Už v sobotu sa na Štadióne Antona Malatinského uskutoční Spartak Family Day. Ako názov napovedá, pôjde o športovo-spoločenské stretnutie určené najmä pre rodiny s deťmi, ktoré čaká bohatý program.

Súčasťou bude prezentácia novej kolekcie dresov, v ktorej vybehnú spartakovci už v najbližšom zápase proti Seredi. Práve počas akcie Spartak Family Day sa budú dať nové dresy zakúpiť v oficiálnom Fanshope Spartaka Trnava.

Celé podujatie oficiálne odštartuje majstrovské stretnutie mladých nádejí Spartaka Trnava a FC Nitra do 13 rokov, ktorí budú mať jedinečnú príležitosť zahrať si na hlavnej ploche Štadióna Antona Malatinského.

Pre záujemcov o prehliadku štadióna sú pripravené od 13. do 14. hodiny tri vstupy a od 14. sa začnú v priestoroch pred štadiónom súťaže pre deti, či možnosť dať si urobiť zaujímavý strih. Od 14:30 je pripravená autogramiáda A mužstva Spartaka Trnava a spartakovských legiend. Od 15:30 sa na hlavnej ploche štadióna odohrá priateľský zápas fanúšikov proti starým pánom a v prestávke si s deťmi zahrajú hráči spartakovského áčka.

Počas celej akcie bude možné vydražiť si v benefičnej aukcii zaujímavé predmety, ktoré venovali hráči a fanúšikovia. Výťažok z aukcie bude venovaný trnavskej nemocnici pre najmenších pacientov.

Vstup je voľný. Pre návštevníkov je pripravené občerstvenie, guľáš a drobnosti pre najmenších, o ktoré sa postarali: Malmont s.r.o, Vetter Slovakia spol. s.r.o, Goro s.r.o, MPE Trade s.r.o, Reštaurácia Corinthia Bučany, Bitúnok Dechtice - Daniel Hutta, Táborský s.r.o, Pekáreň Takáč a syn.