

Zaujímavosti: https://dubajapartmany.sk/zaujimavosti/