Nedeľný deň patril v hale Družba kategórii U8. Jedni z najmenších spartakovcov tu odohrali turnaj. Ten bol rozdelený do 2 skupín po 4 mužstvá. Následne hral prvý tím jednej skupiny s prvým tímom druhej skupiny, tak isto prebiehal zápas o 3. miesto. S trnavským Spartakom bol v skupine Inter Bratislava, maďarský ETO Györ a PFK Piešťany. V druhej skupine bol víťaz ŠK Slovan Bratislava. Ten dokázal poraziť ako DAC Dunajskú Stredu, tak aj SFC Kalinkovo a MFK Topoľčany.

Finále bolo teda klasické slovenské derby – FC Spartak Trnava verzus ŠK Slovan Bratislava. Tréner Denis Ďuga zhodnotil finálový zápas nasledovne: „Najväčšie slovenské derby sa nieslo v duchu napínavého zápasu, v ktorom sa striedali šance na oboch stranách. Taktiež treba vyzdvihnúť bojovnosť, tá bola na úrovni mužského futbalu. Nakoniec sa ukázala individuálna technika a lepšia technická pripravenosť našich hráčov a finále sme vyhrali 6:3.“

Okrem tímového úspechu putovalo na konto Trnavy aj jedno individuálne ocenenie. To získal Samuel Virág, ktorý bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaju. Zaujímavosťou tohto ocenenia je fakt, že Samko bol od všetkých o rok mladší.

Viac ako futbal je v živote dôležitejšie vzdelanie. Preto malo každé mužstvo zabezpečených 30 minút anglického jazyka s lektorkou.

Samotný turnaj bol obohatený mini-turnajom 1 na 1. Každý tím mohol vybrať 2 hráčov. V spolupráci s Coerver Coaching získal víťaz poukaz na letný Coerver Camp. Ten putoval do rúk spartakovca Romana Augustína.

FCST: Roman Augustín, Maxim Kamenár, Alex Llanaj, Lucas Martinkovič, Michal Rubaninský, Marek Franta, Samuel Virág, Dominik Fojta, Matej Böhman

Na trnavskom turnaji sa zúčastnila len polovička tímu. Tá druhá bojovala na turnaji v Cíferi, ktorý organizovala Senec Football Academy. Mladí Trnavčania nespravili hanbu ani na tomto fronte, keď skončili na 3. mieste. V súboji o bronzové medaile porazili FŠ Mareka Hamšíka 3:0.