SR U21: Martin Gamboš, náhradník: Ivan Mesík

Do najstaršej mládežníckej reprezentácie sa dostal Martin Gamboš. Medzi náhradníkmi figuruje Ivan Mesík, ktorý bol pre nepriaznivý stav v U19 povolaný do nižšej kategórie. U21 čaká najprv prípravné stretnutie s Bieloruskom (14.11.), a preto bol Ivan Mesík uvoľnený. V prípade potreby bude stopér trnavského Spartaka povolaný na kvalifikačný duel s Gruzínskom (18.11.).

SR U19: Ivan Mesík, náhradník: Oliver Burian

Kormidelník staršieho dorastu Albert Rusnák bude mať na kvalifikačné zápasy v Taliansku v nominácii spomínaného Ivana Mesíka. Pripravený bude medzi náhradníkmi Oliver Burian. Pondelok 11.11.odlietajú slovenskí reprezentanti do Bologne, kde následne odohrajú zápasy s Cyprom (13.11.), s Maltou (16.11) a napokon s domácim Talianskom (19.11.).

SR U17: Thomas Kotlár, náhradníci: Michal Boledovič, Patrick Karhan, Timotej Kudlička

Kategória U17 má svoje kvalifikačné zápasy už za sebou. Vo víťazných dueloch s Cyprom (3:0) a s Gibraltárom (9:1) sa podarilo streliť v každom stretnutí jeden gól Thomasovi Kotlárovi. Posledný zápas bol zároveň súbojom o prvé miesto. Slováci v ňom ťahali za kratší koniec a podľahli Francúzsku 0:2. Spartakovec Kotlár si v trojzápase pripísal 269 minút z celkových 270 možných. Medzi náhradníkmi figuroval trojlístok Trnavčanov – Michal Boledovič, Patrick Karhan a Timotej Kudlička.

SR U16: Patrik Vasiľ, Martin Repa, náhradníci: Oliver Rusnák, Alex Ferenčík, Adam Lenharčík

V rozpätí troch dní odohrala najmladšia dorastenecká kategória 2 zápasy s rovesníkmi zo Srbska. Prvý zápas bol úspešnejší, keď Slováci vyhrali 2:1. Fakt, ktorý poteší je, že celý duel odchytal trnavský brankár Patrik Vasiľ. Do obidvoch zápasov naskočil do základnej zostavy Martin Repa, ktorý majstrovské stretnutia hráva za staršiu kategóriu, teda U17. Medzi náhradníkmi bola písaná dvojica obrancov Oliver Rusnák, Alex Ferenčík a útočník Adam Lenharčík.

SR U15: Vincent Grúber, Norbert Blaško

Starší žiaci nemajú v nominácii žiadneho náhradníka. O to viac teší, že obidvaja spartakovci sú v hlavnej nominácii. Medzi tri žrde je nominovaný Vincent Grúber. Na pozíciu krajného obrancu bol povolaný Norbert Blaško, ktorý zvykne nastupovať na majstrovské zápasy s o rok staršími spoluhráčmi. Dva prípravné zápasy s Walesom sa odohrajú v Dunajskej Strede 12. a 14.11.

SR WU19 futsal: Natália Práznovská

Okrem futbalu má Spartak Trnava zastúpenie aj vo futsale. Do dvojzápasu s Ukrajinou zasiahla Natália Práznovská. Ani jeden zo zápasov slovenským reprezentantkám nevyšiel podľa predstáv, keď najprv prehrali 0:5 a neskôr až 1:8.

SR WU15: Simona Cedulová, náhradnička: Lenka Čoknayová

Do reprezentácie starších žiačok sa dostala Simona Cedulová, ktorá dokázala v tomto ročníku streliť už 26 gólov. Najmä vďaka nej vedie jej tím ligovú tabuľku. Medzi náhradníkmi je jej spoluhráčka Lenka Čoknayová. Viac o tejto kategórii nájdete v článku.