V nedeľu doobeda odohrala juniorka svoj posledný zápas jesene. Podarilo sa im napodobniť A tím a tešia sa z výhry. Do zápasu sa išlo s jasným cieľom – zvíťaziť, pretože Nové Zámky sú o bod predposledné. Po suverénnej výhre tenisovým kanárikom 6:0 putujú na konto spartakovcov dôležité 3 body. Tréner Peter Gaži môže mať radosť najmä z dvoch presných zásahov starších dorastencov. Vďaka výhre sa rezerva Trnavy posunula na 12. miesto, kde je o skóre za Novým Mestom nad Váhom.

FC Spartak Trnava B 6:0 (3:0) FKM Nové Zámky

FC ST B: Takáč – Oršula (46. Michalička), Menich (C), Marinković, Burian, Horvát (61. Pavlovčík), Dangubić, De Barros Cabral (61. Mihálek), Bencz, Godinho Alves (56. Benovič), Kelemen (76. Martinka)

FKM NZ: Nevolný – Varga (60. Ďuriš), Petráš, Jurík, P. Horáček (62. Barta), E. Horáček (36. Kucharovič), Marík (54. Šimunek), Letko (C), Blaži, Tóth, Guemache

Góly: Godinho Alves 6., Kelemen 16. a 55., Menich 41., Dangubić 54. z 11m, De Barros Cabral 59.

ŽK: Bencz – Letko, Blaži

Peter Gaži: „V poslednom zápase jesennej časti sme predviedli výborný výkon. V našej hre bola oproti minulým zápasom väčšia emócia a túžba po víťazstve. Vysoký pressing, ktorým sme sa prezentovali, robil súperovi veľké problémy. Zlepšenie sme ukázali hlavne v rýchlosti prepínania z útočnej do obrannej fázy. Smerom do ofenzívy ma teší častejší postupný útok, zníženie počtu nakopávaných lôpt a viac zakladania od brankára. Myslím, že niektorí hráči ukázali potenciál pre “A” mužstvo.